Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Полезни мобилни приложения. Android/iOS

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

    Здравейте, някой може ли да ми препоръча добро и изпробвано приложение за евтини международни разговори?
    Идеята е да се използва съществуващият мобилен номер.
    Последно редактирано от walker; 27-02-16, 21:03.

    Коментар


    • #77
      От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

      Първоначално публикуван от walker Преглед на мнение
      Здравейте, някой може ли да ми препоръча добро и изпробвано приложение за евтини международни разговори?
      Идеята е да се използва съществуващият мобилен номер.
      За мобилен voip ли става дума?И разговори до къде,защото има различни доставчици на различни цени.Примерно до Сащ ползвам гугълския Hangouts дайлър разговорите са безплатни до мобилни в щатите и Канада(някои спец.номера имат таксуване един -два цента). За разговори с чужбина към телефонни номера ползвам Zoiper,най-доброто на което съм попадал,работи стабилно и не харчи батерията много.Избираш си провайдър,който да те устройва като цена конфигурираш Zoiper и говориш на воля.Някои позволяват при изходящо повикване отсрещния да вижда твоя мобилен номер,не разбира по нищо че се звъни от voip.Аз ползвам един нашенски оператор-(https://www.justcall.bg) в страната до всякакви номера 5ст с таксуване на секунда,към дестинациите които ме интересуват също прилични цени.Имаш си стационарен номер на който могат да ти звънят в цял свят при наличие на интернет и тн.Имам си пловдивски стационарен номер и като съм примерно в Турция от хотелското wi-fi си звъня в Бг на корем,мобилния го прехвърлям към стационарния и когато някой ми звънне имам телефон в страна с убийствени цени на роуминга...За конкретни нужди се търси конкретно решение.Иначе Скайп предлагат платени разговори,Гугъл и те,безплатните са ясни-фейсбук месинджър-а(перфектно качество)whatsapp,viber(също има платени разговори)...

      Коментар


      • #78
        От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

        Не че нещо, ама стандартния бизнес план към нашенски мобилен оператор не прави разлика дали се обаждам на български оператор, в ЕС, или САЩ/Канада за включените в пакета минути... Нито дали са фиксирани и ли мобилни телефоните, на които звъня... Нещо не ме хванаха любителските voip приложения - ползвам ги само когато някой ме потърси по тях... Skype (за всеки случай имам някоя стотинка във Skype-out), Viber и туй-то
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #79
          От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
          Не че нещо, ама стандартния бизнес план към нашенски мобилен оператор не прави разлика дали се обаждам на български оператор, в ЕС, или САЩ/Канада...
          Ключовите думи са "бизнес план" не всички сме на такива,това едно и второ кой е план-а дето предлага неограничени разговори към Сащ и Канада?Я дай да го видим тоя план и към кой кооператор [emoji4]

          Коментар


          • #80
            От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

            Моя план не е бизнес , е да нямам неогрничени , но 170 минути към цял свят , ми стигат за моите цели
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #81
              От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

              Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
              ... [emoji4]
              Виж бизнесплановете на Ви...ком. Не са неограничени, а според тарифата ти... Например 600 минути месечно към всички оператори в БГ, САЩ, Канада, ЕС - зле ли е?
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #82
                От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

                Имаше едно приложение "My trakcs" мисля се казваше, обаче го спряха април месец. Записвах си маршрута докато карам колело. Проверих няколко подобни обаче нещо не ме грабнаха.
                Ако някой ползва нещо подобно да сподели.
                RAV 4
                F650GS

                Коментар


                • #83
                  От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

                  Ползвал съм orux maps...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

                    Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                    Имаше едно приложение "My trakcs" мисля се казваше, обаче го спряха април месец. Записвах си маршрута докато карам колело. Проверих няколко подобни обаче нещо не ме грабнаха.
                    Ако някой ползва нещо подобно да сподели.
                    Аз ползвах Google Fit преди.

                    Sent from my XT1021 using Tapatalk
                    WG 2.7 CRD

                    Коментар


                    • #85
                      От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

                      Опитай Strava.
                      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                      Коментар


                      • #86
                        От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

                        Има ли някаква програма за Ябълка, с която да си смъкна файл от интернет и после да си го прехвърля на компютъра ?
                        Преди няколко дни , преинсталирахме лаптоп в един приятел. Забравихме да смъкнем драйверите предварително и увиснахме, обаче авера се сети да дръпне драйвер за вифи-то на телефона си и после с кабелче го качихме на лаптопа
                        Това упражнение възможно ли е да се случи с ябълка ?
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • #87
                          От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

                          Здравейте колеги! Някаква идея за приложение за четене на книги във формат mobi..? Каквото и да е това...
                          На кирилица, за Android 7.

                          P.S. Сякаш попаднах на пoдходящи четци: eReader Prestigio, Cool Reader...
                          Последно редактирано от ivied; 18-01-18, 10:53. Причина: eReader

                          Коментар


                          • #88
                            От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

                            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                            Има ли някаква програма за Ябълка, с която да си смъкна файл от интернет и после да си го прехвърля на компютъра ?
                            Преди няколко дни , преинсталирахме лаптоп в един приятел. Забравихме да смъкнем драйверите предварително и увиснахме, обаче авера се сети да дръпне драйвер за вифи-то на телефона си и после с кабелче го качихме на лаптопа
                            Това упражнение възможно ли е да се случи с ябълка ?
                            По едно време бях чел в ябълковия форум, че директно сафари има опция за даунлоуд на файлове, но не съм пробвал.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #89
                              От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

                              FBreader е един от най-добрите read-ари.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Полезни мобилни приложения. Android/iOS

                                Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                                Здравейте колеги! Някаква идея за приложение за четене на книги във формат mobi..? Каквото и да е това...
                                На кирилица, за Android 7.

                                P.S. Сякаш попаднах на пoдходящи четци: eReader Prestigio, Cool Reader...
                                Moon+ Reader - чете всичко , даже и PDF.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X