Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обсъждане на мобилни телефони CAT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

    Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
    Спешно ми трябва зарядно. Някой да има, или да знае откъде може да се намери ? Поразпитах, но питам и тук.
    2 пъти.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #62
      От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
      2 пъти.
      Предният път не беше належащо. Днес ще се види във големите магазини за техника и ако там няма, вече ще е от интернет.

      Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
      Не съм запознат със характеристиките на телефона но не става ли с най обикновенно usb 5 волтово зарядно.
      Ще се пробва.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #63
        От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

        Аз имам едно питане ,решихме с един приятел да си вземем Б15 (два броя) .Заслужават ли си парите , и това ли са за които ги представят ?
        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

        Коментар


        • #64
          От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

          Вземете си 8 до 12бр. та поне 2бр да сатават( не е сигурно)но това не значи че не трябвя да се пробвате,аз поне мисля че отнесох сопата с тоя CAT
          За чужой счет пьют даже трезвеники и язвеники
          Мирослав Христов 0888310959

          Коментар


          • #65
            От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

            Първоначално публикуван от donmiron65 Преглед на мнение
            Вземете си 8 до 12бр. та поне 2бр да сатават( не е сигурно)но това не значи че не трябвя да се пробвате,аз поне мисля че отнесох сопата с тоя CAT

            А в какво се изразяват проблемите ?
            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

            Коментар


            • #66
              От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

              А установи ли се дали като се провежда разговор другата карта се изключва от нейната си мрежа?

              Коментар


              • #67
                От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                От скоро и аз съм с В15, та най-накрая си мисля, че си намерих дриймфона (и дано по-дълго да си остана с тая илюзия ),
                и понеже досега съм бил само със Симбиани, най-вече заради Гармина,
                имам някои въпроси, за които, ако звучат глупаво, се извинявам предварително.
                Проблема с двата апарата е решен, но сега остава изясняване на ситуацията с Андроида и ГПС-то,
                като изключително ме интересува работата му извън пътя.
                Има ли оффкарти които могат да се ползват с Андроида, и какви са алтернативите ?
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #68
                  От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                  Лично не притежавам такъв телефон , но двамата ,бивши колеги ,които си купиха такива , спрях да ги разбирам какво ми говорят по телефона ... много шумове се чуват. Иначе обхват имат на места , където другите телефони нямата .
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #69
                    От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                    Ами доколкото зная май вече има Garmin Streat Pilot което може би на B15 трябва да може да се подкара.
                    И би следвало да вървят всички гармински карти.
                    Виж и тук.
                    На хемороид 2 пише, че не работи.
                    Аз не съм се и напъвал да търся.
                    Качил съм Navigon, който по мои наблюдения ползва най-адекватни пътни карти и толкова.
                    Установих, че изобщо не може да се разчита на този дивайс за навигиране и продължавам да си ползвам ръчният гармински както и преди.
                    Не че не работи... Темата е дълга, не искам да отварям дискусия но аз се убедих за мен, че няма смисъл да се мъчим взаимно.
                    Иначе преди и аз бях със симбиан и мобайл XT-то си го ползвах в колата пълноценно.
                    Сега нито имам симбиан нито кола карам... Та изобщо не ми липсва навигирването с телефон


                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    А установи ли се дали като се провежда разговор другата карта се изключва от нейната си мрежа?
                    При B10 - Да, другата карта изпада от мрежата.
                    Не мисля, че при B15 е нещо различно.

                    Дори в началото 2-та карта не щеше да се закачи сума време.
                    Сега го няма този проблем.
                    Не че съм направил нещо... Просто почна да работи.
                    Явно закисна. Като каца закисна...
                    Последно редактирано от Esper; 17-07-13, 17:40.
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • #70
                      От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                      Почетох, почетох, и алтернативите май, за сега, са Garmin Streat Pilot и Oruxmaps,
                      та питането е, някой ползвал ли е и двете, и ако е, ще сподели ли личен опит ?

                      А в момента съм с Navigon, ама к'во от т'ва !
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #71
                        От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                        B15 е с 2 радиомодула - пробвано. Като говоря по едната и ми звънят по другата става ясно... Аз съм с iGO навигация, супер е... но само за пътната мрежа... Чакам с нетърпение прилична Гарминска разработка за оф-карта.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                          А проблемите с качеството на звука от микрофона за всичките модели ли са характерни или само за B25? Конкретно B15 ме интересува.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            А проблемите с качеството на звука от микрофона за всичките модели ли са характерни или само за B25? Конкретно B15 ме интересува.
                            Хм, лично аз нямам проблеми с качеството на звука и не мога да споделя - и при двата модела така... Единственото, което ми идва наум е евентуалното кофти разположение на говорителите, заради водоустойчивостта...

                            Коментар


                            • #74
                              От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              А проблемите с качеството на звука от микрофона за всичките модели ли са характерни или само за B25? Конкретно B15 ме интересува.
                              Ами какво да ти кажа, малко по-различно се чува, но в никакъв случай лошо,
                              като имаш предвид, че бях с Nokia 5800 и Siemens M75 (който умря след 6 години вандалско ползване и 800 часа разговори с оригиналната батерия !).
                              Сега си правя експерименти с издържливостта на батерията, и получените резултати мисля да обобщя тук.

                              И един важен въпрос, който пропуснах.
                              Трябва да си взема SD карта, но се двоумя дали да е 16GB или 32GB,
                              та ако някой е пробвал и двата варианта, моля да сподели.
                              Става въпрос за CAT B15.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #75
                                От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                                Ами какво да ти кажа, малко по-различно се чува, но в никакъв случай лошо,
                                като имаш предвид, че бях с Nokia 5800 и Siemens M75 (който умря след 6 години вандалско ползване и 800 часа разговори с оригиналната батерия !).
                                Сега си правя експерименти с издържливостта на батерията, и получените резултати мисля да обобщя тук.

                                И един важен въпрос, който пропуснах.
                                Трябва да си взема SD карта, но се двоумя дали да е 16GB или 32GB,
                                та ако някой е пробвал и двата варианта, моля да сподели.
                                Става въпрос за CAT B15.
                                16 GB на 10-та скорост върши идеална работа. Купих си я преди месец, даже съм им дилър, но още няма ценова листа на дребно. Бая зор ще видиш докато я напълниш. Не съм привърженик на натоварване до края - а 32 гиги е предела за 15-ката. Та, 16-ка ти е напълно достатъчна...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X