Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шах за мобилен телефон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шах за мобилен телефон

    Здравейте, някой играе ли си шах на телефона? На Нокията си бях намерил хубав и бърз, т.е. не мисли много но на 6то ниво от 10 си бяхме равностойни. Сега търся приложение за андроид и от двете проби които направих не съм доволен.

    Chess for android - не ми харесва как изглежда, трябва да щтракнеш поне 3-4 пъти по екрана докато стигнеш до игра.
    Chess free - изглежда добре, но на трудните нива мисли по много време гадината. Степента на трудност е вързана с времето за ход и като задам трудност от 5-6 ниво нагоре мисли по над 30 сек. На по малките трудности пък е много прост.

    Ако някой може да ми препоръча добре изглеждащ шах, който да мести бързо и на по висока степен на трудност ще съм благодарен.
    Аз продължавам да си търся и ако харесам някой ще препоръчам.
    "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

  • #2
    От: Шах за мобилен телефон

    Аз си карам на Chess free. Вярно, че мисли много време, но над 6-то ниво е сериозен противник.

    А според мен времето за мислене зависи от процесора
    Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
    Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

    Коментар


    • #3
      От: Шах за мобилен телефон

      Мисля че специално за Chess free шаха е бъгав защото мисли от първия ход още. Поне при мен е така. Другия който описах не е по слаб но си мести веднага.
      "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

      Коментар


      • #4
        От: Шах за мобилен телефон

        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          От: Шах за мобилен телефон

          Благодарение на колегата търсенето на шах приключи. Препоръчвам.
          "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

          Коментар


          • #6
            От: Шах за мобилен телефон

            Аз имам Nokia e71, може ли да ми препоръчате някой шах? Преди време бях си дръпнал някакъв си шах, но нещо изобщо не ме радваше... Може ли да препоръчате някакъв сайт от където да разгледам и да си дръпна шах.

            Коментар


            • #7
              От: Шах за мобилен телефон

              Колега ChessMaster си ползвах и беше готин поне за мен. Ако не го намериш из интернета трябва да се сетя докато съм в къщи да го сваля от стария тел и да ти го пусна.
              "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

              Коментар


              • #8
                От: Шах за мобилен телефон

                Друга забележителна интелектуална игра е Го.
                Има варианти за телефон - примерно най-простичкия е GoFree за андроид и айфон. Пробвайте се.
                ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X