Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Cat B25 - само 5 дена и вече не ме радва май май

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Cat B25 - само 5 дена и вече не ме радва май май

    Здравейте колеги,
    От пет дена ползвам CAt B25. Изглежда добре. Функционално покрива нуждите ми.. НО имам и проблеми разбира се../ вероятно защото не почерпих като го получих /
    Та проблемите са: 1. Капачето на USB порта не уплътнява добре, седи накриво леко , имам чувството че не ляга плътно защото отвътре опира в металната част на самото USB.. или капачката не е с правилната форма лята , или гнездото в което влиза .. или пък USB куплунга е запоен малко по нагоре ... . Писах на господата от карта .бг за проблема /от там го закупих/ - нямали наличен , за сравнение ..за да видят как е на другите телефони. Да чакам следващата им доставка , щели да ми съобщят.. почти съм убеден че ще си остана с чакането..
    2. Другото нещо което ме безпокои реално е това че ако съм се чул за 5 дена с 30 човека , то 25 са ми казали : Смени си телефона!; Какво ти е на телефона?; Чуваш се глухо ИЛИ много кънти и дрънчи , едва разбираме какво ни говориш.. Това ме притеснява.. Дали е нормално? Може би заради защитата на телефона ?! Все пак основната му функция е да се говори с него .. нали така .. Иначе аз чувам отсрещната страна задоволително добре ..

    С телефона не е експериментирано, не е мокрен , потапян, хвърлян , падал и т.н. .... Просто нормална употреба ..

    Някой имал ли е подобен проблем ? /Съзнавам че за 220-230 лева не получавам кой знае какво , ама много бързо ме разочарова ../

  • #2
    От: Cat B25 - само 5 дена и вече не ме радва май май

    Здравей колега,
    И при мен е същото - от другата страна ме чуват ужасно!
    Освен това успях да го счупя и намокря.
    Аз взех моя телефон от един от мобилните оператори, но въобще не съм доволен!!! Мисля, че е евтина китайска сглобка!
    LZ1EXP

    Коментар


    • #3
      От: Cat B25 - само 5 дена и вече не ме радва май май

      Проблема с чуването го имам и аз. Не съм имал телефон, с който по-лошо да ме чуват и това е сериозен проблем. USB капачето затваря прилично. Почвам да мисля за друг телефон.

      Коментар


      • #4
        От: Cat B25 - само 5 дена и вече не ме радва май май

        За B25 го има този проблем, доста хора са се оплаквали. Имам новият B15 и съм много доволен, но е бая по-скъп.

        Коментар


        • #5
          От: Cat B25 - само 5 дена и вече не ме радва май май

          От Карта.бг ми го замениха с друг нов и бях наистина благодарен и доволен.. Но и втория телефон още първия час даде същите проблеми - един ме чуваше , други двама ми казваха моля повтори наново не разбираме част от това което говориш , а други двама директно ми затваряха защото нищо не ми разбираха от кривенето на звука при тях .. Е какво да се прави .. живот.. Продавача постъпи коректно с мен и ми върна парите .. Но останах без телефон .. Явно все пак ще е Соним ...

          Коментар


          • #6
            От: Cat B25 - само 5 дена и вече не ме радва май май

            Аз си взех в25 преди месец и половина. Нямам никакви проблеми. Всички ме чуват, а си говоря много за деня. Проблема е, че пак се върнах на смартфон и ще го пробавам. Не ми харесва нещо тухлата .
            BMW F700GS
            BMW R1150RT

            Коментар


            • #7
              От: Cat B25 - само 5 дена и вече не ме радва май май

              В бачкането са дали на шефовете на промоция такива катове ,раздават ни ги ,който иска да ползва,мислех даже да ги пазара да купя един на промоционалната цена/да не е на служебно ползване/,но май ще се откажа,нещо се вглеждам в Соним с джипиес клетка!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #8
                От: Cat B25 - само 5 дена и вече не ме радва май май

                Колега, пробвай с регулировките на звука, много са изсилени и кривят. При мен като ги намалих се получи.

                Коментар


                • #9
                  От: Cat B25 - само 5 дена и вече не ме радва май май

                  може ли да прави снимки под водата ? :Д

                  Коментар


                  • #10
                    От: Cat B25 - само 5 дена и вече не ме радва май май

                    Сигурно може... Обаче едва ли някой би пожелал да ги погледне за 2 път

                    Sent from CAT B10 phone powered by hemorpid OS using Tapatalk application
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • #11
                      От: Cat B25 - само 5 дена и вече не ме радва май май

                      и аз имах мерак за такъв телефон .един приятел си купи и честно да ви кажа и него го чувам глухо , а и той ми сподели че и други хара са му казали че го чуват глухо.
                      в момента съм със Самсунг Xcover II , и съм много доволен , май няма да го сменям, харесах си и Б15 ма ме притеснява че батерията няма да може да държи дълго , свикнах да зареждам самсунга на 8-10 дни .

                      Коментар


                      • #12
                        От: Cat B25 - само 5 дена и вече не ме радва май май

                        променете си настройките на звука и ще се оправи и аз го имах тоя проблем.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Cat B25 - само 5 дена и вече не ме радва май май

                          Първоначално публикуван от pecata5 Преглед на мнение
                          променете си настройките на звука и ще се оправи и аз го имах тоя проблем.
                          Малко по-подробно, ако обичаш. Не е нужно всички да откриваме топлата вода.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Cat B25 - само 5 дена и вече не ме радва май май

                            Купихме от мобилен оператор 3бр. В25 преди три месеца.Не са това,което ги рекламират,особено в тази част,че издържат 30мин.на 1м.воден стълб.Първият на финала на Варна 2013 го потопихме в една пластмасова чаша от 500мл.,пълна с минерална вода и се напълни до горе!Върнах го,дадоха ми нов след 2седмици.Той пък отказа да работи изобщо.Пак нов,но без повече експерименти с вода.Да,хвърляхме го,изтървахме го,няма грижи,но вода -не!
                            Вторият закупен падна в един басеин и пак до там.Третият все още не е дефектирал,може би защото го ползува дама и не е чак толкова екстремна като нас.
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • #15
                              От: Cat B25 - само 5 дена и вече не ме радва май май

                              Колеги и аз искам да си взимам кат б 25.Но някои пишат че не работи както по реклама.И това вярно ли е?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X