Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Huawwei U8850

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Huawwei U8850

    Здравейте, имам въпросното китайче от няколко месеца, представя се задоволително засега, единственото, което не е както трябва според мен е GPS.
    Просто много трудно ме локализира.
    Свалих си една програмка GPS Test, която да показва наличните спътници и на нея трудно се появяват сателитите.Защо според вас е така, къде е проблема?
    Телефончето е гаранционно, но преди да се излагам в магазина да попитам/изложа тук.
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

  • #2
    От: Huawwei U8850

    Няма какво да се излагаш! Имаш проблем-пускаш тема и питаш, не е срамно и не хапе.
    Проблема правил ли го е и преди? На закрито ли пробва GPS Test-а?
    Ако от нов си е така, значи си е така. Ако преди всичко е било наред, носи го или ако ти се занимава пробвай с Фактори Ресет.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #3
      Re: Huawwei U8850

      Излез на открито, свали си програмката GPS status от маркета и пробвай да видиш колко сателита ще хване и каква точност дава, по принцип може и да не е проблем, ако нямаш интернет пуснат на телефона А-Гпса не може да сработи защото няма как да си свали алманаха на сателитите по мрежата и да те позиционира криво ляво по клетките на ГСМ мрежата, ще те локализира за минута или повече особенно ако ГПС а е бил изключен за повече от 12 часа и го пускаш от корено различна позиция. Ако ГПС а ти е постоянно включен, ще ти папка повече от батерията но ще те локализира много по бързо защото от време на време си опреснява позициите на спътниците.

      Коментар


      • #4
        От: Huawwei U8850

        Свалих си GPS status, показа ми 8 сателита и точноста варираше около 8 метра, но това бе сутринта, локализира ме за около 40 секунди.
        Но сега следобяд пробвах отново и неможе да намери нито един сателит.
        Веднъж работи, венъж неще.
        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

        Коментар


        • #5
          Re: Huawwei U8850

          Нали на открито го пробваш, ако наистина създава такива проблеми не е лошо да го погледнат в сервиз и изчакай няколко минути възможно е да локва много бавно.

          Коментар


          • #6
            От: Huawwei U8850

            Има и значение дали си се вързал към някоя wi-fi мрежа.
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            08седем9010З60
            MAKE RALLY NOT WAR
            Confidence in Motion

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X