Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
    Аз винаги си имам интернет на телефона. Просто искам да кажа, че като тръгнах от Хасково, за Пловдив до МБАЛ Свети Георги ми изтегли маршрут и т.н. Всичко ми показва, обаче нямаше глас (напътствия)... След светофар и преди светофар не ми казва да завия и т.н, а просто ми показва със стрелка на къде трябва да карам. Винаги, когато и задам дадена точка, той си дърпа маршрут и т.н. И си показва всичко - точно. Само се чудя, защо няма гласова команда, гледах и в настройките, но не виждам такава опция, за това се обърнах към Вас.

    При мен си говори, чак ми идва в повече

    Коментар


    • От: Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
      При мен си говори, чак ми идва в повече
      Радвам се!
      Оправих я. Явно след като се цъкни най - горе в левия ъгъл стрелката и започва да говори - каката. Зададох и 4 различни точки и говори.

      Коментар


      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
        Как се казва де, все пак не вярвам да се казва "заводска навигация".
        Казва се " Навигация " На Гугъл навигацията, базирана на Гугъл мапс.
        "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
        Gabriel Garcia Mаrquez

        Коментар


        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

          При мене си работи - с S4 съм. Тъп въпрос, ама да не ти е намален звукът за музика и т.н. ?
          "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
          Gabriel Garcia Mаrquez

          Коментар


          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

            Ако става въпрос, за мен. Вече всичко е точно. Проговори.

            Коментар


            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

              Услугите по местоположение могат ли да се гледат в реално време от друго устройство, или трябва да включа АРRS на чавето?
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Услугите по местоположение могат ли да се гледат в реално време от друго устройство, или трябва да включа АРRS на чавето?
                До преди няколко месеца работеше google latitude, с него можеше, уж временно го спряха, ама .....
                Има една програма "Къде е детето" безплатна е в маркета, има такива неща, за които питаш, пробвай!
                LZ1PER

                Коментар


                • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                  Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
                  ...Има една програма "Къде е детето" безплатна е в маркета...
                  Не работи тази програмка в момента... и може би няма да работи скоро, поне в този си вид.

                  Коментар


                  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                    Колеги, взех си Huawei G600, но се появи проблем, утре ще го нося в М-тел, но да питам, че да не правя аз нещо, погрешно...
                    Всички контакти са ми в Сим картата, излизат ми на указателя, всичко точно, но когато ми звъни даден номер, появява се номера, но името не се изписва и така не мога да знам, кой ми звъни и е доста не комфортно и тъпо, дали не е от самата сим карта, защото е стара и вече захабена........???
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                      Премести контактите си в Гугъл /ако нямаш акаунт там си направи/ След това кажи на телефона си да ги запазва в Гугъл. После от опциите на тел. указател му кажи да показва контактите само от гугъл и пробвай дали няма да се оправи.

                      Ако има нещо неясно питай.
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                        Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
                        Премести контактите си в Гугъл /ако нямаш акаунт там си направи/ След това кажи на телефона си да ги запазва в Гугъл. После от опциите на тел. указател му кажи да показва контактите само от гугъл и пробвай дали няма да се оправи.

                        Ако има нещо неясно питай.
                        В интерес на истината, го пробвах, имам акаунт, защото няма как да свалям приложения, без него, оправих го, но с много блъскане
                        Всичките ми контакти/167/, трябваше да ги променя, Ако номера не започва с +359, когато ти звъннат, той излиза така и телефона не може да го познае, след променянето на всичките контакти да започват с +359, сега няма проблем
                        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                        Honda Dominator 650
                        088ЧЧ93979-->Борис
                        0878956Ч38-->Борис

                        Коментар


                        • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                          Демек писателите на софтуера са си оставили пръстите

                          Коментар


                          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                            В моя телефон (Самсунг Галакси 2) снощи са влезли не американците, а италиянците. Бърникали са нещо, търсили са, и на излизане са забравили да сменят езика. Събуждам се, гледам телефона целия - лашате ми кантаре. Ужас!!! Версията на Андроида същата. Как е станало.......?
                            Последно редактирано от Pacific; 21-11-13, 11:19.
                            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                            Коментар


                            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                              Искаш да кажеш че версията на андроида е италианска ??? Възможно е да се е ъпдейтнал с грешна версия. Не знам самсунга дали не си сваля новите ромове автоматично.

                              Коментар


                              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                                През нета са влезли.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X