Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GSM-Търся препоръка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GSM-Търся препоръка

    Здравейте, и предварително ме извенете че темата не е свързана директно със 4х4.

    Ще си идвам в Българиа за 2 седмици, и явно моя телефон нямя да работи в България, и за това искам да си взема един от там временно за ползване.

    Какво бихте препоръчали да взема. На мене ми трябва нещо просто, и ефтино защото ще го използвам само за 2 седмици.
    Имали начин да се вземе под наем, или да закупя и след това да го подаря на някого?
    Ако нямя под наем, какъв е наи ефтения вариант / модел и как става работата със зареждането на минути. Мисля че в българия няма фрии минути а се плаща на всяка минута както на домашен телефон, обаче не те таксуват когато те търсят.

    И вторият ми въпрос колко да очаквам да платя за такси от летището до центъра на софия през ноща? не точно до стотинката но горе долу ( 10-20 ) (20-50) или повече?
    Благодаря ви предварително за помоща.
    CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
    http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
    http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

  • #2
    До: GSM-Търся препоръка

    Колега, ако кацаш в София, обади се, ще ти дам един телефон за временно ползване докато си в Бг.
    Последно редактирано от Peppy; 23-08-07, 15:40.
    LZ1PER

    Коментар


    • #3
      До: GSM-Търся препоръка

      Благодаря за предложението.
      Исках да зная и горе долу как се таксува на минута щото от тука мога да си взема от спринт някакви 4 бандови за $50 но щяло да ми струва $1 на минута разговор.
      CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
      http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
      http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

      Коментар


      • #4
        До: GSM-Търся препоръка

        За телефона няма проблем. Просто се обади когато си в БГ и ще ти дам един за ползване. За такситата обаче не мога да помогна друг да каже...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          До: GSM-Търся препоръка

          Докато съм писал и Пепи също... явно с телефона нямаш проблеми...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            До: GSM-Турся препоръка

            относно втория въпрос 10-20лв. горе-долу,но си вземи такси от стоянката на О' КЕЙ СУПЕРТРАНС която се намира като излезеш от терминала в дясно зад ъгъла.В самия салон пристигане имат офис в които е най-добре да си вземеш такси,но мисля че не работят до последна машина(самолет).Ако си вземеш от стоянката не се съгласявай на пазарлък а само по апарат.

            Коментар


            • #7
              До: GSM-Турся препоръка

              Първоначално публикуван от police maniak Преглед на мнение
              Ако си вземеш от стоянката не се съгласявай на пазарлък а само по апарат.
              Освен това, преди да се качиш, погледни стикера с цените, на които работят. Че има някои главорези, които карат на по 5 лв / км и не знам по колко на минута. Че и надписите им имитират тези на ОК, та човек може и по сред бял ден да се обърка.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                До: GSM-Търся препоръка

                Ако кацаш на Терминал 2 ,лошо.
                Там главорезите почват от 20лв. По добре някой познат да те вземе.

                Коментар


                • #9
                  До: GSM-Търся препоръка

                  Здравей колега,няма да се притесняваш за такситата.Сега говорих с един приятел таксиджия и той ми каза , че от миналия месец ОКците са спечелили търга за таксита на терминала на летището.Каза ми да търсиш такси на фирма ОК СУПЕР ТРАНС има и телефони написани на тях 973 21 21 евентуално за поръчка.На летището има стоянка на тази фирма и грубо от летището до центъра ноща излиза 10 лв.
                  LZ1NBN

                  Коментар


                  • #10
                    До: GSM-Търся препоръка

                    Аз съм ти задължен за частите които ми прати! Кажи ми кога кацаш в София и ще доида да те посрещна. Ще ти нося и телефон.

                    Коментар


                    • #11
                      До: GSM-Търся препоръка

                      Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                      Аз съм ти задължен за частите които ми прати! Кажи ми кога кацаш в София и ще доида да те посрещна. Ще ти нося и телефон.
                      Кажи само кога си идваш ,disem ако е на морето все още , без да съм ти задължен ,ще доида да те взема.
                      B+

                      Коментар


                      • #12
                        До: GSM-Търся препоръка

                        Малее чувствам се много специален.
                        Блгодаря на всички за отзивите.
                        Не мога да си посволя да карам някои да ме чака в 23 часа вечерта.
                        Аз нямям нищо против да си платя за таксито. Няма обяд без пари дето се казва.
                        Аз само не обичам да ме лъжат и да ме правят на идиот.
                        Ако знам че тарифата е 20 и тои ми поиска около 20лв че му дам 10 отгоре че да се почерпи дето е честен. Ама ако знам че тарифата е 20 и тои ми поиска 42 никакъв бакшиш, и нямя му платя докато не качи куфарите до горе. Сичките до един, и ресто ще си искам.
                        А вие момчета дето предлагате да ме вземете, пак благодаря, ама не мога да посикам такова нещо от вас, но ако може да почерпя една бира за здраве, ще ми бъде много приятно. Аз ще съм в софиа за 4-5 дена, и сигурно ще имам свободно време между заболекарсйите часове.
                        Дисем не ми дължи нищо за частите. Тои си ги плати. За мене беше удоволсвие да помогна на човек в беда, още повече че кара Шеви - което е моята любима марка.
                        Пък и аз не винаги съм бил със нова кола. Знам какво е да търсиш части. И особено като ги няма.
                        Адна прияелка ще ми даде стар ГСМ тука ще като дойда там само една карта да взема.
                        А иначе приател в софиа за 20 лева намерил а от туй по ефтино не виждам на къде.Хаде със здраже че пак се отнесох, пък трябва да лягам.
                        CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                        http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                        http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                        Коментар


                        • #13
                          До: GSM-Търся препоръка

                          Както решиш! Аз съм на линия. Така или иначе трябва да се видим за номерата.....

                          Коментар


                          • #14
                            До: GSM-Търся препоръка

                            Хай пиши един телефон за връзка.
                            Тръгвам в събота пристигам в понеделник.
                            КТ
                            CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                            http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                            http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                            Коментар


                            • #15
                              До: GSM-Търся препоръка

                              за карта........ В БГ има три мобилни оператора

                              и трите предлагат карти с предплатени услуги като цените са близки. картата струва 10-тина лева, може да има и включени минути. минута разговор е между 30-50 ст. зависи от оператора и кога/с кого говориш. естествено разговори в същата мрежа са по евтини. ваучери за презареждане се продават навсякъде..... 5, 10 или 15 лв.

                              има и промоции в момента....... за 50-60 лв. може да вземеш обикновен апарат с карта.

                              долу съм ти посочил двата сайта на основните оператори - може да погледнеш за подробности

                              глобул
                              м-тел
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X