Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв мобилен телефон за разговори?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какъв мобилен телефон за разговори?

    Някой може ли да ми даде конкретни предложения какъв телефон да избера,с който ще мога да провеждам повече разговори.
    Изискванията са само: 1.Да не е прекалено голям
    2.Да издържа дълго време в режим на изчакване и на разговор
    3.Предпочитано да НЕ е смартфон,защото то така или иначе горните 2 няма как да ги покрие
    4.Да е на разумна цена и да е здрав,а бе нещо което се доближава до Нокия 6310и
    Благодаря

    П.П - И понеже съм си тъп и отлагам вече 1 седмица да пусна тая тема,че ме мързеше, днеска вече трябва телефона да го купувам,че нямам служебен и ми се е запалила главата Така,че се надявам скоростно да ми влее някой акъл за апаратчето
    Поздрави

  • #2
    Re: Ккаъв мобилен телефон за разговори?

    И аз гледах за подобно нещо - Samsung GSM B2710 Xcover - това ми се струва добро, но не съм го виждал на живо.

    Коментар


    • #3
      От: Ккаъв мобилен телефон за разговори?

      Първоначално публикуван от fnqkhhhzzz Преглед на мнение
      ... бе нещо което се доближава до Нокия 6310и ...
      Моят вариант е Нокия E52. Ама е вече стар модел, та вероятно трудно се намира.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        От: Ккаъв мобилен телефон за разговори?

        Соним. ...или 6310

        Това са мойте

        Последно редактирано от drukman; 07-01-13, 11:56.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #5
          От: Ккаъв мобилен телефон за разговори?

          Nokia E50 - бизнес клас, смартфон, яка батерия..
          Имал съм два, единия още ми стой и не го давам за нищо, ползвам го в случай, че нещо се случи с този, който ползвам в момента..

          Коментар


          • #6
            От: Ккаъв мобилен телефон за разговори?

            И двете Нокии ми харесват и Е50, и Е52.Проблем ще имам със намирането им.Дайте идея за нещо което мога да ида да купя от магазина,не да обикалям по заложните и да търся класики.За 6310 пуснах тема,че купувам и въпреки,че тази който изяде кучето беше точно такава - 170лв., за същото пак няма да дам.Нищо,че знам какво може.Прекалено неясен произход и да се набутам за нещо китайско - не мерси. Сонима също отпада,защото търся за службен,ако си купувам Соним ще е за лична употреба и в тоя случай Айфона няма какво да го правя. (Той не че става за нещо ама как и да е).
            За самсунга - имах галакси ЕС3 и го подарих. Андроида не е за мене ,а и с тия тъчскрини докато отворя едно да набера друго и ще полети в някоя стена
            Та се търси нещо подобно на 6310и Е50 и Е52, ама да се намери лесно

            Коментар


            • #7
              От: Ккаъв мобилен телефон за разговори?

              Наскоро продадох една нокиа 201, батерията и държеше по седмица..

              Коментар


              • #8
                От: Ккаъв мобилен телефон за разговори?

                Това ще ми свърши ли работа според вас? http://www.wateenmobile.com/nokia/112.html

                Коментар


                • #9
                  От: Ккаъв мобилен телефон за разговори?

                  Ако е само за разговори защо не Nikia 100. По 40 - 50 лева са. Батерията им е 850mAh което на обикновен телефон гарантира поне седмица между зарежданията. Е, зависи от интензивноста на ползване де но все пак със сигурност ще държи повече от колкото на някой смартфон...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ккаъв мобилен телефон за разговори?

                    Нокия 100?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Re: Ккаъв мобилен телефон за разговори?

                      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                      И аз гледах за подобно нещо - Samsung GSM B2710 Xcover - това ми се струва добро, но не съм го виждал на живо.
                      Дядо коледа донесе такова на сина ми. Много приятно съм изненадан. Прекрасен звук и обхват, невероятна батерия. Реално на него му държи повече от 15 дни, макар, че играе доста на него. Водо и ударо устойчив донякъде. Определено препоръчвам, ако не те притеснява дървения дисплей. Има чудесно фенерче, посредствена камера и радио.
                      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ккаъв мобилен телефон за разговори?

                        Аз имам най-евтината нокия, която я дават за 5 лева или подарък в момента, инак е 50 лева, моята беше 60, с 2 карти. Издържа седмица минимум, просто нямам какво да източи батерията. Смартфона може да го зареждам и 5 пъти днес ако ползвам нет и говоря, гпс и проче...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ккаъв мобилен телефон за разговори?

                          Nokia 100, Nokia C1-01 това са по новите модели дето се намират. Държат около 3 до 4 седмици на батерия.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ккаъв мобилен телефон за разговори?

                            За съжаление установих,че Нокиа 112 не я предлагат мобилните оператори Така,че търсенето продължава,нещо с подобни характеристики (режим на разговори 14ч) ама и 8,9 да са реално е супер и режим на изчакване 840ч

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ккаъв мобилен телефон за разговори?

                              Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                              Nokia 100, Nokia C1-01 това са по новите модели дето се намират. Държат около 3 до 4 седмици на батерия.
                              Много добри,ама нямат Блутуут,баси не го споменах,щото не предполагах,че правят още такива телефони

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X