Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация в Нокиа?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Регистрация в Нокиа?

    Здравейте колеги! Имам Nokia e71, до колкото знам има вграден GPS. Искам да го ползвам, но винаги, когато влезна ми казва, че картата ми е много стара.
    Чух се с един приятел които е на "ти" с телефоните и разни технологии и ми каза, да си обновя карата, попитах го от къде? Той ми каза от Device mgr.
    Да,но като му дам Device managera иска ми някакъв профил. До колкото разбрах този профил се прави в сайта на Nokia. Правих струвах и не става, много много не се сещам.
    Някой може ли да ми обясни как мога да си обновя GPS картата и как става с регистрацията на профил в Nokia?

  • #2
    От: Регистрация в Нокиа?

    При мен имам едно приложение ,казва се магазин ! През него си правя акаунт в нокиа и си свалям карти за който регион си искам безплатно !Всичко го правя само и единствено през телефона !
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      От: Регистрация в Нокиа?

      Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
      Някой може ли да ми обясни как мога да си обновя GPS картата и как става с регистрацията на профил в Nokia?

      връзваш Нокията към компа и правиш регистрацията, като си и в Интернет де.

      смъкваш си последната версия на Nokia Suite и от там на maps и update на картите.
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • #4
        От: Регистрация в Нокиа?

        Благодаря Ви за отговорите! Всичко е точно.
        Само, че чрез PC Suite не стана, но когато влезнах от телефона в Maps и му дадох ъпдейт се получи.
        А, когато влезна в My nokia, ми показва, че сървара няма поддръжка за България. Както и да е, картите си ги нагласих, утре ще изпробвам навигацията.

        Коментар


        • #5
          От: Регистрация в Нокиа?

          А някой знае ли как мога да му сложа Български език на телефона, че в момента е на ENGLISH и разни други.

          Коментар


          • #6
            От: Регистрация в Нокиа?

            В Nokia Suite програмата трябва при обновяването на картите и добавяне на нови трябва да има езици. Потърси там, аз от там си свалих българския, а телефона ми не поддържа (купен от Италия) и си работи българския език.
            Nissan Terrano 2.7 TDi
            ----------------------------
            Нещо което работи - не се пипа!

            Коментар


            • #7
              От: Регистрация в Нокиа?

              Пробвах, пробвах и нещо не се получава. Тука гледах в един друг форум дърпа се някаква програмка NSS, после се влиза в Pc Suit-a. А тоя магазин вече го нямам, не знам какво му стана. Баси кашата се получи.
              Днес се регнах в store.ovi.com. , но пак не се получават нещата.
              Става дума, за добавяне на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК на телефона, а не език на картите.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X