Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за e-book

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за e-book

    Здравейте,някой ако има опит с тези джажи киндъли и ел.книги да даде малко светлина в тунела.Ценовия диапазон е 200-230лв.
    Pathfinder 4.0L

  • #2
    От: мнение за e-book

    Колега, аз за 260 лв се сдобих с Киндл Тъч. От 2 дни ми е и съм много доволен. Невороятен дисплей, супер чувствителен и бързо реагиращ. И има подсветка на екрана за четене дори на тъмно.
    Ще ми е интересно да прочета и други мнения.

    Коментар


    • #3
      От: мнение за e-book

      Първата идея на Киндъла беше, че точно няма подсветка, за да е по приятно за окото четенето.

      Аз имам DX(Най-евтиният вариант) доста книги съм изчел на него.
      Удобно е, имам и български речник. Повечето книги ги купувам от Амазун.
      Четенето на PDF е малко неудобно обаче.

      Коментар


      • #4
        От: мнение за e-book

        на мен ми подариха преди няколко месеца TouchMe Reader , освен книги, можеш да гледаш филми, музика, снимки и т.н. да не говорим че е 49 евро и за няколко паунда от Английския ибей му взех и калъф/стойка, който тук е 65лв. та, с две думи, 300лв. са излишно много само за един четец
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #5
          От: мнение за e-book

          Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
          Първата идея на Киндъла беше, че точно няма подсветка, за да е по приятно за окото четенето.

          Аз имам DX(Най-евтиният вариант) доста книги съм изчел на него.
          Удобно е, имам и български речник. Повечето книги ги купувам от Амазун.
          Четенето на PDF е малко неудобно обаче.
          предполагам че иде реч за новия Kindle paperwhite който също е с e-ink, "свети" но не е с "подсветка" ами някаква "надсветка" от оптични влакна - от амазон твърдят че не уморява очите. Иначе аз съм със стария Kindle 4 WiFi (79 долара с рекламите в щатите) и съм изключително доволен. Сега гледам че го има доста тънко в един български сайт (ако колегата има интерес ще му го пратя на лично). Инак тези който не са с e-ink display не ги препоръчвам ще си развалите очите за нула време.
          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

          Коментар


          • #6
            От: мнение за e-book

            persuader да моля прати да го видя,а понеже както казах никога не съм се интересувал от е-книги,а обичам да чета нека някой които се е интересувал,притежава и тн. да каже кое например до 230лв. най си заслужава да се купи от тук.С ибей и тн. не ми се занимава понеже изкам до нова година да си го направя този подарък
            пс.сега го разгледах и Kindle paperwhite.Гледам,че при него е наблегнато в подсветката.Това значи ли,че при по старите например киндъл 4 не стават за четене нощем без лампа?Понеже за мен това е важен фактор при избора ми.
            Последно редактирано от RIFLE; 25-12-12, 09:30.
            Pathfinder 4.0L

            Коментар


            • #7
              От: мнение за e-book

              Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
              предполагам че иде реч за новия Kindle paperwhite който също е с e-ink, "свети" но не е с "подсветка" ами някаква "надсветка" от оптични влакна - от амазон твърдят че не уморява очите. Иначе аз съм със стария Kindle 4 WiFi (79 долара с рекламите в щатите) и съм изключително доволен. Сега гледам че го има доста тънко в един български сайт (ако колегата има интерес ще му го пратя на лично). Инак тези който не са с e-ink display не ги препоръчвам ще си развалите очите за нула време.
              Точно и аз затова си купиш "скъпия" Киндл.
              Все пак ако прекарваш с часове в четене си взимаш е-инк, иначе ако прекарваш минути в четене си четеш на компа, на таблета или други джаджи.

              Коментар


              • #8
                От: мнение за e-book

                Старите киндъли не стават за четене без лампа - все едно да четеш нормална книга на тъмно :> няма как - новия paperwhite твърдят че става на тъмно аз не съм го виждал - другия вариант е да си вземеш калъф с осветление и по стар (евтин киндъл). Пращам ти линк откъдето съм купувал за подаръци няколко киндъла - цените са значително по ниски от на другите български магазини.
                When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                Коментар


                • #9
                  От: мнение за e-book

                  За Kindle paperwhite-тук!

                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...EA%ED%E8%E3%E8
                  Последно редактирано от Preslav Peychev; 25-12-12, 18:02. Причина: Непозволен линк!
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • #10
                    От: мнение за e-book

                    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                    След прочита на рецензията kindle-paperwhite ме изгубиха като клиент е.ем ти и подсветката.Ясно ще е киндъл 4 а за нощно време и без това си имам един челник,ще си го ползвам и у дома
                    Благодаря за насоките!
                    Последно редактирано от Preslav Peychev; 25-12-12, 18:02.
                    Pathfinder 4.0L

                    Коментар


                    • #11
                      От: мнение за e-book

                      Ползвам Киндъл 4 с фенерче като на снимката. Доволен

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Mini-E-book-Reader-LED-Clip-on-Reading-Book-Light.jpg
Прегледи:1
Размер:53.4 КБ
ID:5437240
                      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                      Коментар


                      • #12
                        От: мнение за e-book

                        Не съм ползвал много Киндл 4, но не са ми притрябвали нито една от от функционалностите му с гласови щуротии...
                        Затова пък Киндл paperwhite си е перфектен тъч скрийн, а не както го описват от този сайт.
                        И ако искаш да пишеш Киндл paperwhite се справя бързо, а не като при Киндл 4, където трябва буква по буква да стигаш с бутона по клавиатурата.

                        Колеги, незнам точния сайт, но по китайските има калъфчета с добро качество за по 6-7 $ с доставката от няколко седмици.


                        Последно редактирано от Preslav Peychev; 25-12-12, 18:03. Причина: Забранен линк!

                        Коментар


                        • #13
                          От: мнение за e-book

                          Първоначално публикуван от maistora_1 Преглед на мнение
                          Колеги, незнам точния сайт, но по китайските има калъфчета с добро качество за по 6-7 $ с доставката от няколко седмици.


                          [/COLOR]
                          Да ей това ми хвна окото http://www.ebay.com/itm/Leather-Case...item27ce149480 хем калъвче пък и свети
                          Pathfinder 4.0L

                          Коментар


                          • #14
                            От: мнение за e-book

                            Първоначално публикуван от maistora_1 Преглед на мнение
                            Не съм ползвал много Киндл 4, но не са ми притрябвали нито една от от функционалностите му с гласови щуротии...
                            Даже и николко не си го ползвал
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X