Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офлайн навигации Мобилни телефони/Таблети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Офлайн навигации Мобилни телефони/Таблети

    Ползвам IGO и съм много доволен.Винаги преди път гледам да сложа карта не по стара от една година и всичко е наред.Качил съ версия без никакви глезотии и работи бързо и безотказно.
    Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
    GSM +359 895 236 182

    А Rhf +

    Коментар


    • #32
      От: Офлайн навигации Мобилни телефони/Таблети

      Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
      Аз за сега използвам Route 66. Изтеглил съм си карти и за други страни където също съм я ползвал и не съм забелязъл недъгавости.
      Също ползувам тая швейцарска измишльотина, като си платих доживотен лиценз за цял свят. Камерите за скорост трябва да си ги плащаш всяка година ако искаш да са ти "ъп то дейт". В Ксанти ме заби в едни улички, през които моята кола не можеше да мине. Не че колата е малка, ама не съм и с камион, пък и знам какво е пешеходен маршрут, най- бърз, най- пряк и прочее. Настройките си бяха както трябва, но возилото трябваше да е катър. В Македония на ниво населено място, моооже и да свърши работа, но на ниво улици и номер... целия Щип има две улици накръст. В Турция се оправя горе-долу. За Австро-Унгария дори не я пробвах, там ИГО е безспорен фаворит (все пак е унгарска измишльотина). Все се каня да накича 5-6 навигации и да тръгна нанякъде... Истината е в сравнението, идеален вариант няма.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • #33
        От: Офлайн навигации Мобилни телефони/Таблети

        За всяка страна има навигация която се справя по добре от другата,особено за Източна Европа,където повечето карти са доста зле и с старо инфо! Аз за това имам 5 навигаций на тела,кракнати разбира се защото за всяка страна различна навигация върши работа,а немога да си позволя да плащам за грешни данни на 5 компаний!!! Преди една година Гармин сити навигатора в Румъния ми даваше че съм на сред полето,а аз летях по чудесен първокласен път-чисто нов.
        Последно редактирано от Preslav Peychev; 03-07-13, 13:11.

        Коментар


        • #34
          От: Офлайн навигации Мобилни телефони/Таблети

          Аз съм със Sygic и съм доволен.До сега не ме е заблуждавал, като изключим, че един път в Пловдив ме караше да завия в обратната посока на движението на еднопосочна улица. Трябва да се отбележи факта, че не съм с поседната версия на програмата.
          Ползвам и TomTom- малко по-бавно намира сигнал иначе бива.
          За Garmin не знам как се държи на андройд, но като цяло и аз съм на мнение, че за България е доста добре като карти.
          Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
          Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

          Коментар


          • #35
            От: Офлайн навигации Мобилни телефони/Таблети

            Първоначално публикуван от Vani4a Преглед на мнение
            .....
            За Garmin не знам как се държи на андройд, но като цяло и аз съм на мнение, че за България е доста добре като карти.
            Честно казано много добре се държи, ако тръгне ( защото не тръгва на всякакъв андроид) няма проблеми и забивания, не харчи и много ток.
            Жалко , че визията му има много сол да изяде още.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #36
              От: Офлайн навигации Мобилни телефони/Таблети

              Здравейте колеги,
              Мисля да си купя една Sygic навигация за Андроид, но имам няколко въпроса:
              Редът, предполагам като при всички онлайн андроидски приложения? Влизам си в профила инсталирам, плащам и т.н. Но понеже на места мярнах, че е за устройство, оттук и въпросите:
              1. Дали е за устройство или за профил?
              2. Ако е за устройство, какво става ако утре си затрия телефона?
              3. Ако е за профил, означава ли, че навигацията ще може да се инсталира на всички устройства в профила, примерно и на таблет или и на друг телефон? А ако е така, дали ще работи едновременно на всички устройства?

              Извинявам се ако е писано, но в сайта им няма информация, а и Гугъл мълчи.

              Коментар


              • #37
                От: Офлайн навигации Мобилни телефони/Таблети

                How to transfer a Premium license to a new Android device: http://help.sygic.com/en/sygic-gps-n...android-device
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • #38
                  От: Офлайн навигации Мобилни телефони/Таблети

                  Ей тука го има с инструкция кое как се прави и си работи слънце.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Офлайн навигации Мобилни телефони/Таблети

                    Първоначално публикуван от Georgi_G Преглед на мнение
                    Здравейте колеги,
                    ............... и т.н. Но понеже на места мярнах, че е за устройство, оттук и въпросите: 1. Дали е за устройство
                    Да върна информация:
                    Взех я, първо на Самсунг Галакси С4 мини. Работи перфектно. Веднага тръгва, работи без да се бъгва, а и намира сателити почти на момента.
                    Възстановяването, ако нещо се случи с устройството: инсталирам я от профила, пиша си кода за активация и готово.
                    С една активация/покупка мога да я използвам на до 3 устройства едновременно.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X