Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мисля да закупя GSM до 150 лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мисля да закупя GSM до 150 лв.

    Някой има ли телефон NOKIA e72, доволен ли е от него. Мисля тази седмица да си закупя такъв.
    Тъй като много време използвах Nokia-та със фенерчето, имам тук събрани пари и искам да си взема нещо друго. Втора употреба разбира се, нямам толкова пари, за чистак - бърсак НОВ!
    А и други мнения, за други телефони събирам, да се ориентирам към по - доброто, за тези пари.

  • #2
    От: Мисля да закупя GSM до 150 лв.

    Една от последните добри Нокий. За какво ще се ползва.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      От: Мисля да закупя GSM до 150 лв.

      Ами то е главно, за всекидневие!Тъй като си изгубих Нокиата с фенерчето и сега съм решил да си закупя, тази е72 и събирам мнения. Дали са доволни хората или разочаровани. На външен вид ми харесва.

      Коментар


      • #4
        От: Мисля да закупя GSM до 150 лв.

        Ако донадиш още малко пари можеш да си вземеш приличен нов смартфон. Аз съм с LG Optimos L3 който ми стъпи на 201 лв. с преподписване на договора преди няколко месеца и съм доволен. Вече трябва да е паднал малко и за под 200 лв. да може да се намери нов. Поне ще е нов и ще е 2 години гаранция, втора ръка не знаеш какво купуваш. Ти си знаеш най-добре, аз бях доста скептичен към LG и бяха едни от телефоните които мислех никога да не си купувам, но цените им доста по-ниски от другите(вероятно има защо), а на кутията пише произведено от Самсунг. Разгледай сайтовете и виж какво можеш да вземеш за парите които си заделил.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • #5
          От: Мисля да закупя GSM до 150 лв.

          Утре ще отида да видя как стоят нещата в GLOBUL, че от 2 месеца съм на тях. А този модел който го имаш LG Optimos L3 е наистина доста добър.

          Коментар


          • #6
            Re: Мисля да закупя GSM до 150 лв.

            NOKIA e72 е много добър телефон, ако ще се ползва само за телефон аз бих го предпочел пред смартфоните - защото най малкото няма да го зареждаш всеки ден.
            И е направен с много по хубави материали.

            Коментар


            • #7
              От: Мисля да закупя GSM до 150 лв.

              Първоначално публикуван от Димитър Насков Преглед на мнение
              Утре ще отида да видя как стоят нещата в GLOBUL, че от 2 месеца съм на тях. А този модел който го имаш LG Optimos L3 е наистина доста добър.
              И аз съм с въпросното LG Optimos L3 и го ползвам предимно за телефон (то и без това по цял ден съм пред компа) и съм доволен, най вече че батерията кара по 5-6 дена (един път изкара 8 дена )
              Не си падам телефонист и разговорите ми средно за деня са към 15 минути.

              Според мен каквото и да избираш, гледай нещо ново. Втора употреба, ако има опция да го държиш една седмица да видиш дали всичко е наред и тогава да го платиш.
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • #8
                От: Мисля да закупя GSM до 150 лв.

                Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                И аз съм с въпросното LG Optimos L3 и го ползвам предимно за телефон (то и без това по цял ден съм пред компа) и съм доволен, най вече че батерията кара по 5-6 дена (един път изкара 8 дена )
                Не си падам телефонист и разговорите ми средно за деня са към 15 минути.

                Според мен каквото и да избираш, гледай нещо ново. Втора употреба, ако има опция да го държиш една седмица да видиш дали всичко е наред и тогава да го платиш.
                Моя е зареден Петък вечер за последно и в момента батерията е на 37%. Ако го ползвам само като телефон с средно около 10 мин. разговори дневно изкарва дълго. Батерията я харчат основно дисплея, нета и GPS-а. Имам една програма която с едно кликване на началния екран затваря всички излишни приложения и се води, че пести батерия, не знам дали аз си внушавам, но наистина от както съм с нея държи повече.
                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                Телефон - в профила!

                Коментар


                • #9
                  Re: Мисля да закупя GSM до 150 лв.

                  Аз бих потърсил Е71, наистина е по-стар, но абсолютна класика. Много хубави материали, много стабилна OS, чудесен телефон.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Мисля да закупя GSM до 150 лв.

                    Хубав телефон е, стабилен. По-добре старата нокия отколкото новото LG(само пример, че го споменахте). То това е като мерцедесите и фордовете примерно...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Re: Мисля да закупя GSM до 150 лв.

                      Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
                      Хубав телефон е, стабилен. По-добре старата нокия отколкото новото LG(само пример, че го споменахте). То това е като мерцедесите и фордовете примерно...
                      Бе то и аз така говорех ама каква стана тя. Когато търсех телефон преди няколко месеца LG-то изобщо не беше сред набелязаните 4-5 модела, но в крайна сметка прецених, че за тези пари си заслужава риска и за сега съм доволен. Другите модели имаха минимални предимства и 2-на цена, общо взето цената на LG е с около 1/3 по-ниска при еднакви параметри спрямо Нокия и Самсунг.

                      П.П. Основният критерий при търсенето на нов телефон при мен беше да е с Андроид.
                      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                      Телефон - в профила!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мисля да закупя GSM до 150 лв.

                        Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                        Моя е зареден Петък вечер за последно и в момента батерията е на 37%. Ако го ползвам само като телефон с средно около 10 мин. разговори дневно изкарва дълго. Батерията я харчат основно дисплея, нета и GPS-а. Имам една програма която с едно кликване на началния екран затваря всички излишни приложения и се води, че пести батерия, не знам дали аз си внушавам, но наистина от както съм с нея държи повече.
                        Аз малко наизуст говоря, сега погледнах статуса на батерията - 7д 6ч 39с и е на 38%
                        Аз като го взех при преподписване на договор, че трябваше да си сменя една стара нокия (най-вече че караше по 3-4 дена, а и батерията и бях сменял) Една торба пари за телефон никога не съм го намирал за разумно, като цяло лимита на разума ми е някъде 200-тина лева + -. Та тоя ми излезе под 200лв, имаше и по-евтини апарати, ама абсолютни дървета. Предполагам са ги боднали при бизнес офертите, ако взимаш за разни служебни телефони.
                        А колкото до програмка, боднал съм един task killer, ама и с него и без него надали има кой знае каква разлика (поне в моя случай на ползване)
                        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Мисля да закупя GSM до 150 лв.

                          7д 6ч 39с и е на 38%
                          Това при смарт фон не мога да го повярвам освен, ако не го пипаш по цял ден, не ползваш интернет, не слушаш музика, не си играеш с телефона - демек не му свети дисплея и е намалено осветлението, говориш супер малко - и не на последно място връзката ти е супер.

                          В реални условия апаратът работи около 12 часа при около 20 мин. разговори, 3 часа ползване на Wi-Fi-интернет, 5 часа ползване на мобилен интернет и около 2 часа слушане на музика. При преглед на видео с максимална яркост на екрана и максимално увеличение на звука (през слушалки) батерията издържа 8.5 часа.
                          На това ревю бих се съгласил.
                          На моята барака и дават 360 часа, и около 6 часа разговор - и би трябвало да изкарва поне 3 дни, реално ако се ползва като смартфон с оригиналния ром кара от сутринта до вечерта, в момента съм с къстъм ром, пачнат кърнел, който натиска процесора да работи до 360мегахерца в стенд бай, със цпу до поискване, разни измами за по дълъг живот на батерията, като по рядко сканиране за уи фи и т.н. Всичко е оптимизирано на макс и успява да задържи два дни.
                          Последно редактирано от Daniel; 15-11-12, 07:55.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мисля да закупя GSM до 150 лв.

                            Аз съм ползвал винаги нокия, последно имах С7, но реших да си купя самсунг галакси S2 и след като го купих разбрах, че един телефон не може да притежава всичко. Самсунга е страшен телефон, но при включен GPS батерията умира за няколко часа, не може да му се качи навигация гармин и не ти казва името, когато те набира някой, всички тези неща ги прави нокия. тогава си купих и нокия С5-03 /добре че нося 2 тел./
                            Така че според мен, първо сам си прецени кои функции на телефона са ти необходими и тогава виж кой телефон ги притежава, избора ти ще стане по лесен!
                            Успех!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Re: Мисля да закупя GSM до 150 лв.

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              Това при смарт фон не мога да го повярвам освен, ако не го пипаш по цял ден, не ползваш интернет, не слушаш музика, не си играеш с телефона - демек не му свети дисплея и е намалено осветлението, говориш супер малко - и не на последно място връзката ти е супер.



                              На това ревю бих се съгласил.
                              На моята барака и дават 360 часа, и около 6 часа разговор - и би трябвало да изкарва поне 3 дни, реално ако се ползва като смартфон с оригиналния ром кара от сутринта до вечерта, в момента съм с къстъм ром, пачнат кърнел, който натиска процесора да работи до 360мегахерца в стенд бай, със цпу до поискване, разни измами за по дълъг живот на батерията, като по рядко сканиране за уи фи и т.н. Всичко е оптимизирано на макс и успява да задържи два дни.
                              Разводняваме на човека темата.

                              Ами и по-горе съм описал горе-долу за какво го ползвам.
                              По цял ден на работа съм пред компютър, съответно: нет и музика за фон си текат. Смисъл да ръчкам телефона за нещо не намирам, освен за разговори. Нета съм му го спрял, въпреки, че и вкъщи и на работа има рутер, ползвах го само в началото да си харесам разни приложения и т.н. Осветлението на екрана съм го сложил под 50% (така уж по малко батерия ядат въпросните умници*)
                              п.п. Като цяло даже не мисля, че ми трябваше някакъв умен* телефон, то и стария за телефон си го ползвах, ама това беше сравнително разумен избор от това което се предлагаше (то беше по-зле май от старата ми нокия) и просто го взех без особено да му мисля.
                              Е има и полезни неща, качил съм разни бележки, едните .... catch нещо бяха, там съм набол на 4-рите автомобила разни ГО, тех. прегледи, и т.н. разни договори, други напомнянки. Та такива ти му дреболии.
                              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X