Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nokia Lumia 610

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Nokia Lumia 610

    Жена ми си купи от вряваком Nokia Lumia 610. На телефона има снимки, които е необходимо да бъдат свалени. Някой може ли да помогне как да стане това?

    Към телефона има кабел, но при свързване с компютър, компютърът не разпознава телефона.

  • #2
    От: Nokia Lumia 610

    Опитай с програмата Nokia PC Suite. Не вярвам да не стане.
    LZ1ZAH

    Коментар


    • #3
      От: Nokia Lumia 610

      Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
      Опитай с програмата Nokia PC Suite. Не вярвам да не стане.
      Благодаря!

      Ще й кажа, че в проблемът е много спешен.

      Коментар


      • #4
        От: Nokia Lumia 610

        Zune се казва програмата и се тегли от сайта на нокия.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #5
          От: Nokia Lumia 610

          То и nokia pc suitе се тегли от сайта на нокия името на програмата говори.
          LZ1ZAH

          Коментар


          • #6
            От: Nokia Lumia 610

            Nokia PC Suite не може да се ползва с дадения телефон Nokia Lumia 610. За това, както е казал Maystor, трябва да се изтегли Zune, разработено от Microsoft, което се ползва с Windows Phone телефони.

            Това е официалният сайт на Zune: http://www.zune.net/en-WW/

            Коментар


            • #7
              От: Nokia Lumia 610

              Със zune-то е станало. След многочасови мъки и безброй неефективни телефонни разговори с некомпететните панделки и идиотчета от вряваком са й съдействали от представителството на Нокия.

              Коментар


              • #8
                От: Nokia Lumia 610

                Колеги ,за да не отварям нова тема, имам питане пак за Нокия,но модел Lumia-800.
                Разбрах,че той ползва операциона система Windows ,с браузер Explorer.
                Предполагам ,браузера не е еднакъв с стандартния използван примерно на лаптоп и затова искам да попитам, по-запознатите дали ще ми свърши работа ,за дистанционно наблюдение на камери!
                Използвам платка за наблюдение на Геовижън-1480 и нямам никакви ядове, с дстанционното наблюдение от където и да било, с Internet Explorer - но на лаптоп!
                Та питането е ,самия телефон ще може ли да ми свърши работа и дали някой е успял да подкара такова наблюдение на него?
                / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                Коментар


                • #9
                  От: Nokia Lumia 610

                  При мен Zune не иска да се инсталира, дава ми: Error code 0x80070643 Проблема е ,че дъщеря ми се е регистрирала през Nokia lumia610 с истинската дата на раждане и няма 18, не може да изтегли никакви приложения с телефона.Помагайте....
                  С Windows 7 съм.
                  Дизелов Jeep, не е Jeep.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X