Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бързо падане на батерия на смартфон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Daniel
    отговори
    Re: Бързо падане на батерия на смартфон

    setting -> about phone -> battery status - там пише кое какво и по колко яде от батерията. Възможно е да падне по бързо ако мрежата е слаба, интернета много яде особенно на 3г. По принцип смартфоните си карат ден два, мойто хтц дезаер караше по един ден сега съм му сменил софтуера и кара по 2 с много повече ръчкане и почти не спирам инетернета. При първите няколко зарежданя на батерията също е възможно да пада по бързо но разликата няма да е голяма.

    Остави коментар:


  • venmin
    отговори
    От: Бързо падане на батерия на смартфон

    Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
    На витрината включен ли е стоял? Ако е стоял включен-лошо. Държат ги постоянно на зарядно и в режим на работа.
    Интернета ти пуснат ли е? Екрана на максимална яркост ли е? Ако е на автоматична, ще има разлика. Дисплея е един от най-големите консуматори.
    От офиса ми казаха че тия телефони не се задържали повече от ден - два така че и на зарядно да е бил не вярвам да му е указало голямо значение.Интернета е пуснат само и единствено когато го ползвам (рядко) а дисплея съм го настроил на такава яркост че понякога при слънчево време се налага да се напъвам за да виждам.

    Остави коментар:


  • Румен Николов-sineto
    отговори
    От: Бързо падане на батерия на смартфон

    Ползвам петнадесетина такива и то само за нет.Умират за ден.Китайчета.

    Остави коментар:


  • Preslav Peychev
    отговори
    От: Бързо падане на батерия на смартфон

    Първоначално публикуван от venmin Преглед на мнение
    Здравейте искам да попитам нормално ли е да ми пада батерията на телефона ,който е Samsung Galaxy Gio за един ден при положение че съм сложил приложението Juice Defender?Нещо батерията ли е дефектна или телефона незнам ама за ден от 100% 6 сутринта до 10 - 11 часа вечерта да е на 20 - 30% при все че телефона е провел само 2 петминутни разговора ?Имам познати със подобни смартфони и те казват че телефоните им държат 2 - 3 дни с игри и интернет.Телефона го взех от Вива@ом и беше последния та ми го свалиха от витрината и незнам дали това е от значение.Иска ми се да имам поне 2 дни автономност.Благодаря за отговорите предварително!
    На витрината включен ли е стоял? Ако е стоял включен-лошо. Държат ги постоянно на зарядно и в режим на работа.
    Интернета ти пуснат ли е? Екрана на максимална яркост ли е? Ако е на автоматична, ще има разлика. Дисплея е един от най-големите консуматори.

    Остави коментар:


  • Румен Николов-sineto
    отговори
    От: Бързо падане на батерия на смартфон

    Няма автономност.За жалост.Огледай добре какви приложения са включени по подразбиране и черпят ресурс.

    Остави коментар:


  • Бързо падане на батерия на смартфон

    Здравейте искам да попитам нормално ли е да ми пада батерията на телефона ,който е Samsung Galaxy Gio за един ден при положение че съм сложил приложението Juice Defender?Нещо батерията ли е дефектна или телефона незнам ама за ден от 100% 6 сутринта до 10 - 11 часа вечерта да е на 20 - 30% при все че телефона е провел само 2 петминутни разговора ?Имам познати със подобни смартфони и те казват че телефоните им държат 2 - 3 дни с игри и интернет.Телефона го взех от Вива@ом и беше последния та ми го свалиха от витрината и незнам дали това е от значение.Иска ми се да имам поне 2 дни автономност.Благодаря за отговорите предварително!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X