Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Root HTC dsire

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Root HTC dsire

    Много го мъчих стоковия ром, нищо не става с него. Все пак ако го рутнеш има link2sd което мести и data на сд то, освобождава се доста място но пак не е добре.

    Коментар


    • #17
      От: Root HTC dsire

      Е то и нейния го може това .. директно през сетингите .. добре че е това да и преместя половината програмки
      Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
      A POS
      0885600200
      За момента пасажер

      Коментар


      • #18
        Re: Root HTC dsire

        Не го може - остава адски много от АПП то. Това мести и библиотеките. Ако нямаш рут не става.

        Коментар


        • #19
          От: Root HTC dsire

          Да де .. но поне малко зачиства колкото да ъпдейтне... Незнам за сега жената стиска зъби.. като изреве ще му сложим некво леко ромче без нищо и ще видим как ще се държи.
          Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
          A POS
          0885600200
          За момента пасажер

          Коментар


          • #20
            Re: Root HTC dsire

            Играчка си е
            Ще пиша, когато смогна да тествам някой РОМ.

            Коментар


            • #21
              От: Root HTC dsire

              Играчка играчка колко да е играчка ) най много да го брикнеш ) Най-много съм се мъчил с един Самсунг Ейс .. но и при него стана. Като тествам и аз ще пиша .. да видим разликите ако дигна друг ром. Сега ме чака ресток на галакси таба че нещо желето не ме радва
              Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
              A POS
              0885600200
              За момента пасажер

              Коментар


              • #22
                Re: Root HTC dsire

                Ако знаеш какво правиш става супер бързо, но аз си получих сумати проблеми, като започнеш с драйверите на ХТЦ то, ами не тръгнаха защото съм с 64 битов уиндоус или..., и ей такива дребни нещица също и докато се светна че трябва да съм УСБ дебъг и тем подобни убавини иначе самото рутване стана за по малко от 2 минути заедно с флешването на СУ.
                Не си качих РОМ, което пак щеше да е бързо но не съм си направил бейкъп на този ром, трбва да си преформатирам и СД картата, бейкъп и на нея и на контактите и какво ли още не.

                Коментар


                • #23
                  От: Root HTC dsire

                  Само за протокола ... не е за HTC-то .. но след рестока на Таба ... до заводски фърм се ъпдейтна сам до Андроид 4.0.4 .. за сега се държи ужасно добре
                  Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                  A POS
                  0885600200
                  За момента пасажер

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Root HTC dsire

                    Супер, проблема на ХТЦ Дезаер-а е че друг ром освен 2.3.3 няма да има, а и джинджъра който са направили е смотан и орязан (няма памет).
                    За този таб не виждам голям смисъл да му слагаш къстъм ром, едно s-off и root му е достатъчен.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Root HTC dsire

                      Дам сега го разбрах.. ама аз си обичам да ги бърникам и да тествам кое как ... сиреч може ли нещо да се промени искам да го видя как става А за Дезаера ... кво да ти кажа хубаво е телефончето но за малко програмки и тва е ... Не става да го бухаш като HD2-то или другите големи.. Дай да видим да оправим проблема на Търтьо с камерата .. в другата тема
                      Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                      A POS
                      0885600200
                      За момента пасажер

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Root HTC dsire

                        Готово, обзаведе се с MildWild 4.3 oxygen, APPS2SD - какво да кажа вече е друг телефон, инсталирах 4 АПП та по около 5МБ а от вътрешната памет заминаха само 3 МБ.
                        За момента не намирам абсолютно никакви проблеми - даже на камерата е добавен anti shake е вярно софтуерен ама има - бе то камерата му за нищо не става ама хайде

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                          Готово, обзаведе се с MildWild 4.3 oxygen, APPS2SD - какво да кажа вече е друг телефон, инсталирах 4 АПП та по около 5МБ а от вътрешната памет заминаха само 3 МБ.
                          За момента не намирам абсолютно никакви проблеми - даже на камерата е добавен anti shake е вярно софтуерен ама има - бе то камерата му за нищо не става ама хайде
                          И аз съм с него обаче от време на време рестартира телефона.
                          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Root HTC dsire

                            За сега не се рестартира, има малко бъгове, но като цяло за сега е добре, друг проблем обаче възникна, малко ми е бавна сд картата клас 4 ри - и в този случай АПП тата които са на екст4 партишъна лагват. Както и да е, това се оправя с 10 лева - 4 гб карта клас 10.

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Root HTC dsire

                              Имам си чисто нов телефон, нямащ нищо общо с този който купих, супер съм доволен (защо не го направих по рано), ромове има колкото искаш, преинсталира се за 2 минути.
                              С новия ром батерията ми кара по 2 дни срещу ден и половина - не е кой знае колко но мога да си го зареждам през вечер.
                              APPS2SD си работи прекрасно, вече мога да си инсталирам повече неща отколкото ми трябват, то е ясно, че когато АПП тата и далвик кеша са на СД картата, ще се зареждат малко по бавно, но да си призная това хич не ми пречи.

                              Осатана да си намеря само Гармин за андроида

                              п.с. Стоковия ром + роот + apps2sd ще свърши подобна работа без да се преинсталира андроида, HBOOT партишъна също не е лошо да го направя
                              system/data/cache -180М/40М/217М - но и така става, по принцип стоковия е 250М/40М/147М.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Re: Root HTC dsire

                                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                                С новия ром батерията ми кара по 2 дни срещу ден и половина - не е кой знае колко но мога да си го зареждам през вечер.
                                APPS2SD си работи прекрасно, вече мога да си инсталирам повече неща отколкото ми трябват, то е ясно, че когато АПП тата и далвик кеша са на СД картата, ще се зареждат малко по бавно, но да си призная това хич не ми пречи.

                                Осатана да си намеря само Гармин за андроида
                                APP2SD е умряла работа за мен приложението. Пробвай link2sd, която наистина мести както трябва кешовете и апк приложенията на сд картата като се направи съответния дял за целта на самата СД карта. Относно Гармин и Андроид разгледай съседната тема в ГПС подфорума. Там има малко писано по темата, но засега единствено Оруксмапс поддържа карти на Гармин и то които не са заключени, но поддръжката опира главно само до ниво разглеждане на картата и дотам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X