Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NOKIA Asha 300

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • NOKIA Asha 300

    Здравейте
    Нещо ми хвана окото този телефон, но освен че предлага "Пилета срещу Прасета Брато......" нищо друго не знам, а и не мога да намеря подробни превюта за телефона.
    Дали някой го ползва и може да каже нещо повече за Нокиа Аша 300?
    Предварително благодаря!
    Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

    А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

  • #2
    Re: NOKIA Asha 300

    Не би трябвало да е лош телефон, особенно за цената си symbian s40 го дават и 1Gh CPU но не е ясно дали е точно така.
    В сайта на нокия няма нищо интересно като характеристики. Но ако е смибиан с 1гх цпу ще си върви добре.

    Коментар


    • #3
      От: NOKIA Asha 300

      Бягай от него .След 1 седмица ползва почна да си показва бъговете .1 месец разправия със сервиза и телефона замина за продажба и сега съм щастлив
      Лудак

      Коментар


      • #4
        От: NOKIA Asha 300

        Аз съм много доволен . Много голяма прилика със стария ми тел. Нокия Ц5 , което беше причина за покупката . Не съм почитател на модерни телефони ,а този е златна среда старо - ново . Това с бъговете -то е възможно за всеки апарат ,имал съм ядове с къде по скъпи телефони. Прилична слушалка за малко пари .

        Коментар


        • #5
          От: NOKIA Asha 300

          Забравих да се похваля ама го купих!!!
          За сега работи нормално,даже в момента си слушам "Найтуиш" на него. До момента забелязах че е много по- зле с обхвата от Сони Ериксона дето ползвах до сега. На места със по куц обхват където със Сонито съм нямал проблем, Ашата накъсва разговора и дава една черта обхват , а Сонито е с минимум три черти.Но пък какви снимки прави ,няма равен!
          Та за тия пари бива,тикнах му една картапамет 8 гигабайта и сега я пълня яко с музика та да си го ползвам за плеър!
          Поздрави!!!
          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

          Коментар


          • #6
            От: NOKIA Asha 300

            Сина ми има този телефон от 1 година и няма никакви проблеми с него. Доста е издръжлив и на удари. Но аз имам проблем с него и моля за помощ. Днес му пуснах интернет на картата но не мога да му намеря и инсталирам скайп. Ако може някой да ми помогне. Благодаря предварително.
            GSM 0877 08 99 19
            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

            Коментар


            • #7
              От: NOKIA Asha 300

              За сега го подкарах, но определено този телефон не е за такива работи.
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • #8
                От: NOKIA Asha 300

                При мен Скайп-а върви като на РС-то, а модела ми е доколкото си спомням от 2010 и е с по-бавно CPU и т.н.-Nokia C6-00. Какво имаш в предвид с
                Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                За сега го подкарах, но определено този телефон не е за такива работи.
                Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X