Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Nokia X7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Nokia X7

    Здравейте приятели,значи решил съм да си взимам нов телефон и за сега съм си харесал Nokia X7 някой има ли такъв и какви са ви впечатленята като екстри,недостатъци.Благодаря!
    Ти карай мотора,а не той теб....Ред Бул ти дава крила,а сливовата 4х4

  • #2
    От: Мнение за Nokia X7

    Вземи си Самсунг Галакси С2 за същите пари.
    Александър

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за Nokia X7

      Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
      Вземи си Самсунг Галакси С2 за същите пари.
      С какво Samsung превъзхожда Nokia?
      Ти карай мотора,а не той теб....Ред Бул ти дава крила,а сливовата 4х4

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за Nokia X7

        По лек е,с по голям екран е ,с повече RAM е,батерия с по голям капацитет.1.2 GHZ двуядрен процесор........срещу 680Mhz на Nokia.......Успех в избора !

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за Nokia X7

          Моя колега на Самсунга С2 батерията едва му издържа до вечерта. Погледни и Nokia N9.
          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за Nokia X7

            С оглед ,че сме офф роуд форум искам да насоча вниманието и към един друг телефон който не е толкова известен ,но пък е доста достоен в всяко отношение според мен и е мечтания от мен телефон ама не му е дошло времето...Става въпрос за motorola defy + някаде го пишат и motorola defy plus ....Просто с сертификат IP67 което си е водоустойчиво под вода за мен това е телефона а е Андроид , 3.7 екран ...1 ГХз...Абе както казах моята мечта за телефон ....Само много ме дразни ,че заради тази водоустойчивост е трябвало да се простим с някой неща...И пример е ,че няма отпред никакви хард-леърни бутони
            Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

            Коментар


            • #7
              От: Мнение за Nokia X7

              Motorola Defy и Defy + не са един и същ телефон... в момента Defy+ е реално единственото, което можеш да купиш така или иначе. Лично аз също смятам, че Motorola-та е по-добрия вариант.

              Коментар


              • #8
                От: Мнение за Nokia X7

                Значи да се уточня за какво ми е въпросният телефон...не ми е за офроуд както колегата MaxBass е споменал,вярно и 3-те модела който споменахте имат GPS моторолата е водо устойчива,но нямам намерение да я водя на море Телефона ми трябва за да си влизам в интернет по време на почивките в работата,то за тази работа има и лап топи,но е твърде голям и затова искам телефон с екстри,през който ще мога примерно да си проверя пощата...Благодаря че се отовахте,ще чакам още съвети и препоръки
                Ти карай мотора,а не той теб....Ред Бул ти дава крила,а сливовата 4х4

                Коментар


                • #9
                  От: Мнение за Nokia X7

                  Да, моторолата е подходяща за хора с активен начин на живот. Посочи за какво ти трябва точно.
                  Александър

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнение за Nokia X7

                    Последната истинска нокия беше Е72. Оттам насетне нищо не става от тях. В момента са на измиране. Продават се на стари лаври и то на хора които не четат нищо и после естествено са разочаровани.
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнение за Nokia X7

                      Първоначално публикуван от MaxBass Преглед на мнение
                      трябвало да се простим с някой неща...И пример е ,че няма отпред никакви хард-леърни бутони
                      Свиква се с тях, имам същия телефон.

                      Като цяло е много добър! Може би в класа си няма равен! Има големи възможности за клокване на процесора, достатъчно къстъм ромове и т.н. , добра изработка, Defy със зелената леща имат проблем със слушалката, но те нови не се намират. Само Defy+. За парите си, по-добър телефон никой няма да намери.Горещо го препоръчвам!

                      А по темата- горе възникна спор между Nokia Х7 и Samsung Galaxy s2. Коренно различни телефони. Тия новите самсунги дават куп дефекти-позеленяване на екрана, губят обхват, горят пиксели на екрана и какво ли не. Изработката е ужасна Не си заслужава парите просто. Нокиата е със симбиан, което е минус.Ако някой ще дава пари да си купи Галакси с2, по-добре да ги даде за iPhone-добра изработка, хубава операционна система(може да се поспори, всеки с вкуса си) !
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      08седем9010З60
                      MAKE RALLY NOT WAR
                      Confidence in Motion

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнение за Nokia X7

                        За айфона или добро или нищо и затова мнение няма да дам. (Всъщност колегата ми оня ден се изказа по случая - собствениците на айфон са също като собствениците на Кайен - прее.ани гъзари). За Моторолката нямам мнение, защото не съм я пипал. От Nokia N9 обаче съм много приятно изненадан. Не е Симбиан.
                        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнение за Nokia X7

                          За iPhone не мисля, че са прее*ани гъзари, защото приложенията и програмите за iPhone, дори и същите на вид, са много по-добре написани от тези за Андроид примерно. Няма забивания и т.н колкото и да го натовариш също няма лагвания особени. При iPhone камерата, дори да е 5 MPx (за 4-ката говоря) може да се конкурира с повечето телефони. На Defy-то камерата не му е от плюсовете, но всичко друго компенсира. Над Nokia Х7 нямам наблюдения за камерата, но според характеристиките е добре.
                          За мен телефоните са 2 марки - Motorola и Apple (iPhone)! Всеки с предпочитанията си, но аз лично не бих си купил Nokia със Симбиан!
                          Никой не спомена WP7 телефоните, но много ще разводним темата!
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          08седем9010З60
                          MAKE RALLY NOT WAR
                          Confidence in Motion

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнение за Nokia X7

                            Около мене имаше десетина човека с айфони. Четворки. Мисля, че само един остана. Дефекти, загубени контакти и т.н. N9 не е симбиан.
                            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнение за Nokia X7

                              Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                              Около мене имаше десетина човека с айфони. Четворки. Мисля, че само един остана. Дефекти, загубени контакти и т.н. N9 не е симбиан.
                              Говорех за Х7 Върху N9 нямам наблюдения.
                              Айфоните да не са били рекламни? Рекламните са с куп дефекти, на един приятел така му я подариха от (няма да казвам, че ще е анти-реклама) един мобилен оператор и то не беше гаснене, то не беше горене на разни работи... но от друга страна има и хубави бройки.Няма как-техника.Лошото е, че едната се чупи повече от другата...
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              08седем9010З60
                              MAKE RALLY NOT WAR
                              Confidence in Motion

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X