Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Намиране IMEI по номер на телефон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Намиране IMEI по номер на телефон

    Та значи проблема ми е следният, днес си изгубих един телефон и ме интересува има ли някой който може да ми помогне във връзка с намирането на IMEI-a, понеже не съм го записал (за което съм си виновен). Имам няколко важни телефонни номера и малко снимки, бих си платил за телефона, но никой не ми вдига на номера ми, а със сигурност е при някой, защото ми даваше заето първоначално. С карта на BOB е, това доколкото знам това е мрежата на M-tel. Та ако някой може по номера на телефона да ми изкара IMEI-а ще му бъда много благодарен. Предполага че при всяко регистриране в мрежата остава и с кой IMEI се е регистрирал телефона. Нямам такива познати в MTEL или поне не се сещам в момента, а също и ако може да видим последните набрани, че като звънях на оператор ми казаха, че може да стане чак като излезе фактурата.

    Предварително Благодаря !!!
    Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
    http://www.facebook.com/JeepBG
    LZ1GGC

  • #2
    От: Намиране IMEI по номер на телефон

    прати смс с предложение, докато не са изхвърлили картата /надявам се, че си я блокирал вече/ иначе Полицията може да ти свърши работа, но дали ще иска......
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Намиране IMEI по номер на телефон

      Не искам да те обезверявам, но на мой приятел(не случаен човек) се случи следното нещо...Идват един ден при него на работа двама младежи и казват така и така този телефон е наш, а човека си го е купил с всички документи и т.н.В последствие се оказа се че вносителя внесъл много на брой скъпи телефони с един и същ IMEI, честно да си кажа не знам как баш се случва това, но е факт.
      За това предложението на колегата с смс ми се струва логично и дано даде резултат.

      Коментар


      • #4
        От: Намиране IMEI по номер на телефон

        За съжаление, кое ли ни е у ред, та и това, иначе с връзки до 30 минути могат да ти намерят телефона.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #5
          От: Намиране IMEI по номер на телефон

          Ако имаш и най-малки съмнения, че може телефона да е откраднат, пусни жалба в полицията. Може да не помогне, но няма да навреди.За там IMEI-a не ти е необходим. Иначе не ми е ясно с какво ще ти помогне, на теб лично, това че знаеш IMEI-a на телефона за намирането му!

          Коментар


          • #6
            От: Намиране IMEI по номер на телефон

            Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
            Та значи проблема ми е следният, днес си изгубих един телефон и ме интересува има ли някой който може да ми помогне във връзка с намирането на IMEI-a, понеже не съм го записал (за което съм си виновен). Имам няколко важни телефонни номера и малко снимки, бих си платил за телефона, но никой не ми вдига на номера ми, а със сигурност е при някой, защото ми даваше заето първоначално. С карта на BOB е, това доколкото знам това е мрежата на M-tel. Та ако някой може по номера на телефона да ми изкара IMEI-а ще му бъда много благодарен. Предполага че при всяко регистриране в мрежата остава и с кой IMEI се е регистрирал телефона. Нямам такива познати в MTEL или поне не се сещам в момента, а също и ако може да видим последните набрани, че като звънях на оператор ми казаха, че може да стане чак като излезе фактурата.

            Предварително Благодаря !!!
            По IMEI може да намериш телефон ( при малко връзки в полицията), но по тел. номер да намериш IMEI - не става.

            Коментар


            • #7
              От: Намиране IMEI по номер на телефон

              Хм, то интересно е как ще докажеш, че телефона е твой, след като явно нямаш сервизна книжка в която нещата са описани. Да кажем, че си намерил IMEI-a, ще го напишеш на листче и ще идеш в полицията да се оплачеш?!

              Коментар


              • #8
                Re: От: Намиране IMEI по номер на телефон

                Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                По IMEI може да намериш телефон ( при малко връзки в полицията), но по тел. номер да намериш IMEI - не става.
                Защо да не можеш колега. В друг мобилен оператор имам приятели и може още много неща.
                Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                http://www.facebook.com/JeepBG
                LZ1GGC

                Коментар


                • #9
                  Re: От: Намиране IMEI по номер на телефон

                  Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
                  Хм, то интересно е как ще докажеш, че телефона е твой, след като явно нямаш сервизна книжка в която нещата са описани. Да кажем, че си намерил IMEI-a, ще го напишеш на листче и ще идеш в полицията да се оплачеш?!
                  За доказването, при желание има много начини, все пак трябва да има лог при оператора и ако полицията имаше възможност и желание да си върши работата както трябва това щеше да може да се провери. IMEI-а ми трябваше за да мога да си пусна една жалба в полицията. Не че е задължително, но е по добре да е с IMEI за да има по какво да се работи, ако въобще се работи. А при този телефон N95 смяната на IMEI-а е хардуерна и излиза на цената на телефона, което само по себе си обезмисля операцията. Иначе бях пратил 2 msg-та с предложения за пари, защото имах няколко важни телефона вътре и снимки.

                  За мой късмет все пак развръзката е положителна, днес на обед съм го изгубил като спирах в студентски град и около 21:00 часа се върнах точно там и го намерих, направо невероятно, беше с дисплея надолу за мой късмет та не е светел като съм му звънял някой да го види.
                  Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                  http://www.facebook.com/JeepBG
                  LZ1GGC

                  Коментар


                  • #10
                    От: Намиране IMEI по номер на телефон

                    Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
                    а със сигурност е при някой, защото .....
                    Сигурно е прочел във Форума и го е хвърлил!?
                    Животът е толкова прекрасен!JEEP Grand Cherokee 5,2

                    Коментар


                    • #11
                      От: Намиране IMEI по номер на телефон

                      Ами запиши си ИМЕя да го имаш .
                      Честито за добрата развръзка.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Намиране IMEI по номер на телефон

                        Една малка хитринка, ако веднъж поне сте си свързвали Нокията с компа във файла *.reg, който самата програма съсдава ( Nokia Suite ) има IMEI-а, така ги разпознава ако са от един и същ модел.
                        http://video.google.com/videoplay?docid=5460466258279536541&hl=en&emb=1

                        Върл маняк на NISSAN PATROL

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X