Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подходящ GPS софтуер за Android v2.3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Подходящ GPS софтуер за Android v2.3

    Първоначално публикуван от Георги Хаджийски Преглед на мнение
    Колега като си пробвал и двете,я кажи подробно как да ги инсталирам! Или поне картите за тях!
    Няма нужда от обяснения. Още при инсталацията си те пита какви карти искаш да свали. Аз съм инсталирал само БГ - 18.9 МБ, но винаги могат да се добавят нови. Това става със Sygic Downloader, който се появява в приложенията след инсталацията на Sygic.
    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

    Коментар


    • #17
      От: Подходящ GPS софтуер за Android v2.3

      Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
      Няма нужда от обяснения. Още при инсталацията си те пита какви карти искаш да свали. Аз съм инсталирал само БГ - 18.9 МБ, но винаги могат да се добавят нови. Това става със Sygic Downloader, който се появява в приложенията след инсталацията на Sygic.
      За Sygic ясно,но няма карти на Кипър! Интересува ме за iGo!

      Коментар


      • #18
        От: Подходящ GPS софтуер за Android v2.3

        Колеги качих успешно с "триста зора" iGo с карти на Кипър и България,но не съм въобще доволен! Пиша адреси който ги знам къде са,и GPS-a ме кара съвсем на друго място,първо си помислих че има друг маршрут,но не беше. Не ми харесва нито графиката,нищо...много съм разочарован от iGo.

        Коментар


        • #19
          От: Подходящ GPS софтуер за Android v2.3

          Първоначално публикуван от Георги Хаджийски Преглед на мнение
          Колеги качих успешно с "триста зора" iGo с карти на Кипър и България,но не съм въобще доволен! Пиша адреси който ги знам къде са,и GPS-a ме кара съвсем на друго място,първо си помислих че има друг маршрут,но не беше. Не ми харесва нито графиката,нищо...много съм разочарован от iGo.
          Дай пример с три адреса, които след избиране от картата - те карат на друго място.
          Biagini Passo Powered By VW Syncro

          Коментар


          • #20
            От: Подходящ GPS софтуер за Android v2.3

            Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
            Дай пример с три адреса, които след избиране от картата - те карат на друго място.
            Адресите са в Кипър!

            Коментар


            • #21
              От: Подходящ GPS софтуер за Android v2.3

              Първоначално публикуван от Георги Хаджийски Преглед на мнение
              Адресите са в Кипър!
              Не случайно те карам да дадеш пример! Просто звучи нелогично това което си написал.
              Biagini Passo Powered By VW Syncro

              Коментар


              • #22
                От: Подходящ GPS софтуер за Android v2.3

                Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                Не случайно те карам да дадеш пример! Просто звучи нелогично това което си написал.
                Колега...логично или не,аз знам на какъв адрес живея,но GPS-a ме откара на съвсем друго място,може и улицата да е със същото име но в друг район/квартал! Има такава възможност...обаче не ме кара в къщи! Пробвах и с централната улица на друг град,която от нас е на 35 км. а на GPS-a ми показва 80 км! Да...прав си,не е логично!

                Коментар


                • #23
                  От: Подходящ GPS софтуер за Android v2.3

                  Колега в андроид форума има много подробно описани различните навигации, със съответните линкове за сваляне на самите приложения и картите за тях. Изключи си A-GPS гледам че твоя модел има за да нямаш проблем със сметката ако не ползваш мобилен интернет. Иначе лично съм ги качвал повечето навигации за андроид и от Sygic Aura съм най-доволен като цяло. Върви супер леко и като ползване на батерията също ми се вижда по-икономичен. Иначе ако имате съмнения че няма да ви закара на зададената му дестинация винаги може да качите повече от една програма със съответните и карти.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Подходящ GPS софтуер за Android v2.3

                    Първоначално публикуван от e_eraser Преглед на мнение
                    Колега в андроид форума има много подробно описани различните навигации, със съответните линкове за сваляне на самите приложения и картите за тях. Изключи си A-GPS гледам че твоя модел има за да нямаш проблем със сметката ако не ползваш мобилен интернет. Иначе лично съм ги качвал повечето навигации за андроид и от Sygic Aura съм най-доволен като цяло. Върви супер леко и като ползване на батерията също ми се вижда по-икономичен. Иначе ако имате съмнения че няма да ви закара на зададената му дестинация винаги може да качите повече от една програма със съответните и карти.
                    Проблема е че не намирам карти на Кипър! Ако имаш някакви идей от къде мога да намеря!?

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X