Обява

Свий
Няма добавени обяви.

нокиа 3650

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • нокиа 3650

    счупи ми се телефона сега не мога да извадя номерата от памета му какво да направя насочил съм се към нокия n73какви мнения имате за модела
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

  • #2
    Re: нокиа 3650

    N73 е много добър телефон, но за същите парички, може да се вземе примерно Qtek S200...
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #3
      Re: нокиа 3650

      Аз съм с такъв два месеца. Избирах го много внимателно - качествена камера (3,2 Мп), 3G технология, операционна система, качествено радио, допълнителна карта, и т.н.
      Много съм доволна. Но по начало съм си фен на Нокия ( сменила съм доста марки телефони и тези ми допадат най-много).
      Сериозен недостатък, да кажа и това - ОС Симбиан - бавна е и като снимам понякога забива .
      Готин телефон!
      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
      Omnia vincit amor !

      Коментар


      • #4
        Re: нокиа 3650

        Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
        Избирах го много внимателно - качествена камера (3,2 Мп),
        Кое точно е качественото в камера с пласмасова "оптика" с големината на глава на карфица? Също така броя на мегапикселите няма никаква връзка с качеството.
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #5
          Re: нокиа 3650

          Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
          Кое точно е качественото в камера с пласмасова "оптика" с големината на глава на карфица? Също така броя на мегапикселите няма никаква връзка с качеството.
          оптиката на този модел е Карл Цайс. За мобилен апарат хич не е лоша
          Nissan Patrol Y61

          Коментар


          • #6
            Re: нокиа 3650

            Ако е така ще е нещо ново. Не се учудвам, Нокия винаги са били на върха.
            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

            Коментар


            • #7
              Re: нокиа 3650

              От N-серията доколкото знам всичките са си добри,само дето са малко големжки... Аз лично съм също с Нокиа,само че е N80 и съм доволна.
              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
              A2 (+)

              Коментар


              • #8
                Re: нокиа 3650

                На Нокиа това е според мен най добрият модел правен до сега
                Nokia THR 880 i

                Коментар


                • #9
                  Re: нокиа 3650

                  Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                  Кое точно е качественото в камера с пласмасова "оптика" с големината на глава на карфица? Също така броя на мегапикселите няма никаква връзка с качеството.
                  Ами като за телефон си е супер! Другите няколко модела, които подбрах, бяха с не повече от 2 Мп. Две от задължителните неща, които търсих, бяха качествени камера и радио.
                  А напоследък, когато снимам по работа, правя снимки с фотоапарата (5,4 Мп) и с телефона. При един от обектите, на който трябваше здраво да "мажа" с фотошопа, след пълноцветен лазерен печат (А4) смаяно установих, че снимката с телефона е ярка и контрастна, за разлика от двете снимки с фотоапарата. Снимах от 20 до 50 м разстояние. Оптиката наистина е Карл-Цайс и е много добра. В темата "Макрофотография" имам снимка с този телефон.
                  НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                  Omnia vincit amor !

                  Коментар


                  • #10
                    Re: нокиа 3650

                    добре до тук разбрахкак да си извадя номерата от счупения телсчупен е дисплея
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • #11
                      Re: нокиа 3650

                      Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                      добре до тук разбрахкак да си извадя номерата от счупения телсчупен е дисплея
                      Отиваш в Германос, и там срещу 9,90лв. ще ти направят диск с телефоните, разпечатка на хартия, и ще ти ги прехвърлят на новия телефон. Услугата се казва G-трансфер.
                      Аз се възползвам редовно
                      LZ1HKW
                      Реглаж на преден и заден мост
                      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                      Коментар


                      • #12
                        Re: нокиа 3650

                        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                        добре до тук разбрахкак да си извадя номерата от счупения телсчупен е дисплея
                        Хмм, не съм се сблъсквала с това, но ще опитам да дам идея..
                        1. Ако имаш кабел, включи се в компа и по памет като изпиука му дай "enter"...........например при мен като го включа чрез кабела и той пиука и вади едно меню-с джойстика давам една позиция надолу, което включва програмата, връзваща го с уиндоуса. после е лесно. Нещо такова имам предвид. Или ако го имаш отдавна и му знаеш менюто наизуст, опитай да се движиш като слепец и да копираш всичко на сим-картата.
                        2. Отиваш в магазин/сервиз за мобилни апарати и се примолваш да ти извадят инфото. Те със сигурност знаят как.
                        Успех!
                        НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                        Omnia vincit amor !

                        Коментар


                        • #13
                          Re: нокиа 3650

                          Опитай с PC Suite, ако не си го ползвал до сега:
                          http://europe.nokia.com/A4144905
                          Успех!
                          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                          Коментар


                          • #14
                            Re: нокиа 3650

                            Колкото до качество на камера на телефон... поздрави от сониериксон и една котка

                            http://photo-zona.net/index.php?APP_...IMAGE_ID=97936

                            Е, като за телефон де... макар и поне на относително светло(горната снимка е при много силна облачност... този уикенд с други думи) да бие доста сапунерки...

                            Айде и още една, макар и с бая хроматични абривиации...
                            Прикачени файлове
                            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                            Коментар


                            • #15
                              Re: нокиа 3650

                              Нокиа Н73 е много добър телефон според мен.Аз от 4 месеца го имам и съм много доволен от него.Камерата вади много хубави снимки дневно обаче

                              ето няколко снимки




                              Щом е счупен дисплея все пак телефона работи ако имаш дата кабел включи го към телефона и изтегли контактите

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X