Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стикер за неутрализиране вредата от GSM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

    Никакъв шанс няма това да работи, дори и да екранизира излъчването - което е почити невъзможно - антените не са там където се слага !!!

    БлуТуут Слушалката също не е решение защото и тя си излъчва, вярно по малко, но винаги ти е до ухото.

    Ако искате да не се облъчвате решението е само едно - телефона и безжичния рутер в кофата, и то само за начало.
    Най-сигурния начин е дървена колиба високо в планината. А такива джаджи има колкото искате, като ги почнеш от магнитче монтирано на бензинопровода с което колата спира да харчи и става 300 коня до подобен вид лепенки.
    Последно редактирано от Daniel; 08-08-13, 06:46.

    Коментар


    • #32
      От: Re: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
      ........... А такива джаджи има колкото искате, като ги почнеш от магнитче монтирано на бензинопровода с което колата спира да харчи и става 300 коня до подобен вид лепенки.
      Знаеме.
      Най отгоре на Фсяка страница от форума, която отварям ги има. Оня ден даже един грозен български жичкаджия (смешник) рекламираш устройства за икономия на ток "ДО 75%"

      Коле, амулет по въпроса?
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • #33
        Re: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

        Оня ден даже един грозен български жичкаджия (смешник) рекламираш устройства за икономия на ток "ДО 75%"
        И това няма как да работи, същото е положението и с ножовете по телешоповете, магичските чистачки за под и т.н.

        Не знам, за мен това си е измама, но натам върви света.

        Коментар


        • #34
          От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

          Ти само кажи как да си го махна от монитора.....


          Що не направите една тема "но сурат, но джангър, но идиот, но...., само офф"
          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
          Към модераторите-А изтрийте го сега.
          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

          Коментар


          • #35
            Re: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

            Има такава тема но само но фейс

            Коментар


            • #36
              От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

              Жично хендсфри няма поддържане, разни там батерии и подвързване по BlueTouth. Дава ехо на говорещия отсреща, ама за сметка на това антената ми е отдалечена на половин метър. Блутут е неудобно, иначе е на 10 миливата и е много под допустимата мощност, т.е. вредността е пренебрежима.

              Няма да се разсърдя ако ми изтриете поста, съзнавам какво пиша. AdBlock прави чудеса! Може да маха разни досадни ленти, примерно на дир.бг наскоро монтираха 2 пръста дебела, на най-видно място, напълно безполезна. За Хром има 2 варианта, ползвам тоя, дето не е AdblockPlus, чистия AdBlock, че има и брояч на блокнатите неща .
              Отделно тук са ни пощадили с Фейса, ама по Нета е кошмар с тая ровачка на мръсно бельо. Facebook AdBlock 1.0.9 е плъгин специално за тая мизерия. Заедно с custom филтри от нормалния AdBlock - почти не го виждам тоя СуратТефтер. Досадната "приставка", дето се изцвъква върху новинарските сайтове почти съм ги изтрепал. Има страничен ефект, че не може да се цъка по линковете, но ползата е несравнима.

              Коментар


              • #37
                От: Re: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                Най-сигурния начин е дървена колиба високо в планината.
                Не е нужно да е дървена и да е в планината. Фарадеевия кафез никой не го е отменял.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #38
                  От: Re: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                  Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                  ...урния начин е дървена колиба високо в планината. А такива джаджи има колкото искате, като ги почнеш от магнитче монтирано на бензинопровода с което колата спира да харчи и става 300 коня до подобен вид лепенки.
                  И това не става. Точно там е пълно с антени на всякакви оператори и ретранслатори.
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                    Това някога беше форум, в който откровените глупости, категорично не вирееха...
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #40
                      От: Re: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение

                      Коле, амулет по въпроса?
                      Има разбира се.
                      Като за теб на половин цена-25 лева.
                      Отделно ще ми платиш пътя, че амулета изисква присъствието ми. Ще взема една брадва, и по кабелите, няма друг начин.
                      Накрая ще вържа амулета, и с тайни заклинания ще те принудя да не възстановяваш кабелите. Поне докато не ги възстановиш-амулета ще действа. Всякакъв вързан кабел действа пагубно върху вълшебната му сила. Аз кво съм виновен, че си вързал обратно кабелите?
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                        Това някога беше форум, в който откровените глупости, категорично не вирееха...
                        На кое точно казваш глупости? 2 вата, на колкото бичи в началото не са за подценяване. Разбира се, има и доста по-сериозни вредности.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X