Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стикер за неутрализиране вредата от GSM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стикер за неутрализиране вредата от GSM

    Здравейте драги съфорумници,

    ТУК за пореден път ми се струва, че някой някого нещо баламосва. Нека компетентните от Вас ми разяснят това възможно ли е. Защото аконе е баламосване, да го сложа на детето на телефона поне.
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

  • #2
    От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

    То девет лева -какво му плащаш.Тука по едно време се мотаеше и един уред за икономия на ток легално.
    Румен Николов

    0888 358 572

    Коментар


    • #3
      От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
      Здравейте драги съфорумници,

      ТУК за пореден път ми се струва, че някой някого нещо баламосва. Нека компетентните от Вас ми разяснят това възможно ли е. Защото аконе е баламосване, да го сложа на детето на телефона поне.
      Аман от щуротии....

      Коментар


      • #4
        От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

        На тия като гледам почти всичките им продукти са от подобно естество.

        Не си давай парите за шарени лепенчици. Можеш да си поръчаш същото от всяка рекламна агенция
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

          Ако има начин да се предпазиш от лъченето, то е да откачиш антената. Обаче пък няма да има връзка с клетката.
          До известна степен едно handsfree може да реши проблема, поне да не ти облъчва мозъка.

          Коментар


          • #6
            От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

            Телефонът работи винаги с минималната мощност, с която клетката го чува. Клетката - и тя така. Това е, за да се намали преченето към съседни устройства, да се икономисва ток от батерията и да се намали предполагаемата вреда (която, ако я има, сигурно зависи от количеството). Всичко, поставено на телефона, влошава прохождението на сигнала и практически увеличава мощноста с която той излъчва. Това дава своето отражение и върху живота на батерията, и върху предполагаемата вреда от радиовълните. Освен това, при влошена връзка, човек в някои случаи говори и по-дълго време (А? КВООО? ПОВТОРИ?), което има същия ефект, но освен това - увеличава сметката.

            Единственото, което е разумно човек да направи по този повод, е да провери къде точно е антената на неговия телефон и да не я покрива с пръсти, докато говори. Обикновено, това сведение го има в ръководството на телефона.

            Коментар


            • #7
              От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

              В университета правихме замервания на GSM-те си, но не помня(мисля, че имам записани) какво измерихме. Най-общо казано докато телефона ти е в джоба и не говориш, нито набираш или те набират излъчването е много, ама много слабо. Когато набереш и съответно когато са те набрали при свързването с клетката излъчването скачаше ако не бъркам близо 1000 пъти, след свързването падаше до около 100 пъти от нормалния режим на покой. Единствено при свързване имаше някакви близки до вредните излъчвания. По-старите телефони имат по-силно излъчване.
              Последно редактирано от Иван Жоров; 25-08-11, 21:53.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • #8
                От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                Не знам за тези стикери, но аз изработвамамулети против вредното влияние на телефоните.
                Няма значение какъв е телефона-ГСМ, Мобифон, или обикновен домашен, амулета действа. Струва само 24 лева, и наистина действа, не като тези шарлатани с лепенките.
                При желание могат да се добавят още защити-против слънчевите улрачервени и инфравиолеотови лъчения, против зла, лоша, черна, отрицателна енергия(различни имена на едно и също нещо), и най вече срещу вредната и нанесла много злини на човечеството гравитация. За справка-отдавна учените се мъчат да открият средство с което да я преборят, но засега само аз(след изнамирането и разчитането на една древна книга с още по-древен и тайнствен код успях да разработя този амулет.
                Може думата амулет да ви звучи архаично, но помислете-много народи са го ползвали с успех, и продължават да го ползват и до днес.

                За всяка добавена защита следва да се заплати по 8 лева, а за защита срещу гравитацията-още 14 лева. Това се налага поради по-сложната изработка на защитния алгоритъм.

                За съфорумци ще има и отстъпки.

                Очаквам ви, най-накрая имаме истински шанс за постигане на ментално и физическо здраве.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Не знам за тези стикери, но аз изработвамамулети против вредното влияние на телефоните.
                  Няма значение какъв е телефона-ГСМ, Мобифон, или обикновен домашен, амулета действа. Струва само 24 лева, и наистина действа, не като тези шарлатани с лепенките.
                  При желание могат да се добавят още защити-против слънчевите улрачервени и инфравиолеотови лъчения, против зла, лоша, черна, отрицателна енергия(различни имена на едно и също нещо), и най вече срещу вредната и нанесла много злини на човечеството гравитация. За справка-отдавна учените се мъчат да открият средство с което да я преборят, но засега само аз(след изнамирането и разчитането на една древна книга с още по-древен и тайнствен код успях да разработя този амулет.
                  Може думата амулет да ви звучи архаично, но помислете-много народи са го ползвали с успех, и продължават да го ползват и до днес.

                  За всяка добавена защита следва да се заплати по 8 лева, а за защита срещу гравитацията-още 14 лева. Това се налага поради по-сложната изработка на защитния алгоритъм.

                  За съфорумци ще има и отстъпки.

                  Очаквам ви, най-накрая имаме истински шанс за постигане на ментално и физическо здраве.
                  Коле, давай два с наложен платеж. Единият ако е удобно с ник и против данъчни и главоболие. Другият да подобрява КПД-то на чурката и спира безпаричието. А и с опция виж преди да платиш.
                  Лепенките помагат колкото и космодиска.
                  Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                    Разбирам и нося на майтап Според мен лично, това си е измишльотина за балъци. Беше си ми ясно от самото начало, когато поставяха стикера уж към някъв уред. А пък в упътването пише, да се лепи на батериите - демек на друго място. Но това не ми пречи да се допитам до мнение на разбиращи, каквито има доста във форума.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • #11
                      От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                      Дидо, и за това имам амулет. Ама още е в изпитания, та ще ти се обадя когато приключат. Да не би нещо да навредя. Както знаеш-основен принцип е "Ако не можеш да помогнеш-не вреди".

                      Но за защита от данъчни цената е доста сериозна. Варира в зависимост от дължимите суми, но не по-малко от 120 лева. Ако има интерес ще пусна и ценоразпис.

                      А за чурката-първо трябва да видя защо има проблем. Да опитам аз да свърша работата, и ако се установи, че обекта за ползване на чурката предизвиква нормално желание и други втвърдяващи ефекти-значи наистина имате проблем, и трябва да го решим заедно.
                      Ако по време на лечението се осигури обекта на вашето желание на мое разположение-ще има отстъпка в цената. Все пак трябва да се правят опити, дали амулета ще действа.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                        В Лозенец намерих магазин, дето продава устройството за драстично смъкване разхода на гориво на колата. Набучва се на запалката. Мацката колкото повече я бъзиках, толкова по - разпенено ми обясняваше колко не разбирам. Иначе се съгласи, че вътре има един кондензатор 100 микрофарада, светодиод и резистор. Гениалните неща не е задължително да са сложни, това беше тезата. 40 лева, к'во му плащаш?
                        Дайте идея как да проверя дали сама си вярва! Иначе сеирът си заслужава, пък в магазина май има и ценни неща.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                          Абе, Коле- ти да не си народен лечител?

                          Данеби и хемороиди да лекуваш ?
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • #14
                            От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                            Доказано е, че лъчението на телфоните влияе на организма, но не могат да кажат как. Единственото опасно нещо е когато си с машинка на сърцето и телефона е в джоба на ризата, и то едно на милион. Лошо е, ако ти си милионният.
                            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                              Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                              Данеби и хемороиди да лекуваш ?
                              Лекувам, да. Този път не с амулета(няма смисъл да хабим енергията му за такива лесни за лечение проблеми), а с топъл праз. Ако някой страда-по 10 лева на сеанс. След няколко сеанса човекът трябва да почувства сериозно облекчение.

                              Ако има страдащи-сега е момента да се избавят от проблема си.
                              По обективни причини не мога да приемам повече от 8 човека на ден.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X