Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стикер за неутрализиране вредата от GSM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Лекувам, да. Този път не с амулета(няма смисъл да хабим енергията му за такива лесни за лечение проблеми), а с топъл праз. Ако някой страда-по 10 лева на сеанс. След няколко сеанса човекът трябва да почувства сериозно облекчение.

    Ако има страдащи-сега е момента да се избавят от проблема си.
    По обективни причини не мога да приемам повече от 8 човека на ден.
    Топъл, топъл- колко да е топъл
    Абе 8 човека са си 80 лева, бе.... Ако беше така- нямаше да помислиш за земеделие, трактори, комбайни...
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • #17
      От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
      Здравейте драги съфорумници,

      ТУК за пореден път ми се струва, че някой някого нещо баламосва. Нека компетентните от Вас ми разяснят това възможно ли е. Защото аконе е баламосване, да го сложа на детето на телефона поне.
      Това много силно ми намирисва на онзи спрей, дето като си напръскаш задния номер и не го лови камера
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • #18
        От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

        Абе, колеги в упътването за този велик стикер пише, че като го лепнеш на батерията я запазва с 20 %- дали да не си залепя 4-5 броя на резервоара на паджерото и току-виж почнало да гори по 3л/100км
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • #19
          От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

          Помните ли "Бандата на Оушън"? Когато пича задейства електромагнитната бомба, си скри мандарините с шЪпи...е, ефекта на тия лепенки е същия...
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • #20
            От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

            Пича от клипчето измерил радиация 83 мили Гауса от телефона... ще падна от смях....
            По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

            Коментар


            • #21
              От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

              От цЕлата тема едно не ми стана ясно - Коле кьде топлиш праза бе майка?
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #22
                От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                От цЕлата тема едно не ми стана ясно - Коле кьде топлиш праза бе майка?
                Как така къде?! С пресата за коса от "оная тема" За по-топлолюбиви в инжектоплякторния колайдер от другата тема.
                Имаше и отзиви - помните ли темата, дето на един баща му при секс беше разпрал гюрука на УАЗката.
                Последно редактирано от Scrapheap; 25-08-11, 23:10.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #23
                  От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                  На мен пък устройството ми харесва.
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                    Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                    Коле, давай два с наложен платеж. Единият ако е удобно с ник и против данъчни и главоболие. Другият да подобрява КПД-то на чурката и спира безпаричието. А и с опция виж преди да платиш.
                    Лепенките помагат колкото и космодиска.
                    Ха-ха, добреее! Яко се разсмях!
                    LZ1ZAH

                    Коментар


                    • #25
                      От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                      Едно време в ерата на мобифоните, един приятел имаше тухла Бенефон Сигма Голд. Не го сваляше от ухото си. Постоянно говореше от него. В резултат на това, в момента в който си го доближи до главата, почваше да го боли вътре в ухото. За това си беше направил една оловена плочка. Слагаше си я на 1 см пред ухото, а Бенефона на още 2 см. Твърдеше че така не го боли.


                      В интерес на истината сега с GSM-ите няма проблеми, въпреки че говори още повече.
                      Nissan Terrano 2,7 TDI

                      Коментар


                      • #26
                        От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                        Здравейте! В практиката си работя доста с фолиа, с най-различни видове според вида на приложение и честно казано някой от тях наистина са ме впечатлявали и изненадвали с качествата си, така че нищо чудно в определена степен тези фолиа да екранизират сигнала, надали разбира се е достатъчно ефективно и се разчита предимно на маркетинг стратегията и новата ниша, която си отварят производителите с този продукт. В крайна сметка за да продават продукта си, в случая боравят с най-подходящия за целта инструмент- стремежът ни да пазим здравето си

                        Коментар


                        • #27
                          От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                          аааа, Здравей и на теб ... ама интересно ми е как успя да изровиш тема отпреди две години точно .. ма пък иначе мнението ти актуално - спор да няма.... особено ако прочетеш темата от начало.

                          Ако трябва да ти записваме час при Доктор Кольо ...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                            Браво бе пич. Тая тема я бях пропуснал....нали уж се бяхме разбрали откривателите на перпетуума да са в отделна тема.
                            Пропуснал съм, че Колето се занимава с топлене на праз.


                            Ей, много балък по света.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • #29
                              От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                              Първоначално публикуван от Petar Lazarov Преглед на мнение
                              Здравейте! В практиката си работя доста с фолиа, с най-различни видове според вида на приложение и честно казано някой от тях наистина са ме впечатлявали и изненадвали с качествата си, така че нищо чудно в определена степен тези фолиа да екранизират сигнала, надали разбира се е достатъчно ефективно и се разчита предимно на маркетинг стратегията и новата ниша, която си отварят производителите с този продукт. В крайна сметка за да продават продукта си, в случая боравят с най-подходящия за целта инструмент- стремежът ни да пазим здравето си
                              Ползвай handsfree, и не говори за щяло и нещяло. В градския транспорт това е най-дразнещото нещо. И да, ако речете да продавате GSM смутители, като ответна реакция.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Стикер за неутрализиране вредата от GSM

                                Ако някой иска амулети-вече имам почти за всичко.
                                Цените са леко нагоре поради кризата, ама то пък българина бил по-богат.

                                Истина, истина ви казвам...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X