Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Навигации за ОС Симбиън

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Навигации за ОС Симбиън

    Има две програмки за телефон - те са за Андроид, а ми трябват за Симбиън http://www.oruxmaps.com/index_en.html и този http://mobac.sourceforge.net/screenshots.html Телефона ми е Нокия Ц6. Някой знае ли дали има такива? Едната до колкото разбрах е да могат да се ползват съветските военни карти на GPS на телефона, а другата е за трансформиране на географските координати в правоъгълни.
    Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква

  • #2
    От: Навигации за ОС Симбиън

    Еееее, не се блъскайте.... Един по един :-)
    Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква

    Коментар


    • #3
      От: Навигации за ОС Симбиън

      За Симбиън има почти всичко, без iGo - Garmin, Route66, Sygic, TomTom и т.н. Потърси в pocketbulgaria. Nokia Maps също е вариант.

      Коментар


      • #4
        От: Навигации за ОС Симбиън

        Точно руските военни карти на Нокия няма да ти свършат никаква работа. Виж колегата нигел е дал верната насока.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #5
          От: Навигации за ОС Симбиън

          Имам инсталирани Google maps, Ovi maps и Sigick, но никоя от тях не ми върши работа по черните пътища. На последния поход на който ходехме имаше един от тайфата, май беше с HTC - не съм сигурен, но каза че е с андроид. Той имаше тия програми и ми ги даде като заглавия за да търся за симбиън.
          NIGELL, ако можеш да ми кажеш конкретно име на програмка или линк към нея ще съм ти много благодарен. Проблема е че не знам какво да търся - знам само какво да прави, но понятие си нямам от операционни системи и т.н.
          Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква

          Коментар


          • #6
            От: Навигации за ОС Симбиън

            Гармин мобиле ХТ и карта офрм топо....Аз съм така и няма никакви проблеми с черните пътища в БГ
            С симбия ОС е моя телефон !Ако си използваш телефона за ГПС с по дълги преходи имай в предвид че батерията му пада за 30-40 минути до час !Телефона ми е подобен на твоя!
            Последно редактирано от Roninn; 06-05-11, 08:25.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #7
              От: Навигации за ОС Симбиън

              SmartComGPS v1.5 (1.56) е програмата,която ти трябва.
              0+

              Коментар


              • #8
                От: Навигации за ОС Симбиън

                Първоначално публикуван от nigell Преглед на мнение
                За Симбиън има почти всичко, без iGo - Garmin, Route66, Sygic, TomTom и т.н.
                TomTom има ли я за Symbian v9.4? Чувал съм много добри неща за нея, но преди време я търсих за симиан и не я намерих

                SmartComGPS за първи път я чувам - ще я пробвам

                А вашите телефони как се справят извън пътя само с вградения GPS? Моя - 5230, ме позиционира (ако въобще успее) в радиус километър от истинското ми местоположение

                ПП: За SmartComGPS много малко има изписано и предимно от преди 2-5 години
                Последно редактирано от orela; 06-05-11, 12:05.

                Коментар


                • #9
                  От: Навигации за ОС Симбиън

                  Смарткома работи пефектно с топографските карти.
                  0+

                  Коментар


                  • #10
                    От: Навигации за ОС Симбиън

                    Първоначално публикуван от Emil (0n4o) Преглед на мнение
                    Смарткома работи пефектно с топографските карти.
                    Какви карти използваш - разбрах, че там са някакви специални, че даже и калибрационни файлове имало?
                    Можеш ли да ми дадеш програмката и карта на България да тествам?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Навигации за ОС Симбиън

                      Изтеглих Смарткома, като тръгне да инсталира ми изписва "Сертификат с изтекъл срок" и дотам. Проверка онлайн сертификат ми е изключен. Инсталация софтуер - всички.
                      Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква

                      Коментар


                      • #12
                        От: Навигации за ОС Симбиън

                        Първоначално публикуван от gavra74 Преглед на мнение
                        Изтеглих Смарткома, като тръгне да инсталира ми изписва "Сертификат с изтекъл срок" и дотам. Проверка онлайн сертификат ми е изключен. Инсталация софтуер - всички.
                        Aко го подпишеш с твой сертификат не става ли?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Навигации за ОС Симбиън

                          Вградения GPS - NOKIA C6 - "Вашето местоположение с точност 5000м"
                          Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква

                          Коментар


                          • #14
                            От: Навигации за ОС Симбиън

                            Първоначално публикуван от orela Преглед на мнение
                            Aко го подпишеш с твой сертификат не става ли?
                            Как става това?
                            Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква

                            Коментар


                            • #15
                              От: Навигации за ОС Симбиън

                              1. Изкарваш си сертификат за твоя телефон. Примерно от тук http://allnokia.ru/symb_cert/ . Чакаше се около 12 часа
                              2. Вече като имаш сертификат може да си подписваш всякакви приложения. За подписване аз използвам Signer, не помня от къде я свалях на времето. Ето тук има и други предложения http://www.ipmart-bg.com/showthread....ll=1#post42840

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X