Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане относно Nokia C5-03

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Питане относно Nokia C5-03

    Нокиа телефоните нямат такава опция за поставяне на пароли на отделни приложения, или файлове. Единственият вариант е с допълнителен софтуер, и ако кажеш за какъв модел телефон става въпрос мога да ти намеря..

    Коментар


    • #17
      От: Питане относно Nokia C5-03

      Crypto се казва програмата http://download.cnet.com/Best-Crypto...-10929225.html

      Коментар


      • #18
        От: Питане относно Nokia C5-03

        При мен "GarminMobileXTforSymbianS603rdEdition_50050.exe" се инстална без проблеми и работи добре. Проблема е, че като завъртя телефона на 90 градуса картата се разделя от една вертикална линия поти по средата екрана. Някой има ли такъв проблем?

        Коментар


        • #19
          От: Питане относно Nokia C5-03

          Инсталирай 5.00.60.
          http://dox.bg/files/dw?a=97971a820d
          Първо премахни старата версия.

          Коментар


          • #20
            От: Питане относно Nokia C5-03

            Оправи се, въпреки съобщението, че софтуера на Гармин на бил съвместим с телефона всичко си работи. Благодаря много

            Коментар


            • #21
              От: Питане относно Nokia C5-03

              Здравейте, имам проблем с nokia c5-03. Постоянно ми изписва "Паметта е пълна". В паметта на тела нямам 1 файл, а е пълна? Как да оправя проблема? Мерси много предварително.

              Коментар


              • #22
                От: Питане относно Nokia C5-03

                Извинете бих искала да попитам как мога да снимам екрана си *на nokia c5-03* ,видях едно момиче,което е публикувала един смс,който е пратила до една нейна приятелка и го е снимала,тя казва,че има някаква цака,но не казва каква е.
                Бихте ли ми помогнали ?!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X