Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Реплики на GSM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Реплики на GSM

    Здравейте колеги! Искам да ви попитам има ли някой който да си и е купил , тествал , и тн. такава репилика.Наскоро даже чух че са започнали да ги продават и на изплащане , вярно ли е това.
    三菱帕杰羅
    Цитат:"Нямам Хоби Без Двигател" еми и аз така ...

  • #2
    От: Реплики на GSM

    Колега що, не си купиш салам и ракия реплика и пробвай каква е разликата има от къде.А за начина на продажба, ми само иди до пика при вас и всеки красив черен кюнец „циган„ ще ти го предложи на такава схема,че ще ти се завие.
    Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

    Коментар


    • #3
      От: Реплики на GSM

      Колега не прави грешката да си купуваш реплика, рано или късно почват да дават дефекти! Имам приятел с Iphone 3 реплика след известно време се прецака тъч-а, батерията пада много бързо, да не говорим за камерите че за нищо не стават и куп други работи. Общо взето според мен не си заслужава!

      Коментар


      • #4
        От: Реплики на GSM

        Ако си решил да взимаш ОК има и много красиви дизайнерски реплики на скъпи модели, само гледай да не е с тъчскриин, няма нищо общо с оригиналните модели. И не съм чул да карат много. Просто си е мега набутвация.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X