Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за нокиа C6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпроси за нокиа C6

    Здравейте. Купих си този телефон, обаче нещо не мога да подкарам клипчетата от Vboxa. Иска ми Flash player - тряба да е някакъв за телефони или нещо. От n97 или 5800 дали не са съвместими. Ако имате някаква идея от къде да се сдобия с този плеър ще се радвам да споделите. За сега е това, може да изникнат и още въпроси.
    Последно редактирано от ivodianov1992; 03-01-11, 13:29.
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

  • #2
    От: Въпроси за нокиа C6

    Изхакай го с новия фърмуеар и ще си оправи! C6 RM-612 v20.0.042 http://www.ipmart-bg.com/showthread.php?t=33833
    После си качвай каквото си искаш...

    Коментар


    • #3
      От: Въпроси за нокиа C6

      Аз съм със C6. Първия вариант е да си ги преработваш с total-video-converter. Втория вариант (на който съм и аз) е да си изтеглиш Real player и да си сваляш клиповете с него. Щом ти е инсталиран, в горния десен край на прозорчето с клипа се появява отметка Donload video. Само я цъкаш и клипчето се сваля в FLV формат. На компа спокойно се гледат с КМPlayer, a за телефона си ги преработваш в МР4 с програмата FLV to MP4. Ако се интересуваш имам горепосочените програми, ще ти ги пратя по скайпа - gigantikus.mydatikus.
      Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква

      Коментар


      • #4
        От: Въпроси за нокиа C6

        Откачам вече, за втори път счупих скапания дисплей на C6то - нося го на ремонт, всичко ОК, за 85лева го смениха за няма и ден. Прибирам се, звънят ми - греда, отсреща ме чуват, но аз не чувам отсрещния... на високоговорител се чува, ама не и от там, от където трябва... явно нещо като са сменяли дисплея са бутнали нещо или са забравили да свържат нещо ли знам ли и аз.... утре съм на работа, в сряда пак трябва да ходя по майстори. То там някакво говорителче малко сигурно трябва да има...
        Ако е машина, нека бъде немска!
        XJR 1200
        ETZ 150
        Kawasaki Ninja ZX10R

        Коментар


        • #5
          От: Въпроси за нокиа C6

          Кажи с коя версия на firmware си? Клипове директно от сайта на vbox няма да можеш да гледаш за съжаление, но в youtube няма да имаш проблеми..Ако случайно си правил ъпдейт на firmware и е станала някаква грешка през това време, е възможно да имаш проблеми със звук, картина, телефонна книжка или каквото и да било.. Най-добрия вариант е да си инсталираш PC Suite и да направиш пълен ъпдейт на телефона.. Ако пак не ти тръгне звука, значи слушалката ти издала багажа, или както казваш, докато са оправяли дисплея, са развалили слушалката..Друг път като си носиш телефона на ремонт, драскай с маркер нещо по батерията, че имат лошия навик да правят чист бартер без да знаеш..
          Между другото, как счупи дисплея цели 2 пъти?

          Коментар


          • #6
            От: Въпроси за нокиа C6

            Нищо не съм инсатлирал и правил по телефона. А за чупенето, ами да ти кажа никак, не е сложно. Веднъж миналата пролет, ставам от стол някакъв и телефонът в калъф в дънките ми и се е натиснал явно в подлакътниците и честито, оправих го бива, и след няма и 10 месеца на предната нощна на работа, на багера излизам от манипулантска и го вадя тъкмо от джоба и как го изпуснах и аз не знам... Добре, че роторна беше на долно стъпало та падна от има няма 4, 5 метра и по гадните закони с дисплея на долу, целия в пръст беше викам си, ще го забърша каквото такова... и изведнъж - пак честито, пак спукан дисплей, то и целия очукан вече де от подобни премеждия... Хубаво, че роторна, не беше на горно стъпало, а ако беше, падне ли от 20тина метра ходи го събирай после... с метлата. Утре ще ходя пак при този майстор да видим как ще е...
            Последно редактирано от ivodianov1992; 14-02-12, 22:22.
            Ако е машина, нека бъде немска!
            XJR 1200
            ETZ 150
            Kawasaki Ninja ZX10R

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X