Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с GSM и евентуално въпрос за сервиз....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с GSM и евентуално въпрос за сервиз....

    Появи се следният проблем в телефона: при разговор гласът на човека отсреща не се чува ясно, а едновременно и заглушено, и дрънчащо. Знам, че дадох много стабилно описание , но е точно така! Не се чува високо и ясно, а заглушено, дето викат "от кутия", така както се чува отсрещния глас по телефон по филмите. И същевременно, чува се някак дрънчащо. Създава се някакъв резонанс или нещо позобно, много неприятно звучене. Направо едвам се разбира какво се говори!
    Някой има ли идея /според железните ми обяснения /, от къде идва проблема? Може би ще трябва да се намеси специалист, затова може ли да ми препоръчате добър майстор, добър ГСМ сервиз в София? М/у другото, ако има значение, телът е Нокия Е52, доста нов
    Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

  • #2
    От: Проблем с GSM и евентуално въпрос за сервиз....

    Доста нов ама си го напълнил със стружки или боклуци

    Проблема /по описанието разбира се/ е в слушалката. Пробвай като пуснеш на високоговорител дали е същото. В сервиз гледай да ти я сменят не само да я почистят че ги има всякакви.

    Дано съм помогнал.
    088455338две
    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
    Джамбазов 2010г..

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с GSM и евентуално въпрос за сервиз....

      0889365016- Данчо
      Връбница
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X