Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Устойчив на влага телефон ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Устойчив на влага телефон ?

    От никъде. Обаче тапа за долния слот се прави от уплътнение за алуминиева дограма. Отрязваш гопо ширина, после отрязваш най-тънката част до първото странично перо и е готово.
    Други има ли?

    Коментар


    • #17
      Re: Устойчив на влага телефон ?

      Първоначално публикуван от Tisho Преглед на мнение
      Смартфон за планина не ми трябва - имам си вече един. По скоро нещо което има един бутон "ало" и един "чао".
      ериксон R310s, ама едва ли може да се намери вече някъде.

      Коментар


      • #18
        Re: Устойчив на влага телефон ?

        Случайно при бране на манатарка паднах в язовир...в мен бе Сони Ериксън W 800 i докато изляза имаше 2-3 мин да е бил под водата в джоба ми. С излизането махнах батерията, сима , флаш картата и капачето на батата...оставих го да съхне 5 дни на проветриво място на сянка. От тогава си бачка без никакъв проблем до ден днешен.
        На мои приятел жена му му изпра телефона Нокиа /влаго-водоустоичива/ в пералнята и след изсушаване нищо нестана...занесох го в сервиз и то при мой приятел и като го отвори...платката и пистите на места бяха изгнили от праха за пране остана в сервиза за резервни части...
        Последно редактирано от 4x4; 09-03-07, 09:42.
        S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
        или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
        пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

        Коментар


        • #19
          Re: Устойчив на влага телефон ?

          Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
          Случайно при бране на манатарка паднах в язовир...в мен бе Сони Ериксън W 800 i докато изляза имаше 2-3 мин да е бил под водата в джоба ми. С излизането махнах батерията, сима , флаш картата и капачето на батата...оставих го да съхне 5 дни на проветриво място на сянка. От тогава си бачка без никакъв проблем до ден днешен.
          Хубава история, но тук се пита за водоустойчив телефон, а е за такъв устойчив на петдневно съхнене

          Коментар


          • #20
            Re: Устойчив на влага телефон ?

            Долното което написах за прането бе по интересно...Нокиата бе от тия гумените...уж влаго-водоустоичива ама се удави...а горното което си цитирал е за сравнвение с невлаго-водоустоичив
            извода за теб
            S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
            или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
            пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

            Коментар


            • #21
              Re: Устойчив на влага телефон ?

              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              От никъде. Обаче тапа за долния слот се прави от уплътнение за алуминиева дограма. Отрязваш гопо ширина, после отрязваш най-тънката част до първото странично перо и е готово.
              Други има ли?
              А, ще пробвам!! То долния слот май е най важен!! Има още една на камерата отзад, ама тя е с доста сложна форма!!
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #22
                Re: Устойчив на влага телефон ?

                Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
                Долното което написах за прането бе по интересно...Нокиата бе от тия гумените...уж влаго-водоустоичива
                Именно по скоро влаго усточива,а не водо устоичива или устоичива на пране има разлика между влаго и водо устоичивост преди време имах Сименс МЕ 45 е влаго устоичив е убедих се но не и водо устоичив престоя 3 мин в чаша с вода имаше вода в дисплея но най-интересното е че бачкаше дори и тогава а междо другото след разглобяване и 10 мин. подсушаване заработи и си работи и до ден днешен,а какво е преживял само той знае.Сега притежавам Сименс М 65 и съм също доволен и то много все още не съм го тествал на вода но мисля че няма да е издръжлив колкото стария боец единственното което не ми допада е наличието на излишната камера и ред неща които така или иначе не ползвам а и правят самия телефон по не защитен
                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                тел.088четири 9едно9 4нула4
                -------------------------------------------------------

                Коментар


                • #23
                  Re: Устойчив на влага телефон ?

                  Дай снимка на окото на камерата, ше измислим нещо.

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Устойчив на влага телефон ?

                    Ами то си има неква тапа и съм я сложил ма мене като цяло самата камера не ми трябва просто е излишен елемент за мен в този телефон
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Устойчив на влага телефон ?

                      Преди време имах МЕ45, преживял какво ли не вкл. сериозно давене..
                      Не се оплакваше от нищо докато не го оставих в колата и ... изчезна..
                      Изключително здрав и дървен телефон... Ако си намеря читав такъв не бих се замислял...
                      Между другото може да се кара джет ...с телефон пъхнат в презерватив
                      Върши работа и не забелязах да се образува конденз
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X