Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SIM карта за Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • SIM карта за Гърция

    Как да се снабдя със SIM карта с приличен Интернет абонамент за Гърция? Трябва ми за две-три седмици...
    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
    Gabriel Garcia Mаrquez

  • #2
    От: SIM карта за Гърция

    Андрей, въпроса ти е много повърхностен ... провери във всички GSM опеаратори какви пакети предлагат с достъп на интернет за страната за която те интересува и после кеф ти един кеф ти друг. Имай впредвид, че интернета през СИМ карта е достъпен дирекно само ако имаш телефон и карта от ново поколение тоест " 3G ". Цените са на минута и ако си в “роуминг“ което ще е най-вероятно плащаш и на другия оператор една малка такса. Дали ще си направиш абонаментен план или със презареждане също е от значение, втория е по скъп, но плащаш само когато го ползваш, максималния достъп е 7.2 МВт. (изключено е да стигнеш до такава скорост). А от това което споменаваш, че ти трябва само за 2-3 седмици по мое мнение не си струва да го правиш. Ако е само за интернета има свободни зони в Гърция във всяко по голямо кафене "Free Wi-Fi Zone" ( free wireless access point) стига да имаш по нов телефон (по точно видео телефон) с вграден Wi-Fi ти е достатъчно.
    http://video.google.com/videoplay?docid=5460466258279536541&hl=en&emb=1

    Върл маняк на NISSAN PATROL

    Коментар


    • #3
      От: SIM карта за Гърция

      Уф, писах отговор много време и накрая натиснах без да сикам Back бутона и край! Затова сега по-кратко.
      Трябва ми гръцка SIM карта, за да ми е евтин трафика. Въпросът ми е дали мога, като българин, да си купя предплатена гръцка карта. Имам опасения, че не... Иначе ще се оправя с проучването на условията.
      Не ми върши работа WiFi, защото ще сме на яхта, навътре в морето.
      "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
      Gabriel Garcia Mаrquez

      Коментар


      • #4
        От: SIM карта за Гърция

        Ей, Андро, още ли не сте тръгнали, бре, хора?

        Ние вече чакаме репортажите, а то..

        Кога е старта?

        Коментар


        • #5
          От: SIM карта за Гърция

          Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
          ... Не ми върши работа WiFi, защото ще сме на яхта, навътре в морето.
          Андрей ако не ме лъжат мойте познания със SIM Карта няма да се оправиш, защото сигнала от една “клетка“ за GSM-ите има обхват на не повече от 12 до 15 км - някъде 10 -11 моски мили. А щом ще сте навътре в морето, няма да е на по малко от 10км. Интернета го забрави без сателитна антена снабдена със сатмодем, а като знам какви са цените 1000-3000 € на месец ... незнам виж ти дали ще ти е изгодно да имаш нет връзка в морето или когато пуснете котва на някое пристанище да се възползвате от безплатни доставчици ако има.
          http://video.google.com/videoplay?docid=5460466258279536541&hl=en&emb=1

          Върл маняк на NISSAN PATROL

          Коментар


          • #6
            От: SIM карта за Гърция

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            Ей, Андро, още ли не сте тръгнали, бре, хора?

            Ние вече чакаме репортажите, а то..

            Кога е старта?
            официалния е на 28-и. едвам издържам
            "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
            Gabriel Garcia Mаrquez

            Коментар


            • #7
              От: SIM карта за Гърция

              Първоначално публикуван от Стачито Преглед на мнение
              Андрей ако не ме лъжат мойте познания със SIM Карта няма да се оправиш, защото сигнала от една “клетка“ за GSM-ите има обхват на не повече от 12 до 15 км - някъде 10 -11 моски мили.
              ...
              10-11 морски мили са 18-20 км
              ти само ми помогни да си намеря сим карта...
              първо, между островите през голяма част от времето ще има обхват. и второ, на практика ни е достатъчно на пристанището да имаме, но не можем да рачитаме, че ще има wifi.
              както и да е, изглежда е трудна задача това с гръцката сим карта за чужденци, та май ще се примирим с българските си такива.
              "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
              Gabriel Garcia Mаrquez

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X