Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търси се майстор, дето ремонтира електроника

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търси се майстор, дето ремонтира електроника

    Търся някой за извършване на профилактика /или ремонт/ на малко тразисторно? радио.
    Както и на домашна система за звук CD STEREO SISTEM 8 A -CH 8 4M. Май е Панасоник.
    Със фирми и сервизи не ми се занимава. Иначе и двете работят,но не с предишните си качества.
    Не бързам никак. Просто са ми спомени........
    Вземане и връщане от при мен.
    София. кв. Борово.
    0877 51 79 65



  • #2
    Кажи какво им е и ще ти помогнем. Може и някоя снимка.
    ;-)
    Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
    нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

    Коментар


    • #3


      Работят си. Свирят леко дрезгаво. И уредбата не винаги си уцелва походящото ЦД. Доста е прашна вътре.
      Вероятно има кондензатори за смяна,
      .

      Със снимки - не ми се занимава сега, че няколко "майстори" кръжат наоколо!
      Гугъл би трябвало да ги знае.
      Поздрави!

      Коментар


      • #4
        Значи търсиш някой да ти ремонтира нещо , да го вземе от вас и да го върне , със снимки не ти се занимава Успех , ама според мен си доста нагъл.
        Фиат Купе
        Опел Фронтера В
        Мицубиши Паджеро Пинин

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
          Значи търсиш някой да ти ремонтира нещо , да го вземе от вас и да го върне , със снимки не ти се занимава Успех , ама според мен си доста нагъл.
          Просто съм леко инвалид. За цена още не съм заговарал. Пазарлъка ще е на място.
          Да ти........

          Коментар


          • ikristiqn
            ikristiqn коментира
            Редактиране на коментар
            Не говорим за цена, говорим да обясниш и покажеш какво им е, за да преценя дали мога да го поправя... каква цена?! стандартната цена за програмиране в момента е 60 лв./час, а за другата ми основна професия като веломеханик е 40 лв./час, надали ще взлезнеш дори само с транспорта в един час... та за цени не говорим. Но щом не ти се занимава - другите от форума ще ти помогнат ;-)

          • Пенчо
            Пенчо коментира
            Редактиране на коментар
            Само така си мислиш!
            Аз съм на 100/ч

          • ikristiqn
            ikristiqn коментира
            Редактиране на коментар
            пак не разбра. аз не ти искам парите, искам да се опитам да ти помогна, без да говорим за пари. Понякога и на мен ми се "ръчка" нещо, но не знам какво им има и дали да си губя врмето... а теб те мързи да опишеш и снимаш, и поради тази причина, аз отпадам.

        • #6
          Радвам се че съм предизвикал такава реакция

          А за другото - да ти ....... се връща.
          Фиат Купе
          Опел Фронтера В
          Мицубиши Паджеро Пинин

          Коментар


          • bojitch
            bojitch коментира
            Редактиране на коментар
            А виЙ, ВиЙ сте идиоти!

        • #7
          И аз се чудих кога ще се обадиш,ама гледам темата си върви...
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • #8

            Изоставил съм си практиката за ремонтите от... МНОГО (кога минаха толкова) години така че не се наемам с ремонти НО... ако ама хич и то СЪВСЕМ хич не е спешно, напролет ще пътувам накъде ли не (на теория ще си сглобя антиката... ееее джипа и ще го тествам сериозно преди няколко сериозни прехода... ) или по-скоро след пролетта (като знам как се появяват постоянно проблеми) и мога да ги занеса да ги поправи някой и да ги върна.
            При това без значение до къде - трябва тестово да навъртя ~1000км че каквото има да изпука да изпука и да няма изненади после...


            Събрал разни такива неща като това Blaupunkt Dixie 1969 (за съжаление не толкова запазено като на снимката)... и още разни транзистори от тези години и малко лампово радио което почти си е ОК. Но тях ще се мъча да ги ремонтирам сам... На теория имам и втори разряд цветна телевизия и първи черно-бяла (лампова техника), но на практика.. НИКАК не ми лепнат ламповите и транзисторните неща правени по-лампова идеология и ще е сериозен процес тип БМОЧ (бавно и мъчително откриване на очевидното).
            Последно редактирано от TStanim; 30-10-21, 17:15.

            Коментар


            • #9
              Аз завърших техикума Попов. После ВМЕИ /сега ТУ/. Ама не ми се занимава б аш сега. Че и нова къща захванах. Предпочитам да си платя.




              Коментар


              • #10
                Къща е сериозно нещо. Аз само ремонт се опитах да направя на моята и много сериозно ме засякоха разни... проблеми и така... Първо ще е джипа.

                Ако до тогава не се намери решение, транспорта на въпросните (от - до който ще ги ремонтира и обратно като станат готови)– не ми представлява абсолютно никакъв проблем. Но след пролетта. В такива моменти се е случвало просто да си избера точка на картата... и да карам до там и обратно и не само веднъж, така че поне ще имат някакъв практически смисъл тестовете.
                Последно редактирано от TStanim; 30-10-21, 17:33.

                Коментар


                • Пенчо
                  Пенчо коментира
                  Редактиране на коментар
                  Споко! Важното е да сме живи и здрави. Един живот имаме.
                  Поздрави!!

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X