Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игрална конзола за телевизор със вградени 50-100 игри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игрална конзола за телевизор със вградени 50-100 игри

    Привет колеги, едно време преди 20-тина години, ако си спомняте се продаваха игрова конзола със два класически джойстика и със вградени 100 игри, покрай децата се сетих, към днешна дата има ли такава конзола със простички игри но със по-добра графика към днешно време, конзолата да има поне 50 вградени игри, тези дето са на нинтендо и плейстейшън ги изключвам, абсурд да дам толкова пари и отделно куп пари само за една игра, просто не ми е такъв приоритет не за друго, затова търся като от едно време игрите но да е с по-добра графика, има ли такава конзола със два джойстика и вградени 50-100 игри, само да не е от алито или амазон, по възможност да го купя от тук?
    Последно редактирано от Еделвайс; 20-12-23, 09:10.

  • #2
    Гледам в алиекспрес има реплики на нЕкогашните за по двайсетина долара.

    Коментар


    • #3
      Надали ще намериш точно това което търсиш, но един компютър с нужната периферия и да си инсталираш пакета M.A.M.E ще можеш със сигурност ; )
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #4
        Здравейте, има осъвременен вариант на PS1, но с няколко вградени игри вътре и не може да се сменяват официално. Възможно е да се кракне с ERIS софтуер и така да му се сложат игри от SEGA и др. Има го на пазара втора ръка на цена 50- 60 лв и според мен си е варант за Вас.

        Коментар


        • #5
          Има много сайтове за ретро игри. Аз ползвам retrogames.cc (надявам се няма да се счита за реклама). Ако телевизора е смарт може директно на него да се отвори подобен сайт и с елементарен джойстик за 20-30 лв. да се разцъква. Ако имате компютър - колегата горе е споменал MAME32, поне за него rom-ове за игри има хиляди из тракерите.

          Коментар


          • #6
            Ако е за децата.. по-добре да нямат изобщо.

            Това което търсиш е за застаряващи чичаци, които тъгуват по младите си години.

            Децата сега са много по в час от колкото доста родители си мислят. Освен да се чувства прецакано детето е вероятно и да му се присмиват другите.
            Сега гледат в ютуб ревюта на игри, стратегии и т.н. Със сигурност знаят кое е ново и актуално.

            Коментар


            • Еделвайс
              Еделвайс коментира
              Редактиране на коментар
              Мдааа, нямаш представа колко си прав , има го този момент че тъгувам за едното време, тогава с баща ми, Бог да го прости, много си играехме и бях много щастлив , сега си мислех хем себе, си хем и сина да забавлявам на 6 години е, дъщерята е малка на 2 г. но си прав че за него ще е подигравка такава ретро конзола, от друга страна се притеснявам че ако дам пари за PS5 и отделно куп пари за отделни игри, ще падне голяма зарибявка за мен и за децата, което май няма да е толкова добра идея от толкова малки да ги зарибявам за игри....

              Този PS5, поне поддържа ли официално БГ език и за игрите?

            • Венци- малкия
              Венци- малкия коментира
              Редактиране на коментар
              Еми.. от опит го казвам. Едно време приятелите ми играеха някакви сега мега драйв ала бала.. тъкмо бяха излезли компакт дисковете.. а баща ми купуваше игри от тия на Илиенци.

              Иначе си е до човека. Аз игри не играя, но брат ми е фен и у тях има какво ли не и той играе доста, а сина му дори не ги поглежда.

          • #7
            Ако си от София - на битака ги продават на килограм . Предполагам и по другите градове може да се намерят в по битаците.

            Коментар


            • #8
              Отказах се от ретро игрите, препоръчайте ми игрова конзола от високия клас на PS5 като разбрах че за PS4 и PS5 за съжаление нямат BG меню и език, руския не ме устройва, та има ли игрова конзола от високия клас или поне близо до тях, но задължително трябва да има БГ език, както и БГ езици за дадени игри, има ли такава конзола?

              Коментар


              • novatech
                novatech коментира
                Редактиране на коментар
                За какво ти е български език , като ти не го знаеш? Виж си постовете - едно безкрайно изречение със н на брой повторения .

            • #9
              Това че конзолата би имала меню на български, че значи че всички игри ще имат.
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • #10
                Можеш ли да ми кажеш коя конзола има БГ меню със сигурност, колкото до игрите разбрах че има някои игри на дисков носител на която си пише че има БГ език?

                Коментар


                • #11
                  Няма такава

                  Коментар


                  • Еделвайс
                    Еделвайс коментира
                    Редактиране на коментар
                    Жалко, харесвам логически и приключенски игри където преобладават да четеш текстове при дадено събитие, дарове, оръжия, загадки, строежи, замъци и т.н. карай, детето като порасне и бъде ученик ще си знае английски и тогава ще му купя игрова конзола PS7 сигурно ще е излязъл живи и здрави дотогава , признавам си, надявах се сега и аз да се позабавлявам, ама като не знам английски няма смисъл да го купувам, след време за детето като порасне.

                    Весели празници на всички!

                • #12
                  Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
                  Можеш ли да ми кажеш коя конзола има БГ меню със сигурност, колкото до игрите разбрах че има някои игри на дисков носител на която си пише че има БГ език?
                  Едва ли има такава, но в днешно време това е относително лесно решим проблем. Ако срещнеш затруднение, пускаш преводачката на Гугъл, насочваш камерата на телефона към екрана и имаш преведен текст.
                  А и това е не лош начин да се понаучи някоя и друга дума на чужд език. Нещо като 2 в 1 - съчетаваш полезното с приятното.
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #13

                    Честита Коледа колеги!

                    Племенника ми късно снощи получи изненадващ подарък PS5 със два джойстика и със две игри, тръгнахме да го пускаме, леле, то не са ъпдейти, то трябва да създадеш акаунт, после смс кодове, пък двойна верификация, все едно регистрираш нов телефон със нов акаунт и такива изисквания за една игрова конзола, всичко само на английски, та си инсталирахме Google Преводач с камера, много удобно приложение в реално време превод, та с него в реално време виждахме веднага преводите от английски и успяхме да направим всички стъпки за 1 час време, днес ще тестваме първата игра че снощи стана много късно и трябваше да се прибираме за да спят децата, та днес ще имаме и впечатления от първа ръка от PS5

                    p.s. Google Преводач с камера е голяма работа, добре че има за iOS, не знаех че имало такава програма за директен превод от камера, страшно полезна програмка за мен и така си решавам доста проблеми с английския
                    Последно редактирано от Еделвайс; 25-12-23, 09:20.

                    Коментар


                    • #14
                      Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
                      p.s. Google Преводач с камера е голяма работа, добре че има за iOS, не знаех че имало такава програма за директен превод от камера, страшно полезна програмка за мен и така си решавам доста проблеми с английския
                      И не само с английски...
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X