Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли някой който се занимва с ремонт на електроника ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли някой който се занимва с ремонт на електроника ?

    Преди годин , взех тук от форума една док станция - Altec Lansing iMT320
    Тази година на морето , понеже имаше солар и 220 волта , не си бях взел батерии за нея и в тъмното обърках адаптера на лаптопа с този на колонката и очаквано изпуши .
    Моите познания стигнаха да я отворя , да видя два кондензатора , че са гръмнали и да ги сменя , но не тръгна . Стига напрежение до бутона за включване и толкова . Ходих при един сервиз, за музика , за автомобили . Мериха , струваха , казаха , че процероза е изгорял .
    Та ако има тук някой , който се знаимава професионално с това и каже , че може да се ремонтира , да му я пращам
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

  • #2
    Пробвай в сервиза на ул. Славянска, на ъгъла под сградата на "БРП"

    Коментар


    • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
      ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
      Редактиране на коментар
      Много е натоварен и не му се занимава с такива дребни неща .

  • #3
    Обади се на mishomishev от форума
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #4
      Само ако всички ти откажат и е пред хвърляне, както и ако не бързаш, можеш да я пратиш за да я замери колегата, когато има време. Много често се случва точно това. Ако решиш ми пиши съобщение.
      ;-)
      Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
      нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

      Коментар


      • #5
        Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
        Пробвай в сервиза на ул. Славянска, на ъгъла под сградата на "БРП"
        В крайна сметка го оправиха точно тама. Доста бавно и на цена като на втора употреба такова , но важното е , че работи
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #6
          В старата фирма ми беше до офиса и често го ползвахме сервиза, ама то това беше преди 5-6 години, инфлация ко да прайш...

          Коментар


          • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
            ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
            Редактиране на коментар
            Аз си го знам човека ... има с име , но ве че е с работници, а те работят мърляво ..... затрупан е от работа и не успява да си следи нещата както трябва .Аз предпочитам другия сервиз във Възраждане.

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X