Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЕС 5060, настройка ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ТЕС 5060, настройка ?

    Извадих един ТЕС-5060. При проверка се оказа, че някой, някога е връзвал акумулатор наобратно. Съответно опит за ремонт...
    В момента вече всичко работи, но всичките потенциометри са "развъртяни".
    Напрежението и тока се постигат, но мощностното ограничение е с деформирана крива.
    Синтезатора на напрежение за линейния стабилизатор е със стъпка около 8V.
    При каква разлика на линейния стабилизатор следва синтезатора да направи "стъпка нагоре" и "стъпка надолу" ? (настройва се )

    В наличната ми документация има схеми и методика за проверка на изходните характеристики, но схемите са 4 листа, с препратки към съседен лист, които не се четат добре.

    В паспорта на уреда няма методика за настройка.

    Ако някой се е сблъсквал и му е прясно или има документация по въпроса - да сподели!

    Естествено варианта да разпечатам схемите и да възстановя липсващите надписи съществува, но ще ми отнеме 3-4 часа.

  • #2
    Преди 7 г купих същия и до преди 2 г го ползвах редовно....имам го още,но ако чакаш мен да го погледна,смятай месеци
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      Благодаря за включването! От самия уред няма какво да се прочете или измери. Ще изчакам още малко, и ще пиша ръководство за настройка

      Коментар


      • #4
        Заинатих се - вече е готово!

        Темата е приключена!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X