Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тайландско съдържание в гугъл, ютуб и тнт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тайландско съдържание в гугъл, ютуб и тнт

    ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

    На прпблема - от известно време се боря с досаден проблем, а именно - при всяко ново търсене в гугъл, влизане тук във фоурма, ютюб и всяко като цяло интернет действие се натъквам на тайландско съдържание, реклами на продукти от източния свят и предложения от дръпнати за продукти и услуги.

    Проблема е от около 3 седмици, не го свързвам с нищо.

    Проявява се само и единствено вкъщи на локалната ми мрежа.

    На всякакъв тип устройства.
    От всички профили на членовете на семейството и дори приятели на гости. Кога сменя мрежата на мобилни данни, всичко си влиза в норма . На част от устройствата ми (независимо с кой профил се влиза) местоположението се бе сменило само на Тайланд. Сменяйки го на България, нищо не се променя. На тв бокса дори не иска да се смени на България ако не е изключена опцията за автоматично локализиране..

    Find my ip, ме намира в България, я същия град в който съм.


    Какво съм направил до тук, без абсолютно никакъв ефект.
    - след няколко разговора с интернет провайдера ми, той твърди че проблема не е при него. На същия провайдер но в друга част на града, го няма това явление,което ме навежда н мисълта че не лъже;
    - ъпдейт на Firmware на първия рутер където се осъществява PPPoe връзката с openwrt. Ефект 0.
    -сменен първи рутер с друг (чистонов) и несвързани никакви устройва към него, тоже тЦ.
    -всякакяи опции на гугъл реклами, локация и персонализирани реклами. Без ефект.

    Ето снимки:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230103_175621.jpg
Прегледи:427
Размер:279.2 КБ
ID:6905842 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230103_175600.jpg
Прегледи:393
Размер:277.7 КБ
ID:6905843 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230103_175532.jpg
Прегледи:400
Размер:288.8 КБ
ID:6905844

    За момента съм до тук. Моля някой за жокер

  • #2
    Пробвай да си изтриеш историята в тубата.
    Пробвай да си изтриеш бисквитките на браузера.
    Пробвай в режим In Private на браузера.

    Възможное някъде твойто ИП, някой домашен потребител неволно да е "прикачил" за тези реклами.

    Коментар


    • #3
      А и всички истории са изтрити + бисквитките. Пак казвам случва се и с някой гост новодошъл, който никъде другаде няма тоя проблем

      Коментар


      • stefsab
        stefsab коментира
        Редактиране на коментар
        Госта ти ползва твойто публично ИП, към което си "прикачен" като мишена за тези реклами.

        Опитай се да локализираш злото- от гугъл - търсачка, браузер или ютуб.
        Влез в нета през мозила и ползвай иахо за проба.

        Като разбереш кой ти праща рекламите - в чии списък си - насочи се към него как да си изтриеш ИП-то .

      • I.Stoyanov
        I.Stoyanov коментира
        Редактиране на коментар
        И аз натам клоня, въпроса е как да разбера кой ме е надушил?

      • trapper
        trapper коментира
        Редактиране на коментар
        "Надушила" те е която трябва, некоя тайландка може да е. Не се стряскай и си гледай кефа.

    • #4
      Определено не съм в тривиална ситуация

      Коментар


      • #5
        НЕкой е търсИл тайландски "масажи" из мрежата ми се струва.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • I.Stoyanov
          I.Stoyanov коментира
          Редактиране на коментар
          Май май точно така е станало, младежи, какво да ги прави човек Сега обаче трябва да намеря обратния път за тайланд и да си изпратя "масажистите" там от дето са дошли.
          Някаква идея да ти идва наум

        • sparkybg
          sparkybg коментира
          Редактиране на коментар
          Нямам идеи по въпроса, за съжаление.

      • #6
        При тубата например, търсех клип на инструмент Parkside, от тогава докато не си изчистя цялата история, при търсене, при гледане, всичко, постоянно ще ми излизат за инструменти Parkside, същото и е с Хрома но там реших трайно проблема с адблокер плюс, иначе също трябва да сложиш отметки за пълно изчистване на всичко, история, търсения там при разширените настройки.

        Всичко ми се изчиства без проблем, според мен не изчистваш цялата история, затова нямаш резултат, виж подробно опциите за изчистване.

        Коментар


        • #7
          Виж си настройките на гугъл акаунта. Жената какво беше цъкала.. всичко беше на српски.

          После Malwarebytes, след него и CCleaner

          Коментар


          • I.Stoyanov
            I.Stoyanov коментира
            Редактиране на коментар
            Венци, проблема се явява на всички андроид устройства. Ако дойдеш на гости (добре си дошъл) и се включиш към мойта уокъл нетуЪрк ще те озари същия проблем в тубата най-напред, после и в гугъл хром и тнт. Като се напием и наядем като Ората и си отидеш вкъщи, подвържеш се на твоя локъл нетуЪрк всичко ще си дойде в нормите. Те това е голямата загадка, защо проблема е само и единствено обвързан с локалната ми мрежа...

        • #8
          Що не се обърнеш към доставчика си ?
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • kameno karp
            kameno karp коментира
            Редактиране на коментар
            Писал е още в първия пост, че няколко пъти е говорил с него.

          • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
            ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
            Редактиране на коментар
            Да непълно се изразих , да говори с молбата за помощ .
            Ясно че проблема не е в техния офис , но биха направили нещо за клиент , е сигурно няма да е беПлатно

          • I.Stoyanov
            I.Stoyanov коментира
            Редактиране на коментар
            Да това ми остана като опция. Днес пак говорих с тях, утре ще отида до офиса им.

        • #9
          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
          ..... проблема се явява на всички андроид устройства....
          Случайно да ползвате един и същ акаунт за всичките ви андроид устройства?

          Коментар


          • I.Stoyanov
            I.Stoyanov коментира
            Редактиране на коментар
            Разбира се че не, всеки има свой профил.

          • Еделвайс
            Еделвайс коментира
            Редактиране на коментар
            Наскоро си взехме нов рутер, покрай разучванията за възможностите му, от време на време гледам кои са запаметените от нас устройства и дали външни лица са се включвали към нашия рутер, можеш да провериш дали случайно някой ваш съсед например, не ползва интернета ви без ваше знание, хубаво е да има редовни актуализации за рутера за по-добра и актуална защита, аз съм го настроил за автоматични ъпдейти на фърмуера и само през нощта да ги прави.
            Последно редактирано от Еделвайс; 05-01-23, 05:50.

        • #10
          След 5-тия разговор с интернет провайдера с молба от моя страна за съдействие с проблема така и не получих отговор. НОоо, пък рекламите станаха на нашенски, локациите ъоже .
          Темата остава отворена, да видим дали няма да има влошаване.
          В прочем някой с ютуб премиум има ли отзиви как се държи и струва ли си абонамента ?>

          Коментар


          • I.Stoyanov
            I.Stoyanov коментира
            Редактиране на коментар
            Благодаря! А някой знае ли дали към фемили пакета има и youtube music premium ?

          • Еделвайс
            Еделвайс коментира
            Редактиране на коментар
            Поствам ти:

            Как работи семейният план
            Чрез семейните планове в YouTube можете да споделяте платеното си членство в платформата с до 5 членове на семейството, които живеят на същия постоянен адрес.

            Мениджърът на семейството е основният собственик на профила. Мениджърите на семейството създават семейна група в Google и могат да канят членове на семейството в нея.
            Членовете на семейството използват собствения си профил в Google за достъп до споделено платено членство в YouTube. Личната библиотека, абонаментите и препоръките ви няма да се споделят с други профили.
            Семейните групи споделят достъпа до:

            YouTube Premium
            YouTube Music Premium

            Аз ползвам само за мен и двата пакета за 11 и нещо лева на месец, ако реша да използвам само единия от двата е 8 лева и нещо, при всички положения си струва малката разлика да използваш и двете платформи, въпреки че аз ползвам на 80% - повече - YouTube Music Premium.
            Последно редактирано от Еделвайс; 10-01-23, 15:25.

          • I.Stoyanov
            I.Stoyanov коментира
            Редактиране на коментар
            Якооо, благодаря!

        • #11
          Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
          Поствам ти:

          ........които живеят на същия постоянен адрес.
          Това значи ли, че е по IP или както там се нарича?

          С две думи, мога ли да го ползавам примерно на работа и у дома, с профила си естествено, както и за останалите 4-ма човека?
          Последно редактирано от Georgi_G; 11-01-23, 07:15.

          Коментар


          • KingofROAD
            KingofROAD коментира
            Редактиране на коментар
            Би трябвало да става както навсякъде - с име и парола. По IP адрес малко вероятно....

        • #12
          За сега не са ни спрели 6 човека сме , 3 двойки , ползваме и музиката и видеоканалите за 17 лева на месец общо .
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X