Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с датчик за движение и осветеност на лед прожектори.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Благодаря за развитието на темата.
    Не е трудно да се направи по-дълосветещ ЛЕД прожектор. Охлаждане, херметизация, захранване и лед леко преозмерени и ще работи дълго и безпроблемно. Но не знам какъв датчик, който да го включва да избера. Пече го слънце, вали го дъжд и е на високо и гадно място.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #17
      Микровълнов на витек,имат два модела,търсиш дългия.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


    • #18
      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Благодаря за развитието на темата.
      Не е трудно да се направи по-дълосветещ ЛЕД прожектор. Охлаждане, херметизация, захранване и лед леко преозмерени и ще работи дълго и безпроблемно.
      Не е по темата - ама имаме такъв колега - телевизионен техник - основната му дейност е да оправя режима на лед драйверите на телевизорите - с цел да издържат по дълго.
      Та той сподели че даже скъпите модели по 3-4 000 лв отвътре са надути докрай - твърди че едвам си изкарват гаранцията.
      А според него нещата са много прости - просто е трябвало да се добави още 5-10 светодиода и да се поразтоварят останалите...И това е.
      Та мисълта ми е че това с лимита на светодиодите е много масова практика - напълно порочна според мен

      Коментар


      • s_s1
        s_s1 коментира
        Редактиране на коментар
        Всеки производител се стреми изделието му да изкара максимално безпроблемно срока на гаранцията и след това да се скапе, за да си купите "новия" - леко подобрен стар модел за повече пари.

      • Roninn
        Roninn коментира
        Редактиране на коментар
        Абсолютно вярно.Аз до вчера ползвах едно Сони бравия,даже тема пуснах тук...със същия проблем
        .Само че не смених диода,а свалих тока ,самия прецакан диод си свети,но вътрешното съпротивление е ниско...и така си работи мисля три години...от вчера отиде на новата къща.

        Пак вчера,взех самсунг,Qled...на който такава подсветка липсва до колкото разбрах.

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X