Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Безжична wi-fi въртяща се външна камера?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Безжична wi-fi въртяща се външна камера?

    Здравейте, навил съм се да си взема безжична въртяща се камера да си наблюдавам двора.
    Имам рутер Виваком с карта.
    Може ли някой да сподели нещо за тези камери, как са като надеждност, трафик 2 или 5 мг. пиксела и др.
    Предлагат се на 80-100 лв.
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

  • #2
    Ами лек майтап са.
    Братовчеда взе 4+1, като едната се минах да я купя.
    Само гледаш през телефон. Ако искаш да сваляш запис - вадиш картата.
    Единственото, което може да е полезно е да видиш дали си изключил ютията или печката.
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • #3
      Аз за това ми трябва да гледам двора през телефона, да видя кучетата какво правят от време на време.

      Ще слагам някога камери, двр но незнам кога ще стане, каня се от години.
      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

      Коментар


      • p-pleven
        p-pleven коментира
        Редактиране на коментар
        За това е идеална

    • #4
      За запис не знам как е. На село съседа ми има въртяща се, с вграден интерком в нея и се обажда на децата като ги види,ч е правят магарии в градината докато е на работа.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #5
        Тази есен монтирах на село "WIfi smart camera" от Алито за 50 лв. Работи с приложенетието iCSee на телефона.Не съм сложил СД карта.Снимки и видео си правя от телефона.Има опция разпознаване на движение.Има вградени и лед светлини,които се включват при разпознаване на движение или могат да се включват или изключват от приложението.Доволен съм.Поста ми да не се приема за реклама.Поздрави!
        Нека силата да бъде с нас!
        Suzuki Grand Vitara
        +34 642 91 4154

        Коментар


        • p-pleven
          p-pleven коментира
          Редактиране на коментар
          СД картата е хубаво да се боцне АКО решиш да възпроизведеш от нея нещо заснето на камерата. Един път успях да го направя От тогава безуспешно продължавам опитите, понеже ме интересува от къде излиза кучето през оградата. В моя случай най-вероятно е, понеже СД-картата е нисък клас.

      • #6
        Вашият съветник по и нформациона сигурност предупреждава. Не си купувайте нонеййм китайски устройства с връзка с интернет. Особено камери. Не си инсталирайте на телефоните непроверени софтуери.
        Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

        Коментар


        • p-pleven
          p-pleven коментира
          Редактиране на коментар
          Някой беше споменавал за вирус, дето прави една популярна марка камери за наблюдение копачки на криптовалута. Имаше решение де.

        • kra_kra
          kra_kra коментира
          Редактиране на коментар
          Абе то всичко в къщи вече е ви-фи, климатик, бойлер, печка та за една камера ще се чудя.

        • Радо 57
          Радо 57 коментира
          Редактиране на коментар
          Разбирам загрижеността на колегата,но бих желал да разбера какви са опасностите от подобна покупка и какви негативни последици би имала за мен.Поздрави!

      • #7
        WiFi с обхват до Поднебесната империя още не съм чувал да има.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X