Обява

Свий
Няма добавени обяви.

DVR - не изпраща нотификации

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • DVR - не изпраща нотификации

    Здраейте,
    имам някакъв китайски dvr - 4 канален. Всичко си работи - камерите ги подкарах, приложение за андроид също намерих и то работи,чрез ip и порт които му зададох.Проблемът е,че не иска да праща нотификации при събитие на мейл. Пробвах и с google акунт и техния smtp сървър,както и на abv. По подразбиране на DVR е зададен порт 25 на мейл сървъра,но май този порт виваком са ми го забранили. Пробвах и с 465 и с 587 порт - пак същата работа. Има ли начин да подкарам нотификациите през някой друг сървър и порт ?

    П.С. Засега с вивашит не ми се разправя ( а и най-вероятно ще откажат да отворят 25 порт), понеже преди време имахме проблем с нета (стана много бавен). Дошли техници докато мен ме няма,само жената в къщи и сменили рутера с някакъв техен си вивакомски боклук. Прибирам се аз и искам да влеза в рутера да си направя настройките от стария рутер -- да ама не,техниците не оставили парола и юзър за новия. Айде обаждай се на 123,и да - първия ми отказа да даде паролата,понеже рутера бил тяхня собственост. След още 5-6 обаждания и говорене с различни техници,заплаха с КЗП най-накрая дадоха паролата.

  • #2
    За да изпраща нотификации, трябва доста неща,зона,график,тип нотификация.В коя камера да е и някои други.

    SMTP има ли тест бутон?

    Тея настройки се правят горе долу индивидуално за всеки модел!
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      Няма тест бутон. График,зона и т.н. са нагласени. Ей сега ще снимам менюто на DVRa.

      Коментар


      • #4
        Ето менютата и настройките :
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          Пробвай да пратиш през същото SMTP от компютър.
          Някои пощи работят с порт 587 и TLS или 465 SSL.

          "Use smtp.gmail.com, port 465, SSL or port 587/STARTTLS"
          Последно редактирано от stefsab; 14-05-20, 00:07.

          Коментар


          • #6
            Там е въпроса,че dvr-a не работи с 465,587

            Коментар


            • #7
              Мейл сървър(настроен да поеме нотификации от ДВРа) в ЛАНа и после от този мейл сървър препращане на имейл адрес по твой избор в Интернет, малка виртуална машинка в ЛАНа например.
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X