Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повредата в моя телевизор ли е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Повредата в моя телевизор ли е?

    Въпрос към TV-специалистите: от няколко дни, когато сменям програмите на телевизора ми, екранът почернява и се появява надпис „сканиране на канали, моля изчакайте“, а сред него - „промяна на мрежа“. След това се връща на първа програма. Това се повтаря няколко пъти, докато се „настрои“. Това повреда на телевизора ли е и какво да правя?
    Абонат съм на Нет-1.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    Аз бих питал Нет1

    Коментар


    • #3
      Не съм сигурен в това. Вкъщи има 3 телевизора и само най-новия се ебава.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #4
        Предполагам, че това го прави STB-то от доставчика. Телевизора ти е просТ монитор и от него нищо не зависи.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
          Въпрос към TV-специалистите: от няколко дни, когато сменям програмите на телевизора ми, екранът почернява и се появява надпис „сканиране на канали, моля изчакайте“, а сред него - „промяна на мрежа“. След това се връща на първа програма. Това се повтаря няколко пъти, докато се „настрои“. Това повреда на телевизора ли е и какво да правя?
          Абонат съм на Нет-1.
          С кое дистанционно сменяш каналите, на телевизора или приемника на кабелната?
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • #6
            Нет1 не ползват STB, поне не за телевизори с DVB-C.
            Имах подобен проблем с едно LG оказа се, че от копютъра по HDMI прехвърля фаза и базика тунера. Може и по коаксиала да минава от някой съседски тв.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X