Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АНТЕНА БУЛСАТКОМ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: АНТЕНА БУЛСАТКОМ

    Преди години се мъчих с антени на Булсат (тия дето ги продават в пакета) на покрива на 2 блока във Виена.
    Поне по 2 дни ми трябваше да хвана сигнал.
    Мой приятел ми даде по-голяма антена , сложих си LNB-то ...и точно след минута вече бях хванал правилния сигнал с 15% повече сигнал от този с малката антена!
    Като цяло си е играчка
    Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
    Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
    Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

    Коментар


    • #17
      От: АНТЕНА БУЛСАТКОМ

      Страшни мизерници... 3 седмици чаках за нов приемник(старият изгоря).
      Искаха да ми дадат СД, при положение , че плащам за ХД.

      На който и да се навикаш, казва че е просто служител.

      Коментар


      • #18
        От: АНТЕНА БУЛСАТКОМ

        Какви са тези драми с приемници не знам,но аз смених два броя в продължение на 1 година,и нямах такива грижи! Отидох до първия ми удобен офис,и докато не ми го смениха,не мръднах от стола срещу служителката!Отне им 15 минути! Това първия път! Втория беше още по-бързо!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • #19
          От: АНТЕНА БУЛСАТКОМ

          Можеш да ползваш приложението им и да ги гледаш през интернет. Ако имаш читав нет и смарттелевизор с андроид, само си инсталираш приложението. За приложението ти трябва парола, която ще ти дадат като техен абонат. Със същата парола можеш да ползваш приложението и на таблети смартфони и пр.
          Ако телевизора ти не е толкова "умен", може да си купиш нещо като декодер от офис на Булсат, който се свързва с интернет(има и WiFi) и към телевизора. Действа горе долу като сегашния ти приемник. При него няма пароли, месечни такси и глупости и имаш телевизия навсякъде където има интернет. Самия декодер е колкото две кутии цигари, плюс малко дистанционно за него.
          НО! Недостатък е, че каналите не са баш всичките от основните им пакети. БТВ и Нова Телевизия със сигурност ги няма. Най-малкото щом си абонат инсталирай приложението на смартфон или таблет, все ще ти влезе в употреба, а е безплатно. Освен това ще видиш кои точно канали ги има и дали ти върши работа и за телевизора.

          Извинявам се, ако е коментиран вариант и съвета ми е излишен.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #20
            От: АНТЕНА БУЛСАТКОМ

            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
            Можеш да ползваш приложението им и да ги гледаш през интернет. Ако имаш читав нет и смарттелевизор с андроид, само си инсталираш приложението. За приложението ти трябва парола, която ще ти дадат като техен абонат. Със същата парола можеш да ползваш приложението и на таблети смартфони и пр.
            Ако телевизора ти не е толкова "умен", може да си купиш нещо като декодер от офис на Булсат, който се свързва с интернет(има и WiFi) и към телевизора. Действа горе долу като сегашния ти приемник. При него няма пароли, месечни такси и глупости и имаш телевизия навсякъде където има интернет. Самия декодер е колкото две кутии цигари, плюс малко дистанционно за него.
            НО! Недостатък е, че каналите не са баш всичките от основните им пакети. БТВ и Нова Телевизия със сигурност ги няма. Най-малкото щом си абонат инсталирай приложението на смартфон или таблет, все ще ти влезе в употреба, а е безплатно. Освен това ще видиш кои точно канали ги има и дали ти върши работа и за телевизора.

            Извинявам се, ако е коментиран вариант и съвета ми е излишен.
            Имам таблет който го ползвам при аварийни случаи, като например при силен дъжд и т.н., при всички положения желая да си гледам тв чрез спътника, а и интернета не е от най-добрите и не бих разчитал на iptv tv, просто искам нормално работещ приемник.

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Я му издухай праха с един компресор и пак пробвай?
            Още утре ще го направя, но силно се съмнявам да се оправи от това....


            Първоначално публикуван от Nikolay Savov Преглед на мнение
            Павка, преди година имах проблеми с Булсат. Чаках да ми подновят приемника над месец. Отделно за повече от 2 месеца нямах 50% от програмите, а плащам най-високия пакет. В крайна сметка отворих жалката им бъгава страница, извадих мейлите на всички ръководни кадри и написах отвратителен мейл за това колко не проклиентски са настроени. Вярвай ми, подейства. 3 дни по-късно получих обаждане, че приемника ми ме чака пред вратата. За изгубените ползи от липсата на 50% от каналите се спазарих на един месец безплатно ползване, отново чрез мейл към всички управници.
            Пробвай така.
            Ники, току що им писах на имейла им - техническия отдел, писах им нормално какъв е проблема и дали биха могли да съдействат с приемник или решение да ремонтират моя приемник, да видим какво ще ми кажат....


            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
            Какви са тези драми с приемници не знам,но аз смених два броя в продължение на 1 година,и нямах такива грижи! Отидох до първия ми удобен офис,и докато не ми го смениха,не мръднах от стола срещу служителката!Отне им 15 минути! Това първия път! Втория беше още по-бързо!
            Служителката не знам доколко зависи от нея да има приемник, по-скоро бих я почерпил с една бутилка уиски, отколкото да не изляза от офиса, гледам с добра дума и почерпка да се свърши работата....

            Коментар


            • #21
              От: АНТЕНА БУЛСАТКОМ

              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
              Имам таблет който го ползвам при аварийни случаи, като например при силен дъжд и т.н., при всички положения желая да си гледам тв чрез спътника, а и интернета не е от най-добрите и не бих разчитал на iptv tv, просто искам нормално работещ приемник.



              Още утре ще го направя, но силно се съмнявам да се оправи от това....




              Ники, току що им писах на имейла им - техническия отдел, писах им нормално какъв е проблема и дали биха могли да съдействат с приемник или решение да ремонтират моя приемник, да видим какво ще ми кажат....




              Служителката не знам доколко зависи от нея да има приемник, по-скоро бих я почерпил с една бутилка уиски, отколкото да не изляза от офиса, гледам с добра дума и почерпка да се свърши работата....
              Препрати си съобщението до всички и въобще да не ти пука. Няма смисъл да те премятат от левия в десния крачол.

              Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
              Николай Савов
              Опел Фронтера А КБ, 2.0
              +359885 07 00 92

              Коментар


              • #22
                От: АНТЕНА БУЛСАТКОМ

                Ники, писах им на всичките им имейли, включително и на изпълнителния директор - Пламен Генчев, дано някой да ми обърне внимание и да съдейства за нов приемник

                Коментар


                • #23
                  От: АНТЕНА БУЛСАТКОМ

                  Воала, преди малко ми се обадиха момчетата по монтажа от Булсата, току що бяха в нас и вече съм с чисто нов приемник ZHD210, да са живи и здрави тези лица, които ми съдействаха и реагираха светкавично на проблема с приемника

                  Коментар


                  • #24
                    От: АНТЕНА БУЛСАТКОМ

                    Ай, наздраве тогава! Явно наистина върши работа спамене към ръководството.
                    Николай Савов
                    Опел Фронтера А КБ, 2.0
                    +359885 07 00 92

                    Коментар


                    • #25
                      От: АНТЕНА БУЛСАТКОМ

                      Първоначално публикуван от Nikolay Savov Преглед на мнение
                      Ай, наздраве тогава! Явно наистина върши работа спамене към ръководството.
                      Всъщност, разбрах от Булсатския форум, че един от колегите е решил да ми съдейства на добра воля и благодарение на него, тази сутрин дойдоха момчетата и ми монтираха новия приемник и всичко е ок

                      Коментар


                      • #26
                        От: АНТЕНА БУЛСАТКОМ

                        Явно и това върши работа.

                        Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
                        Николай Савов
                        Опел Фронтера А КБ, 2.0
                        +359885 07 00 92

                        Коментар


                        • #27
                          От: АНТЕНА БУЛСАТКОМ

                          А на приложението изобщо не разчитайте. Там няма дори Нова ТВ да не говорим за Кино Нова, еле пък за Диема спорт и двете. На въпроса ми защо не ги виждам през приложението ми бе отговорено, че от Нова и Диема не желаели да им се броудкаства в нета. А аз се захванах с Булсат точно заради това приложение.
                          Георги Танев (0+)
                          Land Rover Discovery 1 300 TDi
                          Land Rover Club Bulgaria
                          0887 930 238, 0878 797 768

                          Коментар


                          • #28
                            От: АНТЕНА БУЛСАТКОМ

                            На хижата в Западна Стара планина сме с Булсатком. Докато настройваха антената (зор беше), момчетата разправяха, че българските тираджии били царе и намирали сателита за минути... В тая връзка имам въпрос: от къде мога да купя такова оборудване за кемпер, който ще скитори по чукарите и в чужбина?
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #29
                              От: АНТЕНА БУЛСАТКОМ

                              п.с. Между другото установих една много голяма екстра с новия приемник, като го изключа от дистанционното на приемника - червения power бутон, забелязах че се изключва основното захранване и на телевизора, по същия начин и се включват заедно с приемника, не знам как става възможно скритите команди между телевизора и приемника, но си е страхотия и много хубава екстра, сега вече само с булсатското дистанционно ще си управлявам телевизора и приемника

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X