Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос към занимаващите се с Електроника

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос към занимаващите се с Електроника

    Колеги имам въпрос относно един дисплей


    Това е въпросното чудо на техниката Тъ проблема е следния ,дисплея е чукнат и в момента не се виждат цифрите и съответно не мога да подкарам печката.

    Въпросът ми е дали може да се смени само дисплея или трябва да търся някъде целия модул и ако може да се смени,то да кажете къде???


    Благодаря предварително

  • #2
    До: Въпрос към занимаващите се с Електроника

    Чудех се тук или в направи си сам да я пусна,и прецених че тук ще и е по-добре на темичката.Ако модераторите преценят да я местят

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос към занимаващите се с Електроника

      Само дисплей трудно - те се правят по поръчка на производителя на модула и не се продават като резервна част ...
      Ще трябва целия модул. За съжаление не съм от София и не мога да ти помогна с магазини ...

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос към занимаващите се с Електроника

        Ако на него няма странни картинки, може да е и типов. Най-много съм виждал на "Борис І" в Електронинвест.

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос към занимаващите се с Електроника

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          Ако на него няма странни картинки, може да е и типов. Най-много съм виждал на "Борис І" в Електронинвест.
          Отидох проверих и установих,че няма да ми върже това само с дисплея има бая странни символи.Така че другари ще търся да поръчвам Благодаря все пак за съдействието.



          Ключете другари,смятам темата за изчерпана,за съжаление

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X