Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поръчки от Ebay?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Поръчки от Ebay?

    Интересува ме дали някой може да ми поръча http://www.htc.com/product/03-product_x7501.htm
    от eBay и какво ще ми струва, дали изобщо някой се занимава с този род услуги? Благодаря предварително.!!!

    Георги Георгиев
    0884 801133

  • #2
    До: Поръчки от Ebay?

    Страхувам се, че няма да стане. Електроника до България през ebay.com няма да ти докарат. Трябва човек да го купи там и да ти го докарат. През ebay.co.uk е друга бира, но там и цените са различни. Да не говорим, че ми се губи вече втора пратка от там и не я получавам. Така, че сложна е работата. За едни станцийки от САЩ чаках 3 месеца някой да тръгне към БГ. Каква е разликата в цените тук и там?
    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

    Коментар


    • #3
      До: Поръчки от Ebay?

      Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
      Страхувам се, че няма да стане. Електроника до България през ebay.com няма да ти докарат. Трябва човек да го купи там и да ти го докарат. През ebay.co.uk е друга бира, но там и цените са различни. Да не говорим, че ми се губи вече втора пратка от там и не я получавам. Така, че сложна е работата. За едни станцийки от САЩ чаках 3 месеца някой да тръгне към БГ. Каква е разликата в цените тук и там?
      Не бъди така сигурен. Внасял съм предостатъчно, и до сега не съм имал проблем. Общо може би 30-ина пратки, включително и с електроника. Нямам загубено, а само една то тях беше леко повредена (козметично, и съответно я оправих без проблем). Риск има, но не е чак толкова голям. Аз го оценявам на около 5%.

      И от ebay.com и от ebay.co.uk. Не е важно от къде. Важно е търговеца да праща "worldwide" или до европа. На всяка стока в описанието си пише до къде праща търговеца. За цена на шипинга му пращаш запитване, освен ако изрично не го е посочил.

      А разликата в цените тук и там много често е в пъти, дори с шипинга. Но в случая (компютърна техника) не вярвам ценовата ралика да е кой знае колко голяма.

      Ето един, дето праща: http://cgi.ebay.com/NEW-HTC-Advantag...QQcmdZViewItem

      Обаче препоръчвам да се прати по куриер, предвид високата стойност и застраховката. Тук ще се освобождава на митница и ще се плати мито и ДДС върху стойността и транспорта.
      Последно редактирано от sparkybg; 14-02-08, 11:56.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: Поръчки от Ebay?

        Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
        Страхувам се, че няма да стане. Електроника до България през ebay.com няма да ти докарат. Трябва човек да го купи там и да ти го докарат. През ebay.co.uk е друга бира, но там и цените са различни. Да не говорим, че ми се губи вече втора пратка от там и не я получавам. Така, че сложна е работата. За едни станцийки от САЩ чаках 3 месеца някой да тръгне към БГ. Каква е разликата в цените тук и там?
        Пращат хора без проблеми поръчвал съм доста неща.
        Стига да знаеш как!

        Ако иска колегата нека ме намери на skype да се разберем.
        Мога да го поръчам срещу някво капаро, и да го плати след като пристигне в БГ.
        Не е задължително продавача да предлага шипинг до БГ. Мога да внеса всичко до 40 инча.
        Последно редактирано от DOBERMANN®; 14-02-08, 15:52.

        Коментар


        • #5
          До: Поръчки от Ebay?

          Провери и от тук - http://www.bgshopper.com/
          Поздрави.

          Коментар


          • #6
            До: Поръчки от Ebay?

            Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
            Провери и от тук - http://www.bgshopper.com/
            Поздрави.
            Благодаря!

            Коментар


            • #7
              До: Поръчки от Ebay?

              Аз споделих опит, не предположения. Явно сте имали повече късмет от мен, кво да правиш
              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

              Коментар


              • #8
                До: Поръчки от Ebay?

                Преди 10 дни поръчахме 2 часовника от eBay и дойдоха за 1 седмица на цена около 300 лв.
                Между другото часовниците са супер и ние сме си много доволни.
                http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...m=300162820764
                LZ1VYI --- Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                Коментар


                • #9
                  До: Поръчки от Ebay?

                  Пазарувал съм доста неща от ebay.com, за съжаление не там е проблема а в доставката, наскоро получихме само един празен кашон, вместо очаквания ноутбук DELL Проучванията показаха, че пратката е навлязла на територията на България с маса 3.5кг, ние я получихме с маса 300гр и е репликата: "Явно така си е била..."

                  За съжаление, такава е действителността, бг пощите продължават да НЕ гарантират нищо
                  SUBARU OUTBACK 2.5
                  LZ1WLF

                  Коментар


                  • #10
                    До: Поръчки от Ebay?

                    Първоначално публикуван от amestaff Преглед на мнение
                    Пазарувал съм доста неща от ebay.com, за съжаление не там е проблема а в доставката, наскоро получихме само един празен кашон, вместо очаквания ноутбук DELL Проучванията показаха, че пратката е навлязла на територията на България с маса 3.5кг, ние я получихме с маса 300гр и е репликата: "Явно така си е била..."

                    За съжаление, такава е действителността, бг пощите продължават да НЕ гарантират нищо
                    Такива неща се внасят с куриер, или застраховка, или и двете. Това е масова стока с висока цена. Резултата е ясен.

                    Може да внесеш нещо много скъпо, но по простата причина че малко хора знаят какво е, е малко вероятно да го гепят. Твоят случай е бил най-лошата комбинация - сравнително малко като размер и тегло, скъпо, и всеки знае какво е и колко струва. И има пазар. Пратено по нормална поща или EMS си е направо "ела ме открадни".
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X