Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вирус или...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Вирус или...

    Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
    Дай нещо скриншот от грешката или опиши както виждаш като грешка . Ако не се отварят такива линкове има шанс компютъра да е сериозно налазен.
    Проблема се оказа в DNS-а. Задал съм му някакви ДНС сървъри на лапнитопа, и мозилата и ИЕ ми казват, че не могат да намерят сървъра на сайта. Върнах настройките по подразбиране, и всичко се оправи. Изтеглих, инсталирах, и сега сканирам.
    Предполагам ми е останала някаква настройка от някакъв експеримент.
    -Чем занимаетесь по жизни?
    -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
    -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

    Коментар


    • #32
      От: Вирус или...

      Да споделя и аз какво се случи. Пуснах добитъците от линковете да сканират и те откриха някакви две потенциални заплахи, които сложиха под карантина. До тук добре, но... компютърът си остана също толкова бавен и на всичкото отгоре започна подсещането, че видиш ли, про версията е дъ бест. Карах така седмица, като през това време браузерите фокс и хром, се чудеха кога да се отворят и едвам отваряха съответните сайтове. Накрая ми писна и затрих малуеърбита и гугъл хром, след което само на фокс лаптопа мина почти в галоп - всичко се отваря бързичко и прегледно, като адблокъра редовно засича (по негови сметки де) по 7-8 спрени рекламни прозореца.

      П.П. Ако първоначалната идея наистина е била да се затрият скенерите след сканирането, значи не съм я схванал правилно, но аз съм си албанче по отношение на компютърните нАуки.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #33
        От: Вирус или...

        Да - малуербайтса го махам след като сканирам.
        When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X