Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вирус или...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вирус или...

    Май вирусясах.
    Не знам откъде ми дойде, нопрез последните 10-15 дни като щракам из форума, на 5-6 цъкания вместо да се отвори там където съм цъкнал-отваря нов прозорец в браузъра. А там се оявава сайт за залагания, или някакъв друг, който не може да се зареди, нещо му пречи. Я защитна стена, я нещо друго...
    Пробвах с AVG; Avast и NOD32, но не свършиха работа, а и те само дразнят с постоянните си реклами да съм си ъпгрейднел защитата като платя някакви си там евра...

    Та давайте акъл как се оправя това нещо, че започна много да ме дразни.
    Преинсталацията е ясна-радикално се решава проблема, ама нещо не ми се иска. Не искам да си загубя много неща които са на склад в компютъра.

    Windows7, ефекта го има и при Хром и при Мозила.
    Ако информацията която дадох е малко-питайте, ще казвам каквото виждам.
    Има ли желание-има и начин!

  • #2
    От: Вирус или...

    Не съм спец ама защо пробваш тези дето си изредил?!
    Мисля че първо се пробва възстановяване на системата.От дата --- ми примерно от месец.
    Ако след пускане на точка на възстановяване не се оправи тогаз вече си за преинсталация.

    Коментар


    • #3
      От: Вирус или...

      Опитай първо с добро


      Инсталирай това под хром:

      https://chrome.google.com/webstore/d...jbkeiagm?hl=en

      Рестартирай хром.

      Коментар


      • #4
        От: Вирус или...

        А това би ли помогнало - https://adblockplus.org/bg/android ?

        Коментар


        • #5
          От: Вирус или...

          Зик-забравих да кажа,ч е имам сложен адблок плюс, върши работа, но започна да издиша.

          Обаче с блокера на бокомо май се получи.
          Ровичкам се насила из форума, и досадните прозорци не са се появили.
          Дано да работи и занапред.

          Благодаря за помощта, бира като се запознаем.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #6
            От: Вирус или...

            Не е вирус.
            И аз така преди време почти си купих нов таблет. Пътувам доста и това което описваш ме объркваше. Опитай с ад-блокер. А за да си пазиш данните , аз ползвам периодично записване на устройство без физична връзка с интернет.
            Последно редактирано от Primrouse; 18-08-19, 21:25. Причина: Правопис ��
            It is easier to fool people than to convince them they have been fooled.
            Mark Twain
            https://www.flickr.com/people/195891565@N06/

            Коментар


            • #7
              От: Вирус или...

              При това положение махни адблок плюс - 2 адблокъра само ще муднят зареждането на страниците. Аз бих махнал и антивирусите, които си споменал горе, ама това си е мое мнение.

              Коментар


              • #8
                От: Вирус или...

                Антивирусните ги махнах още след като видях, че не вършат работа.

                С двата адблокъра нямам затруднения при зареждането на страниците, всичко си работи с предишната скорост.
                Чак да се неначуди човек-колко голяма разлика в дете приставки... Адблокър плюс не хваща всичко, а допреди няколко дни бях готов да се кълна,ч е това е най-добрия блокер...
                Сега показват, че ад блокер плюс е спрял две неща, а новия-цели девет.

                Много бири.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  От: Вирус или...

                  Мдаа, и аз ползвам този ублокър. При това работи също така добре и с файърфокса, Гугълците явно много мразят някой да не гледа простотиите на рекламодателите, та са го забутали на най-прашасалия рафт в магазина за добавки. При файърфокса се води силно препоръчана добавка и е първи в списъка. Може да звучи несериозно, но съм забелязал друга закономерност при уиндоус - колкото повече ъпдейти се качват, толкова по-бавен става компа и накрая след 5-6 месеца винаги стигам до преинсталиране на седмицата. При Линукс, в това отношение няма никакви проблеми.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Вирус или...

                    Сканирай с това след което с това
                    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Вирус или...

                      Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                      Сканирай с това след което с това
                      Ако се отнася за мен, благодаря. Ще пробвам препоръката.
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • #12
                        От: Вирус или...

                        Не е вирус, дишай спокойно.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #13
                          От: Вирус или...

                          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                          Ако се отнася за мен, благодаря. Ще пробвам препоръката.

                          Точно това е решението да се изчистите от реклами и adware и подобни .

                          Коментар


                          • #14
                            От: Вирус или...

                            Трябва да се почиства редовно. Според зависи по какви сайтове броди човек, за няколко дена компютъра може отново да се нагрухти с боклуци.
                            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Вирус или...

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Не е вирус, дишай спокойно.
                              Знам, че не е вирус. При вирусите се завирам с Линукс. Както споменах по-горе, случва се при включено автоматично ъпдейтване на уиндоуса, което пък е препоръчителна настройка. То, по принцип уиндоуса е един голям вирус, но все още е необходимо зло.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X