Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за тиристор?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за тиристор?

    Става дума за AEG 46F400. Сигурно е произведен към края на каменната ера, защото никъде в нета не намерих да се споменава, но пък съм сигурен,
    че съм го мяркал в един стар справочник, издаден някъде към края на соц-а. Малка черна книжка, на която пише (учудващо ) ТИРИСТОРИ, СПРАВОЧНИК. май имаше и някаква стилизация на печатна платка... или нещо подобно.

    Моят екземпляр щерката го докопа като беше по-малка и ... никой не знае къде е...

    Търся му замяна, тъпото е, че схемата е малко тегава (древен тиристорен инвертор на 25 киловата/100 волта право) и освен тока и нпрежението ще е добре да се знаят поне нарастванията.

    Ако някой го има този справочник, моля да хвърли едно око и да пише тук или ощре по-лесно, да щракне една снимка и да ми я пусне на вайбър примерно. Телефона ми го има в подписа.

    Благодаря предварително на отзовалите се... стига да е останал някой, който да не си пие биричката на плажа/планината/прочее интересни места

    Поздрави!
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

  • #2
    От: Помощ за тиристор?

    Това е книгата:

    https://biblio.sandacite.com/biblio/...2bab9e764a.pdf
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за тиристор?

      Божич!
      Златен си, бе човек!


      Поздрави!
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за тиристор?

        Да, бе, да!
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X