Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мобилен интернет от Виваком

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мобилен интернет от Виваком

    Да, нещо такова се оформя, като очаквания резултат е нисък план с предплатена карта и рутер. Рутера е уреден, сега очаквам дългата лятна отпуска, за да си тествам на воля.

    Коментар


    • #32
      От: Мобилен интернет от Виваком

      Инспириран от темата, прегледах плановете за мобилен интернет на доставчиците.

      По някаква причина е възникнал план за мобилен интернет близък до здравия разум у Теленор - "интернет по мярка".
      Ако не ползваш или ползваш малко (до 200мб) - 2лв на месец, ако се отпуснеш - таксата расте до 23лв/месец за 20гб. С безсрочен договор. Идеално за резервен интернет тип "на вилата". Само покритие да има.

      Коментар


      • #33
        От: Мобилен интернет от Виваком

        Това е супер - веднага бих се възползвал, ама там нямат никакво покритие.
        Всъщност, Виваком са единствените с покритие, но и с малоумните условия за ползване.

        Коментар


        • #34
          От: Мобилен интернет от Виваком

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          Жена ми има служебен телефон на тоя оператор, и тя единствено може да говори с него. Други оператори не работят там. Също така тоя телефон ползваме като хот-спот, ама нета и е силно лимитиран като обем.
          Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
          Пробвай хотспот, но си добави 5Гигабайта за 10 лева към плана, примерно. Тая схема я ползвам, понеже съм на някакъв измекярски план-евтинджос и не могат ме убедят да се набутам за "нов".
          Допълнителните мегабайти ги заявяваш и плащаш за всеки месец, после като решиш - заявява; да ти ги спрат от следващия месец.

          https://www.vivacom.bg/bg/residentia...n/paketi-za-mb

          Няма да коментирам, че в един момент беше 10 гига за 10 лв, ама да са живи и здрави
          Вени това е твоето решение.
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • #35
            От: Мобилен интернет от Виваком

            Вени , нещо ново на пазара ... https://www.vivacom.bg/bg/residentia...wi-fi-internet
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • #36
              От: Мобилен интернет от Виваком

              Супер е, ама е с договор за две години.

              На мен договор не ми трябва, защото искам да имам нет на къщичката за два или три месеца, докато съм там. През останалото време и в кабинета, и у дома, и в разстоянието между тях нета ми е с предостатъчен обем и скорост.

              Оня ден ходих в по-централен офис на Виваком, и там едно девойче с влажен поглед се опита по всички начини да ме кандардиса...

              Не за това, за което говореше погледа и държанието, а за договор...Договорче, ама тук - такова, ама телевизийка, ама Mi-Fi рутер , ама той е толкова пари, пък като подпишеш договора, рутерчето без пари, ама такава далавера е, ама фантастик, ръйш ли - биг деливъри, биг далавъри...

              Като обясних, че ми трябва точно определената услуга, и с видимо разочарование, че не успя да ми продаде Виваком, всичките му услуги, целия персонал, и себе си дори, откъсна с мъка от устенцата си, че бонуса при доплащане на предплатена карта всъщност не е бонус, а е това, за което си плащаш, и че ми е по-изгодно за три месеца да си взема три чисто нови карти, отколкото да ги презареждам.

              Та девицата не успя да продаде нищо, но и оставих надеждата, че ше мина да си купя карта точно от нея, и че евентуално, може да я черпя един сладолед, или близалка - опционално...

              Казуса може да се счита за решен, като благодаря на всички включили се...

              Коментар


              • #37
                От: Мобилен интернет от Виваком

                Мда, бисквитката се оказа верно и работещо решение.
                С изключение, че не се достъпва веб-приложението, с което се следи трафика и доста други неща, върши работа - 15 кинта за 15 ГБ.....
                Мъкаа, ама няма алтернатива..

                Благодаря на всички включили се със съвети.

                PS Пиша от вдън гори тилилейски.

                Коментар


                • #38
                  От: Мобилен интернет от Виваком

                  Пиши...и наздраве
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • #39
                    От: Мобилен интернет от Виваком

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    Мда, бисквитката се оказа верно и работещо решение.
                    С изключение, че не се достъпва веб-приложението, с което се следи трафика и доста други неща, върши работа - 15 кинта за 15 ГБ.....
                    ....PS Пиша от вдън гори тилилейски.
                    Това вярвам си го видял и, че може само свързан с него да го настройва
                    https://www.vivacom.bg/bg/residentia...-4g-mi-fi.html

                    за Бг бие А1Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190724_224128.jpg
Прегледи:1
Размер:372.7 КБ
ID:5818399
                    Последно редактирано от veskov; 24-07-19, 21:46.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • #40
                      От: Мобилен интернет от Виваком

                      Да,видял съм го, но бисквитката, с която работя, е вивакомска от предишно поколение. Alcatel 3G Wi-Fi е модела и не ми струваше абсолютно нищо. Очаквам да се сдобия на същата стойност и с новия - 4G модел, но вече не ми е спешно.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X