Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с тапаталк

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с тапаталк

    От скоро съм с нов телефон. Днес решиха сложа старата версия на тапатал 4.9.5, но след инсталацията не мога да се логна в тапаталк. Username и паролата са 100% сигурни, но не става... Кие какви версии на тапаталк ползвате?

  • #2
    От: Проблем с тапаталк

    Никаква версия не ползвам вече, след като от един момент нататък това приложение започна да не се разбира с версията на форума и можеше само да се чете.
    А за твоя случай ... Вероятно са си сложили ограничение да не можеш да се логнеш в системата им със стара версия.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с тапаталк

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Никаква версия не ползвам вече, след като от един момент нататък това приложение започна да не се разбира с версията на форума и можеше само да се чете.
      А за твоя случай ... Вероятно са си сложили ограничение да не можеш да се логнеш в системата им със стара версия.
      Интересното е, че на старото ми устройство всичко си бачкаше с 4.9.5. Ама там съм се логнал отдавна...

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с тапаталк

        Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
        От скоро съм с нов телефон. Днес решиха сложа старата версия на тапатал 4.9.5, но след инсталацията не мога да се логна в тапаталк. Username и паролата са 100% сигурни, но не става... Кие какви версии на тапаталк ползвате?
        Tapatalk Pro 6.4.1 без грижи.
        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с тапаталк

          Благодаря стана!
          Не е старата позната версия, но пълно щастие няма

          Коментар


          • #6
            При мен не работи с версия 8.6.7, някакъв съвет да дадете моля.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X