Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Upgrade на аудио системата на Hyundai Santa Fe 2007 - КАКВО и КЪДЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Upgrade на аудио системата на Hyundai Santa Fe 2007 - КАКВО и КЪДЕ

    Здравейте колеги

    От 2 дни съм горд собственик на въпросната джипка и типично по български веднага започвам да мисля за подобрения

    Причината е, че искам да си слушам музика от телефона, а корейците през 2007ма са решили, че няма нужда от такива екстри като bluetooth или поне Aux In, но пък ще е мега яко да сложат касетка

    Доколкото се ориентирам вариантите са (във възходящ ред по отъняване на джоба):
    1. FM Modulator - връзва се на пътя на антената и "инжектира" сигнала директно, така че (за разлика от FM Transmitter-ите) няма (голяма) загуба на качеството.
    + евтино
    - трябва някъде да се монтира копче за превключване и жак
    2. CD Changer Emulator - връзва се към буксата за CD Changer и се прави на такъв, а пък ти му вкарваш сигнал от от кабел/bluetooth или направо флашка
    + почти не се правят модификации по колата
    - понякога са малко бъгави
    3. Смяна на оригиналната с аудио система с такава от по-късен модел, в случай, че са съвместими (физически и електронно)
    + с фабрично аудио е почти сигурно, че проблеми няма да има
    - ???
    4. Смяна на оригиналната аудио система с after-market такава. Тези 1 din ги изключвам, понеже повечето са голяма цигания и изобщо не се вписват в интериора. От 2 din обаче има такива с голям тъч-скрийн, които изглеждат доста яко.
    + колата вдига яко левъл
    + може да се ползва и за навигация и няма да се залепят стойки и да се подмятат кабели
    + по-скъпите имат екстри като предна и задна камера
    - скъпи са
    - не съм сигурен на Санта Фе-то дали могат да се монтират читаво

    Ако съм изпуснал някакъв вариант - моля светнете ме.
    А след като се спра на някой, ще трябва и да избера къде да закарам колата да го монтират, така че приемам съвети и за читав сервиз за аудио-ъпгрейд.

    Благодарско!

  • #2
    От: Upgrade на аудио системата на Hyundai Santa Fe 2007 - КАКВО и КЪДЕ

    Има доста по-евтини китайчета и вършат добра работа с вградена навигация, камера за задна, интернет и други екстри на достъпна цена, и са с оригиналния дизайн на таблото - не развалят дизайна въобще. За нещо подобно говоря:
    https://www.ebay.com/itm/Android-5-1...xVPf96&vxp=mtr

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X