Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Aftermarket" парктроник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: "Aftermarket" парктроник

    Ами поръчах го, пък каквото такова.
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • #47
      За разлика от описанието оказа се че медията няма Български език. Възможно ли е да и се сложи такъв. Навигация на Български си качих.

      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • #48
        Ами шанса ти да направиш медията на Бг език е минимален.
        Без да знам какво точно са сковали китаиците но в общия случаи това е някакъв андроид и са го къстомизирализа употреба в коа със съответните приложения.
        Занчи като дадеш на контакт или го включиш -екрана дет излиза в общия слуаи е някакакав ап и ако тои не на Бг език , не виждам как ще го направиш.
        Единствено ако влезеш в някакво меню на андроида и там има едиколко си езика и бг фигурира вътре може да го смениш на бг ама пак не игурно че аповете щесе обърнат на български.

        Друго нещо - просто го провери ,може и да е Ок сега чиповете са много икономични и не гълтат ток ама все пак чудеса не съществуват.
        Щом показва екран след 1 секунда залагам на 90 % че андроида не бута от начало ,демек нещо работи вътре и съответно консумира ток.
        Може и да са се постарали китаците и да са го нагласили -ама може и да не са - та затова след такова инсталиране аз бих премерил тока на покои -демек колко ток се дърпа от батерията когато ключа е изваден.
        Аз съм имал случаи дето са се оляли китиците и такова нави дърпаше 30 мА ... в общия случаи неиде под 10мА е ок за китаец ,колкото по малко - по добре.

        Коментар


        • #49
          Това беше повода да премеря за утечка днес, въпреки, че захранване към медията се подава само когато колата е на контакт. Ами просто Китаеца си е чавръст. Косумация на ток няма.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20191203_124825.jpg
Прегледи:97
Размер:304.7 КБ
ID:6532575

          Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20191203_124729.jpg Прегледи:0 Размер:403.0 КБ ID:6532570
          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X