Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ps3 или xbox за подарък

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ps3 или xbox за подарък

    Здравейте колеги, чудим се вкъщи със жената какъв от тези конзоли да предпочетен за подарък на дребния. В момента гледах няколко сравнения и по хубавата графика е за xbox , но пък по лесното хакване е за ps3. Признавам си ще теглим игри от торети и за двете има почти еднакви заглавия , като съм се насочил съм се към хакнати такива от магазин. Предполагам, че има геймъри или родители на такива, които да си кажат мнението за двете машинки.

  • #2
    От: Ps3 или xbox за подарък

    Не си взимай хакната - през ден ще те кара да сваляш нова игра.

    Коментар


    • #3
      От: Ps3 или xbox за подарък

      Хи, всмисъл ще я превърта играта или софтуерно ще иска нова игра?

      Коментар


      • #4
        От: Ps3 или xbox за подарък

        Ps3

        Не е ли доста дърто?
        Преди около 3-4 години .
        Играе се на LED 42 инча .
        Проблем с графиката не съм забелязал .
        Пък аз и какво да забележа - малкия играе и аз гледам сеир ...
        А той вече и не играе и не е малък - нося неговите якета.

        Коментар


        • #5
          От: Ps3 или xbox за подарък

          Относно игрите аз правя така. Купувам я от OLX втора употреба за 30-60лв, изигравам я, и продавам на горе долу същата стойност. После си купувам друга с парите. Тези цени са за PS4 а за 3-ка ще са още по-ниски. Масово хората имат грешен подход да купуват игрите и после да ги изоставят на рафта...

          Относно коя от двете.. ами питай него. Ако е запален ще знае сам коя предпочита. Важна разлика е че XBOX и PS4 се заплаща за онлайн игра, докато PS3 е фрий.

          Коментар


          • #6
            От: Ps3 или xbox за подарък

            Все едно на кое ще се спреш . Моите бяха на Сони , подарихме го и минаха на Xbox . Имат единицата и 360 , обаче искат от белобрадия пак Сони четворка . Няма угодия .

            Коментар


            • #7
              От: Ps3 или xbox за подарък

              Здравейте взехме xbox one сега въпросът са ми е: Купуваме игри от някой от сайтовете втора ръка и след това трябва ли да има Интернет за да може да подкараме играта. Когато е мултиплеър е задължително, но соло да ли е необходимо за игра?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X